03 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Mutlu ve Bol kazançlı Hafta sonları dilerim. Yarış sever arkadaşlarımıza Bol şanslar.

1.AYAK : Güzel ve Zevkli yarışlara sahne olacak İstanbul programının başlangıç ayağında, son ikinciliğinde oldukça etkili gözüken ve bugün formunu geliştirdiğini düşündüğüm. 5 HERAKLES koşu içerisinde ön planda tuttuğum isim olup, vermiş olduğu araya rağmen bugün koşacağı erkek rakiplerine karşı çok hazır gireceği bu yarışta etkili koşmasını beklediğim ve dinçlik yarışı gelebilecek 3 YABANKIZ, rakip olarak gördüğüm ilk isim olup, Kocaeli, Bursa pistindeki yarışlarından sonra sentetik pistte ilk defa yarışacak olan 1 GEDİZKAYA ve son startını kazanarak Maidene veda eden ve formunu koruduğunu idmanlarına yansıtan 7 İZYAZ sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Uzun mesafeli Maiden mücadelesi biraz kalabalık tutacağım bir koşu olacak. Maidene başladığı ilk startında oldukça favori konumunda olup starttan geç başlayıp yarışa adapte olamayınca başlarken yarışı kaybeden bugün idman görüntüsü olarak yine çok etkili işlerle bu yarışa girecek olan 11 SURROGATE ilk şans verdiğim isim olup, İdmanlardaki etkili görüntüsünü yarışa yansıtması halinde rakiplerini avlayabilecek hazırlık aşamasında ki 9 NEZİR FAMİLY, Uzun mesafeli yarış koşarak bu mesafede deneyimi olan 12 YILAN KALE , Yarış hayatına ikincilikle başlayarak etkili bir koşu gerçekleştiren 10 SEA SOUND, Adana pistinden sonra İstanbulda Maidene veda etme çabası içerisinde olan 1 AZİZ AĞA ve Kocaeli Pistinde bir yarış görerek İstanbul pistine çıkacak olan çalışmaları etkili 3 BLACK ZEMME sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Günün en zevkli geçmeye aday tek kupalı koşuda beş isme şans vereceğim. Usta pilotuyla 10 MAVİDALGA sevdiği mesafede ilk şans verdiğim isim olup, Form sıçraması yapan ve seri birinciliklere bağlayan formda isim 3 BATMANASLANI, Bu rakipler yanında yazılmadan geçilmeyecek yaşına rağmen genç isimler gibi koşabilen 4 GÜMBÜRGÜMBÜR, koşarak form tutan ve yeterince piştiğini düşündüğüm bu mesafelerde sonlarda etkili yürüyüp rakiplerine zor anlar yaşatabilecek 1 ABUŞ , son olarak bugün kendisinden çok iyi bir koşu performansı beklediğim etkili hazırlıklarıyla kısa bir aranın ardından piste çıkacak olan 5 ŞÜKRÜ sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Son startını kazanarak Maidene veda eden kısa bir ara verilip bugün tekrar sahaya çıkacak olan yapmış olduğu muntazam idman çalışmaları ile bugün yarış hayatına başladığı Usta pilotuyla tekrar start alacak olan 5 KAYNARCA‘yı rakiplerinin bir adım önünde görüyor ve koşuyu kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK : Rakiplerinle kıyaslandığında muhtemelen yarışın ağır favorilerinden çıkacak olan 2 SANBERK için çok fazla söylenecek bir şey yok gibi. sonlarda çok etkili yürüyen ismin uzayan bugün ki koşuda şansının çok yüksek olduğu inkar edilemez. Yarışın ikramiye boyutu açısından yanına iki ismi ilave edeceğim. Son startlarında İstanbul pistinde çok farklı bir görüntüye giren ve bugün ki hazırlıklarıyla uzun mesafede iyi iş çıkaracağını düşündüğüm 3 ECLİPSE ve her yarışında etkili koşmasını başarabilen yarış içerisinde etkili olabilecek hazırlık aşamasını elinde bulunduran 1 ULUKIZ sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Vermiş olduğu aranın ardından koşacak olmasına rağmen çıkacağı sentetik piste en fazla yarış kazanma istatiği elinde bulunan ve yarışın etkili isimlerinden olan vermiş olduğu aranın kendisine çok yararlı olduğunu idman görüntüsünde ki çalışmalarında gözler önüne seren 3 PAİX ilk şans verdiğim isim olup, verdiği aranın ardından yarış gören ve ilk gördüğü yarışta güzel bir görüntü sergileyen bugün daha hazır gireceği yarışta kendisinin de favori gördüğüm isim kadar şanslı olduğunu düşündüğüm 1 BUNGALOW, son yarışında kuponumda yanına at yazmadığım ve o gün için koşuyu kazanma başarısı gösterip beni yanıltmayan bugün ilerlettiği formuyla seri yakalayabilecek hazırlıklara sahip 5 HEYAMOLA, bu tip mesafelerde olmazsa olmazlardan olduğunu düşündüğüm 10 REKOR, son ikinciliğinde dikkat çeken ve kantarmasının yarışa hazırladığı etkili hazırlıklarıyla 7 ÇEKO DAYI, üzerinde çok durduğum ve neredeyse her yarışında gelsede gelmesede kuponumda şans verdiğim kumaşının çok iyi olduğunu düşündüğüm bir türlü beklenen yarışını ortaya koyamasada bugün de kendisine şans vereceğim çok geri plandaki isimlerden 6 BLUE KING koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,3,1,7

2.AYAK : 11,9,12,10,1,3

3.AYAK : 10,3,4,1,5

4.AYAK : 5

5.AYAK : 2,3,1

6.AYAK : 3,1,5,10,7,6

TUTAR : 129,60

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
Bombaci
Üye
Bombaci

Etkili şablon Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz