Ana Sayfa / Tahminler / 03 EKİM CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

03 EKİM CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Yorumlarıma başlamadan önce tüm bankotahminler ailesinin , okuyucularımızın ve takipçilerimizin Kurban Bayramını gönülden kutluyorum.Sevdiklerinizle nice bayramlar dileklerimle..

1.ALTILI

1.AYAK: Satış koşusunda form durumlarına göre 8 MİHRİCANIM ve 1 EFE BABA ilk şans verdiklerimdir. İki ekürisinin de yardımı ile koşacak olan ve son ikinciliğini beğendiğim 5 DRAMATİK ve diğer ekürili isim olan 6 FINISHER sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: İlk koşusunu çim pistte üçüncü olarak tamamlayan 5 TURBOJET in kumda daha iyi koşacağına inanıyorum. Çalşmaları ile de ilk altılımızın bankosu olmayı hak ediyor.

3.AYAK: Çarşamba sabahı yapmış olduğu çalışmalarında gayet istekli görünen 3 QUEEN OF NABOO ve kum pistte çok farklı koşan 2 PAN IKONA arasında geçeceğini düşünüyorum.

4.AYAK: Üç yaşlı arap tayların maiden mücadelesinde 1 BAKIRCIBEY kusursuz formu ile riske edilip tek atılabilir. 5 KÜÇÜKPRENS az farkla kaybettiği yarışı ardından kum piste çıkıyor. Mehmet Kaya idaresinde favorinin en yakın takipçisi olacaktır. Bu yarışı öncesi idman pistinde oldukça hazır görünen 9 ARZU GIZIM ise bir diğer şanslı isimdir.

5.AYAK: Birinci altılı ganyanın beşinci ikinci altılının ilk ayağı olan bu zorlu koşuyu form durumları ve kilo farklarının yaratacağı avantajlara dayanarak kapatacağım. Sıralamam ; 4 TOŞURKIZI , 2 BAHTIŞAHANE , 1 FATMASULTAN , 5 İDİL SULTAN , 6 LAVANTA , 7 VOKAL , 10 GÜNHAT ve 9 TUŞ KİLİDİ şeklinde olacaktır.

6.AYAK: Şartlı mücadelenin, 1900 m mesafede nasıl koşacağını kestiremesem de son birinciliği ve idman pistindeki işleri ile 3 KECHICHE , bu sefer farklı koşmasını beklediğim 1 BEUGAZON , uçarcasına yaptığı çarşamba idmanları ile 8 DEKOR , Fuat Çakar ile uyumlu bulduğum 2 GÖZ DAĞI ve kusursuz formu ile 5 MAZACA bu ayağın garantisi olacaktır.

1.ALTILI

1.AYAK: 8-1-5-6

2.AYAK: 5 TURBOJET

3.AYAK: 3-2

4.AYAK: 1/5-9

5.AYAK: 4-2-1-5-6-7-10-9

6.AYAK: 3/1-8-2-5

2.ALTILI

1.AYAK: Bu zorlu koşuyu form durumları ve kilo farklarının yaratacağı avantajlara dayanarak kapatacağım. Sıralamam ; 4 TOŞURKIZI , 2 BAHTIŞAHANE , 1 FATMASULTAN , 5 İDİL SULTAN , 6 LAVANTA , 7 VOKAL , 10 GÜNHAT ve 9 TUŞ KİLİDİ şeklinde olacaktır.

2.AYAK: Birinci altılımda çok isme şans verdiğim bu ayakta; hem çalışmaları hemde alıştığı binicisi ile kazanacağını düşündüğüm 2 KECHICHE i tek atacağım.

3.AYAK: İkinci altılımda günün bir diğer teki ise uyumlu binicisi Selim Kaya ile start alan , İstanbul da sevdiği pist ve mesafede koşacak olan  2 HAYRİ BABA olacaktır.

4.AYAK: Birbirlerine eşit durumdaki bir çok ismin bir araya geldiği bu koşuda önceliğim henüz üst grup isimlerle koşma tecrübesi olmasa da son koşusunu uzak farkla kazanan 7 SHOPAHOLIC olcaktır. Hiç tabela dışı kalmadan sürdürdüğü yarış yaşamına bir birincilik daha eklemek isteyen 2 PLAYFELLOW en ciddi rakibidir. 3 STAR OF ROCK ve 6 PICCIKATO sürpriz isimlerdir.

5.AYAK: Bölünen maiden ın son koşusu, günün beşinci ayağında ortalık biraz karışabilir. 4 HALİKARNAS istikrarlı koşularının ardından tabela dışında kaldığı koşusunun izlerini silmeye çalışacak. Kuyumcuyan ekürisinin atından inip 3 EMİNEFE yi tercihleyen Nurettin Şen in bir bildiği vardır herhalde. İdman pistindeki durumları ile 6 SELDANINOĞLU , 10 SÜZİKAR , 2 AZELHAN , 1 ALATAŞ ve 9 MELİKE HANIM diğer şanslı isimlerdir.

6.AYAK: Günün en önemli koşusu, ikinci altılının son ayağında kusursuz formunu devam ettiren 1 AKARÇAY , Karataş ın tercihlediği 8 YALNIZEFE , yarış hazırlıkları ve istikrarlı koşuları ile 7 TANATAR öncelikle şan verdiklerimdir. Sürprizde ise 11 CABİRE ve 12 VELİ CAN KIZI yeterlidir.

2.ALTILI

1.AYAK: 4-2-1-5-6-7-10-9

2.AYAK: 3 KECHICHE

3.AYAK: 2 HAYRİ BABA

4.AYAK: 7-2-3-6

5.AYAK: 4-3-6-10-2-1-9

6.AYAK: 1-8-7-11-12

BOL ŞANSLAR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar