Ana Sayfa / Tahminler / 03 NİSAN 2015 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

03 NİSAN 2015 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İstanbul altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.AYAK: Son yarışını dereceli olarak kazanan formunu sürdüren 10 (YÜREĞİM) favorimdir. Her daim kazanma ihtimali yüksek tabela müdavimi binicisiyle de uyumlu ekürisinin desteğiyle (idmanda harika iş çıkartmış) 6 (KORKUT EBRU) ve kilo olarak çok avantajlı yarıştaki bir diğer eküri 11 (MISRACIM), sentetikte M.Kaya ile farklı koştuğunu gördüğüm 4 (DRAMATİK) yine binicisiyle galibiyeti olan Tamerinoğlu yavrusu 1 (ÇOŞKUNKIZ) kuponumda yer alacak isimlerdir.

 

2.AYAK:  Son uzun mesafeli koşusunda da 4 boy farkla kazanan 2 (MY BAŞKAN) çalışmalarını dereceli işleriyle de sürdürdü. Uygun grupta bu koşuyu da kazanacaktır.

 

3.AYAK: Henüz iki yarışta kalitesini ortaya koyan Bilgin yavrusu 6 (KURNAZ), takı eklentisi sonrasında sınıf atlayan 7 (NUŞANINOĞLU), uygun kilosuyla sürpriz adayım 8 (KAŞİF), bildiğimiz kalitesiyle 1 (BRAYMIN) ve binici uyumunu yakalamış 3 (TAYLANHAN) önereceğim isimler olacaktır.

 

4.AYAK: Dişilere ait KV-7 Reha Eken koşusunda birbirine denk gördüğüm isimler bir araya gelmiş. 1 (MY SECRET) binicisiyle önceki koşularında üstün performans göstermesi nedeniyle alternatif tek atabilirler. Ben 4 tayın yarışacak olması nedeniyle hepsini yazmaktan yanayım. Sıralamam  2 (SAVURLU), 4 (EL AZRA), 3 (WİLLPOWER) şeklindedir.

 

5.AYAK: Açık grup koşuların müdavimi bilinen kalitesiyle hele ki rakiplerine oranla daha uygun kilosuyla 6 (BİLGEKURT) favorim. Bincisiyle bu mesafede bir araya geldiğinde daha farklı işler yaptığını gözlemlediğim 5 (TUMBULSABURUM), ideal mesafesinde binicisi uyumuyla 3 (KIRMANŞAH) ve Karataş faktörüyle 1 (HASANŞAH) 'ı da kuponlarda bulunduralım.

 

6.AYAK: Son yarışını 1 boy farkla kaybederek maiden çıkmayı bugüne ertelediğini düşündüğüm 3 (BLAZE OF LİGHT) ve idmanında adeta kanatları görünmeyen 5 (MARAZ HAN), kendisi hakkında çok bilgi sahibi olmadığımız fakat eşgali icabı 2 (BIÇKIN BEY)' idman performansı ile kuponumda yer alacak isimlerdir.

Şablonum:

1.Ayak: 10-6-11-4-1
2.Ayak: 2
3.Ayak: 6-7-8-1-3
4.Ayak: 1 /// 2-4-3
5.Ayak: 6-5-3-1
6.Ayak: 3-5-2

Kupon Tutarı: 18,00 TL  (/// sonrası 4.ayakta 2-4-3 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum).

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

14
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Ozan Bogurcu
Ziyaretçi
Ozan Bogurcu

Can Bey Son Kosuda 2 numarayı Nasıl Buluyorsunuz.

admin
Yönetici

10
2
H
1-2-3
1-3-5
1-2-3-4-5-9

Bol şanslar herkese

admin
Yönetici

Pencere at eve gönderdi kuponu.

Rıza
Ziyaretçi
Rıza

Can bey bugün İzmir Ve Ankara için birşey var mı.

Rıza
Ziyaretçi
Rıza

İlginiz için teşekkürler can bey. Iyi hafta sonları. İzmir’den Selamlar

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla