3 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Startla birlikte liderliği almak için birbirini yiyecek çok fazla safkan olması yarışı ister istemez çok hızlı kılacak. Bu kadar hızlı tempoda gidecek olan yarışta bu mesafede sonlarda kopup gelecek olan safkan (7) İZYAZ görünüyor. Ancak bu safkanında yeterli yarış tecrübesinde olmaması agf sıralamasında oldukça geri planda bırakacaktır. Bir başka hızlı tempoyu lehine çevirebilecek safkanıda (1) GEDİZKAYA olarak görüyorum. En iç kulvardan start alacak olan safkanda liderliği isteyecektir. Ancak bana göre ilgilileri formunu oldukça geliştiren safkan için bu grupta pilota liderliği istemekte ısrar etme talimatı verecektir diye düşünüyorum. Böyle bir durumda iç kulvar avantajı ile 2-3 e yaslanan safkanın sentetiği eksik koşmadığı taktirde 600 direği geçilirken artıracağı tempo ile son düzlükte gruba hakim olabilir. Son iki yarışı sıfır çekmiş olsada özellikle son yarışında çektiği yük öyle az-buz yük değildi. Aynı taktikle koşup iç kulvardan yer bulursa bariyer dibinden ön grubu avlamaya çalışacak olan bir başka safkanda (4) numaralı GÜNEŞ IŞIĞIDır.

2.ayak: Son yarışında tahminimde yazarken ilk kez koşacak olan safkan için yarın programın en ağır agf si olur demiştim. Banko olarakta önerdiğim safkan pistte burada ne işim var der gibiydi. Bu benim için oldukça hayal kırıklığı olmuştu. Ancak ilgilileri safkanı geri çekmediğine göre demek ki adaptasyon haricinde bariz derecede sorunu yok Zaten bu takı değişikliğinden de belli oluyor. Safkan için sahadan yarış sonrası da idmanlarda abilerine çok rahat hakim oluyor deniyor.  Bu yarışta dahada geride kalacak olan (11) mumaralı SURROGATE bu defa bankom olmasa da birkez daha ilk şans verdiğim isimdir.

3.ayak: Günün en zorlu mücadelesinde bu defa (10) MAVİ DALGA’nın çok daha iyi koşmasını bekliyorum ilk şans verdiğim isimdir. Adana’da üç ay sonra çıktığı pistte elinde bir ton daha avansla kazanan ve İstanbul’a birincilik için geldiğini düşündüğüm (8) numaralı BAY EMİR’in hedefinin çok yükseklerde olduğunu düşünüyorum ikinci şans verdiğim isimdir. Sevdiği mesafede öndeki grubu avlamaya gidecek olan (1) numaralı ABUŞ günün süprizi için piste çıkıyor. Kendisini iyi tanıyan pilotu ile birlikte sprint mesafesini iyi ayarladığı taktirde photaya kafa burun girebilir. (3) BATMAN ASLANI ve (4) GÜMBÜR GÜMBÜR ile inşallah tamamdır.

4.ayak: Yarışın (4) BLUE VICTORY ve (5) KAYNARCA arasında geçmesini bekliyorum. Yarışın kilit ismi olarak ise belki enteresan gelecek size ama (3) MAKAMBO yu görüyorum. Bu safkanın kolay teslim olmama gibi bir huyu var. Ben önlerde KAYNARCA’yı çok yıpratacağına inanıyorum. Zaten aksi halde KAYNARCA photalar görüşündeyim. İşin mantıklı kısmı burayı riske etmemek görünüyor olsada ben bu senaryodan kafamda (4) mumaralı BLUE VICTORY’yi yarım boyla içeriye attım risklide olsa BANKOM dur.

5.ayak: Süpriz arayacağım yarış olarak burayı belirledim çünkü son ayak baştan beri bana iki safkan dışına çıkamayacakmış gibi geldi. Burası için tercihim HEPSİ

6.ayak: (5) HEYYAMOLA ve (3) PAIX arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Herkese Bol şanslar dilerim 🍀 🍀 🍀

ALTILI GANYAN ŞANLONUM

1.ayak: 7-1-4-5-2-3

2.ayak: 11-10-12

3.ayak: 10-8-1-3-4

4.ayak: 4 tek

5.ayak: hepsi

6.ayak: 5-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı