Ana Sayfa / Tahminler / 03 NİSAN 2015 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

03 NİSAN 2015 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İstanbul altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.AYAK: Son yarışını dereceli olarak kazanan formunu sürdüren 10 (YÜREĞİM) favorimdir. Her daim kazanma ihtimali yüksek tabela müdavimi binicisiyle de uyumlu ekürisinin desteğiyle (idmanda harika iş çıkartmış) 6 (KORKUT EBRU) ve kilo olarak çok avantajlı yarıştaki bir diğer eküri 11 (MISRACIM), sentetikte M.Kaya ile farklı koştuğunu gördüğüm 4 (DRAMATİK) yine binicisiyle galibiyeti olan Tamerinoğlu yavrusu 1 (ÇOŞKUNKIZ) kuponumda yer alacak isimlerdir.

 

2.AYAK:  Son uzun mesafeli koşusunda da 4 boy farkla kazanan 2 (MY BAŞKAN) çalışmalarını dereceli işleriyle de sürdürdü. Uygun grupta bu koşuyu da kazanacaktır.

 

3.AYAK: Henüz iki yarışta kalitesini ortaya koyan Bilgin yavrusu 6 (KURNAZ), takı eklentisi sonrasında sınıf atlayan 7 (NUŞANINOĞLU), uygun kilosuyla sürpriz adayım 8 (KAŞİF), bildiğimiz kalitesiyle 1 (BRAYMIN) ve binici uyumunu yakalamış 3 (TAYLANHAN) önereceğim isimler olacaktır.

 

4.AYAK: Dişilere ait KV-7 Reha Eken koşusunda birbirine denk gördüğüm isimler bir araya gelmiş. 1 (MY SECRET) binicisiyle önceki koşularında üstün performans göstermesi nedeniyle alternatif tek atabilirler. Ben 4 tayın yarışacak olması nedeniyle hepsini yazmaktan yanayım. Sıralamam  2 (SAVURLU), 4 (EL AZRA), 3 (WİLLPOWER) şeklindedir.

 

5.AYAK: Açık grup koşuların müdavimi bilinen kalitesiyle hele ki rakiplerine oranla daha uygun kilosuyla 6 (BİLGEKURT) favorim. Bincisiyle bu mesafede bir araya geldiğinde daha farklı işler yaptığını gözlemlediğim 5 (TUMBULSABURUM), ideal mesafesinde binicisi uyumuyla 3 (KIRMANŞAH) ve Karataş faktörüyle 1 (HASANŞAH) 'ı da kuponlarda bulunduralım.

 

6.AYAK: Son yarışını 1 boy farkla kaybederek maiden çıkmayı bugüne ertelediğini düşündüğüm 3 (BLAZE OF LİGHT) ve idmanında adeta kanatları görünmeyen 5 (MARAZ HAN), kendisi hakkında çok bilgi sahibi olmadığımız fakat eşgali icabı 2 (BIÇKIN BEY)' idman performansı ile kuponumda yer alacak isimlerdir.

Şablonum:

1.Ayak: 10-6-11-4-1
2.Ayak: 2
3.Ayak: 6-7-8-1-3
4.Ayak: 1 /// 2-4-3
5.Ayak: 6-5-3-1
6.Ayak: 3-5-2

Kupon Tutarı: 18,00 TL  (/// sonrası 4.ayakta 2-4-3 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum).

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

14 yorum

 1. Can Bey Son Kosuda 2 numarayı Nasıl Buluyorsunuz.

  • can911

   Ozan bey dışarda olmam nedeniyle geç dönüş yaptım pardon, eşgali gereği (unacounted four)yavrularının başarısı ortada. İdmanları da çok yansıtmasa da tatmin edici gördüm o yüzden kuponumda yer alacaktır. Bol şanslar

 2. 10
  2
  H
  1-2-3
  1-3-5
  1-2-3-4-5-9

  Bol şanslar herkese

 3. Can bey bugün İzmir Ve Ankara için birşey var mı.

 4. can911

  Rıza bey ilginize teşekkür ederim, araştırmalarımın uzun sürmesi nedeniyle hafta sonu biraz daha aileme vakit ayırabilme adına pek yorumlu yazı atamayabiliyorum. Olur da kupon yapacak olursam diğer yazarlarımızın sayfasından paylaşım yaparım.Saygılarımla

 5. İlginiz için teşekkürler can bey. Iyi hafta sonları. İzmir’den Selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir