3 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında DÖVER’e bile kafayı vermeyen 2-CANYOLDAŞ, etkili bir yarış beklediğim 5-HERAKLES ve 10-GÜLDÜRGÜLDÜR, çalışmalarını beğendiğim 11-GENÇBERK şanslı gördüğüm isimler.

2.AYAK: Son yarışında virajı en gerilerde dönen ama yaptığı ataklar ile dikkatimi çeken 6-EXPRESSING favorim. İlk yarışında Deniz Yıldız tarafından katledilen 10-SEA SOUND, ilk yarışı hayal kırıklığı olsa da potansiyelli bir isim olduğu belli olan 11-SURROGATE ve uzunu iyi koşacağını düşündüğüm 1-AZİZ AĞA sırası ile şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: Hayatının en iyi dönemini yaşayan 3-BATMANASLANI favorim. Yarışın süratli gidecek olması şanslarını arttıran 1-ABUŞ, 2-BAKİBEY ve 4-GÜMBÜR GÜMBÜR şanslı gördüğüm diğer isimler.

4.AYAK: 3-MAKAMBO ve 4-VICTORY BLUE arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

5.AYAK: Uzuna çıkan 2-SANBERK favorim rakip gördüğüm isimler ise 1-ULUKIZ, 6-ISLAH, 7-SANAY ve 9-EL HAMAME.

6.AYAK: Son startında bu gruptan çok üstün isimler ise mücadele eden 10-REKOR bence bugün istediği şartlarda koşacak olup sonlardaki atakları ile koşuyu lehine çevirecektir. BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2-5-10-11

2.AYAK: 6-10-11-1

3.AYAK: 3-1-2-4

4.AYAK: 3-4

5.AYAK: 2-1-6-7-9

6.AYAK: 10

KUPON TUTARI: 38.40 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
efe
Ziyaretçi
efe

Emegine sağlık bolşanslar akşam adanada olacak mı

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Bol sans ani

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Abi adana tahminini bekliyoruz