3 NİSAN 2015 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Karışık bulduğum bu ayakta favorim (9) SAKLI‘dır. Son yarışını önemsemediğim (6) KORKUT EBRU, istenilen kıvama geldiğini gördüğüm (1) COŞKUNKIZ, son yarışını çok beğendiğim (5) CEMİLEM ve son olarak İstanbul pistinde ki ilk yarışını kazanan (10) YÜREĞİM, sürprizde ise (3) HATUNSUYU yazacağım.

2. Ayak Son yarışında da banko olarak önerdiğim beni yanıltmayan net bir 1.lik elde eden (2) MY BAŞKAN BANKOMDUR. İHTİYAR, ASLAN DAYI gibi safkanların en yakın rakibi olan IRON CLAD‘ın önde istediği tempoyu kuramayacak olması da bir etken. Sentetik piste oranla ilk defa çime çıkacak olan safkan çim pistte de serisine devam edecektir. Bu safkanın son düzlükte adeta devleşmesi kelimelere sığmaz.

3. Ayak Vasat safkanların biraraya geldiği mücadelede içlerinden sıyrılanlar olsa da ayrım yapmayacağım. Sıralamam (3) TAYLANHAN, (2) DAĞCI, (7) NUŞANINOĞLU , (6) KURNAZ, (1) BRAYMIN, (4) BAKIRCIBEY.

4. Ayak Günün en zevkli mücadelesi olacak olan bu koşuda favorim tabi ki de (2) SAVURLU‘dur. Geçen sene buna benzer bir grupta önde istediği tempoyu belirleyememesine rağmen yarışı kazanan taraf olmuştu. Ben WİLLPOWER‘ın önde SAVURLUYA pres yapmayacağını bu safkanın önde bomboş kalacağını düşünüyorum. KIZKULESİ koşusunda çok iyi bir taktik izlemişti A.SÖZEN MY SECRETIN çok beklemesinden faydalanıp son düzlükte alabildiği kadar avans almıştı. Bu sefer şartlar daha da basitleşti kendisi için. Tempoyu kendi belirleyecek ve o gün kazandığı yarışta kendisi 60 MY SECRET 60 kiloydu. Şimdi baktığımızda ise 4 kilo SAVURLU avantajlı. İngiliz safkanlarında ki 2 kilo avantajın bile nelere tekabül ettiğini çoğu kişi bilir. Ben SAVURLU, MY SECRET ikilisini her zaman ki gibi photo finish ayırır diyorum.

5. Ayak Son yarışında önde istediği tempoyu kuramamasına rağmen çok net bir 1.lik elde eden bu yarışta ise önde daha da rahat olacak olan (3) KIRMANŞAH favorimdir. Son iki yarışıyla kendine gelen (6) BİLGEKURT, sprintini ayarlayabilmesi durumda (1) HASANŞAH, U.POLATLA uyum içerisinde olan (5) TUMBUL SABURUM ve son olarak sürpriz yapmasını beklediğim (7) KIRKPINAR.

6. Ayak (5) MARAZHAN ve (3) BLAZE OF LIGHT arasında gördüğüm yarışta ayrım yapmayacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 9,6,1,5,10,3

2. Ayak : 2 TEK

3. Ayak : 3,2,7,6,1,4

4. Ayak : 2,1

5. Ayak : 3,6,1

6. Ayak : 5,3

ŞABLON TUTARI : 25,92 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
N karadeniz

Senin sayende iki sefer yarış kazandım seni yeni takip etmeye başladım ALLAH kalbine göre versin teşekkür ediyorum

vural

By creed sizi yeni takip etmeye başladım ilk yarış İstanbul 220tl kazanırsınız teşekkürler. Bira daha yardımcı olabilirsiniz çok sevinirim

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x