Ana Sayfa / Tahminler / 03 EKİM CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

03 EKİM CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Yorumlarıma başlamadan önce tüm bankotahminler ailesinin , okuyucularımızın ve takipçilerimizin Kurban Bayramını gönülden kutluyorum.Sevdiklerinizle nice bayramlar dileklerimle..

1.ALTILI:

1.AYAK: birinci altılının ilk ayağında ekürisini de şanslı gördüğüm 1 ÇİKOK GELİNİ ve çarşamba günü yaptığı çalışmalarını beğendiğim 2 OCIUS arasında bir mücadele olacağını düşünüyorum.

2.AYAK: Çim kum ayırt etmeden güzel koşular çıkaran 9 LİMON KIZ maiden'a veda edebilir. 800/54.8 - 27.6 R işini çok beğendiğim 5 CÖMERTKAN en ciddi rakibir. Form durumlarına göre; 7 DURU KIZ , 1 ACEMBEY , 4 CENGO ve 6 LİDERYELE bu ikiliye karşı sürpriz mücadelesine katılacaklardır.

3.AYAK: Son koşusundaki performansını beğendiğim 4 ÇÖL RÜZGARI nispeten daha hafif sıkleti ile başlarda kendini yormazsa kazanacaktır. Tek olarak yazabiliriz.

4.AYAK: Kurtel ekürisinin üç ismininde kendisine eşlik ediyor olmasının avantajı ile bu sefer kazanmasını beklediğim 3 KEREMBORA bankomdur. (Ekürilerden 13 Vardarlı nın koşu öncesi yarıştan çıkarılacağını düşünüyorum.)

5.AYAK: Eküri avantajı bulunan ve çalışmaları oldukça güzel olan 2 ŞİRİNCE kazanabilir. Baş farkı ile kaybettiği son yarışının izlerini silebilecek 1 PAMUK ABLA , hafifleyen sıkleti ile 7 BURCUNUR , hazırlıkları ile  6 ŞEN MÜRVET ve 9 AYDANARI nın ilk ayak için yeterli olacağını düşünüyorum.

6..AYAK: 84 gündür koşmuyor olsa da son yarışında bu pist ve mesafede buradaki bazı rakiplerini geride bırakan 6 FLYING DAKOTA en şanslı isim olacaktır. İzmir den çok hazır durumda gelen 2 WILLISTON ciddi rakibidir. 9 SCENIC SON bomboş kilosu ile iddialıdır. Bir süredir kazanamasa da formunu beğendiğim 11 SOYBAŞ , sürprizde ise; 12 DOMINANTS SON , 7 PAYBACK ve 3 NARKOZ u düşünüyorum.

1.ALTILI

1.AYAK: 1-2

2.AYAK: 9-5-7-1-4-6

3.AYAK: 4 ÇÖL RÜZGARI

4.AYAK: 3 KEREMBORA

5.AYAK: 2-1-7-6-9

6.AYAK: 6-2-9-11-12-7-3

2.ALTILI

1.AYAK: Eküri avantajı bulunan ve çalışmaları oldukça güzel olan 2 ŞİRİNCE kazanabilir. Baş farkı ile kaybettiği son yarışının izlerini silebilecek 1 PAMUK ABLA , hafifleyen sıkleti ile 7 BURCUNUR , hazırlıkları ile  6 ŞEN MÜRVET ve 9 AYDANARI nın ilk ayak için yeterli olacağını düşünüyorum.

2..AYAK: 84 gündür koşmuyor olsa da son yarışında bu pist ve mesafede buradaki bazı rakiplerini geride bırakan 6 FLYING DAKOTA en şanslı isim olacaktır. İzmir den çok hazır durumda gelen 2 WILLISTON ciddi rakibidir. 9 SCENIC SON bomboş kilosu ile iddialıdır. Bir süredir kazanamasa da formunu beğendiğim 11 SOYBAŞ , sürprizde ise; 12 DOMINANTS SON , 7 PAYBACK ve 3 NARKOZ u düşünüyorum.

3.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım 4 STOP STOPPING ME çalışmalarındaki formunu piste yansıtırsa rahat kazanabilir. Tam mesafesine çıkacak olan 2 DARK BOY en ciddi rakibi olacaktır.

4.AYAK: İzmir den getirilen 2 FANCYCHANCY için kazanma vaktinin geldiğini düşünüyorum ama bu o kadar kolay olmayacak, çim kum ayırımsız kazanan üst düzey performanstaki 3 ERYN ve sevdiği pistte koşacak olan 1 KARA DUTUM ciddi rakipleri olacaklar.

5.AYAK: Çarşamba günü 800/ 54.7 HÇ işi ile ne derece hazır olduğunu gösteren 9 DURUTAYIM günün bankosudur.

6.AYAK: Günün son ayağında kum piste yatkınlığı ile 5 HELİNCAN , koruduğu formu ile 3 TAHSİNHAN , bir buçuk yıldır koşmasa da çarşamba günü yaptığı çalışmaları ile 15 HİSARINOĞLU , 13 KIRIMKIZ, son ikinciliği ardından hafifleyen sıkleti ve çalışmaları ile 4 BALKAN ve seri üçüncülüklerini birinciliğe taşımak isteyen 6 KUTLUHANIM şans verdiğim isimlerdir.

2.ALTILI

1.AYAK: 2-1-7-6-9

2.AYAK: 6-2-9-11-12-7-3

3.AYAK: 4-2

4.AYAK: 2-3-1

5.AYAK: 9 DURUTAYIM

6.AYAK: 5-3-15-13-4-6

BOL ŞANSLAR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Özcan Erdoğan
Ziyaretçi
Özcan Erdoğan

Iyi bayramlar dilerim.

Adrian
Üye

Herkesin bayramı mübarek olsun

admin
Yönetici

İyi bayramlar herkese

Yazar: kinggok

Avatar