Ana Sayfa / Tahminler / 03 EKİM CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

03 EKİM CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Yorumlarıma başlamadan önce tüm bankotahminler ailesinin , okuyucularımızın ve takipçilerimizin Kurban Bayramını gönülden kutluyorum.Sevdiklerinizle nice bayramlar dileklerimle..

1.ALTILI

1.AYAK: Satış koşusunda form durumlarına göre 8 MİHRİCANIM ve 1 EFE BABA ilk şans verdiklerimdir. İki ekürisinin de yardımı ile koşacak olan ve son ikinciliğini beğendiğim 5 DRAMATİK ve diğer ekürili isim olan 6 FINISHER sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: İlk koşusunu çim pistte üçüncü olarak tamamlayan 5 TURBOJET in kumda daha iyi koşacağına inanıyorum. Çalşmaları ile de ilk altılımızın bankosu olmayı hak ediyor.

3.AYAK: Çarşamba sabahı yapmış olduğu çalışmalarında gayet istekli görünen 3 QUEEN OF NABOO ve kum pistte çok farklı koşan 2 PAN IKONA arasında geçeceğini düşünüyorum.

4.AYAK: Üç yaşlı arap tayların maiden mücadelesinde 1 BAKIRCIBEY kusursuz formu ile riske edilip tek atılabilir. 5 KÜÇÜKPRENS az farkla kaybettiği yarışı ardından kum piste çıkıyor. Mehmet Kaya idaresinde favorinin en yakın takipçisi olacaktır. Bu yarışı öncesi idman pistinde oldukça hazır görünen 9 ARZU GIZIM ise bir diğer şanslı isimdir.

5.AYAK: Birinci altılı ganyanın beşinci ikinci altılının ilk ayağı olan bu zorlu koşuyu form durumları ve kilo farklarının yaratacağı avantajlara dayanarak kapatacağım. Sıralamam ; 4 TOŞURKIZI , 2 BAHTIŞAHANE , 1 FATMASULTAN , 5 İDİL SULTAN , 6 LAVANTA , 7 VOKAL , 10 GÜNHAT ve 9 TUŞ KİLİDİ şeklinde olacaktır.

6.AYAK: Şartlı mücadelenin, 1900 m mesafede nasıl koşacağını kestiremesem de son birinciliği ve idman pistindeki işleri ile 3 KECHICHE , bu sefer farklı koşmasını beklediğim 1 BEUGAZON , uçarcasına yaptığı çarşamba idmanları ile 8 DEKOR , Fuat Çakar ile uyumlu bulduğum 2 GÖZ DAĞI ve kusursuz formu ile 5 MAZACA bu ayağın garantisi olacaktır.

1.ALTILI

1.AYAK: 8-1-5-6

2.AYAK: 5 TURBOJET

3.AYAK: 3-2

4.AYAK: 1/5-9

5.AYAK: 4-2-1-5-6-7-10-9

6.AYAK: 3/1-8-2-5

2.ALTILI

1.AYAK: Bu zorlu koşuyu form durumları ve kilo farklarının yaratacağı avantajlara dayanarak kapatacağım. Sıralamam ; 4 TOŞURKIZI , 2 BAHTIŞAHANE , 1 FATMASULTAN , 5 İDİL SULTAN , 6 LAVANTA , 7 VOKAL , 10 GÜNHAT ve 9 TUŞ KİLİDİ şeklinde olacaktır.

2.AYAK: Birinci altılımda çok isme şans verdiğim bu ayakta; hem çalışmaları hemde alıştığı binicisi ile kazanacağını düşündüğüm 2 KECHICHE i tek atacağım.

3.AYAK: İkinci altılımda günün bir diğer teki ise uyumlu binicisi Selim Kaya ile start alan , İstanbul da sevdiği pist ve mesafede koşacak olan  2 HAYRİ BABA olacaktır.

4.AYAK: Birbirlerine eşit durumdaki bir çok ismin bir araya geldiği bu koşuda önceliğim henüz üst grup isimlerle koşma tecrübesi olmasa da son koşusunu uzak farkla kazanan 7 SHOPAHOLIC olcaktır. Hiç tabela dışı kalmadan sürdürdüğü yarış yaşamına bir birincilik daha eklemek isteyen 2 PLAYFELLOW en ciddi rakibidir. 3 STAR OF ROCK ve 6 PICCIKATO sürpriz isimlerdir.

5.AYAK: Bölünen maiden ın son koşusu, günün beşinci ayağında ortalık biraz karışabilir. 4 HALİKARNAS istikrarlı koşularının ardından tabela dışında kaldığı koşusunun izlerini silmeye çalışacak. Kuyumcuyan ekürisinin atından inip 3 EMİNEFE yi tercihleyen Nurettin Şen in bir bildiği vardır herhalde. İdman pistindeki durumları ile 6 SELDANINOĞLU , 10 SÜZİKAR , 2 AZELHAN , 1 ALATAŞ ve 9 MELİKE HANIM diğer şanslı isimlerdir.

6.AYAK: Günün en önemli koşusu, ikinci altılının son ayağında kusursuz formunu devam ettiren 1 AKARÇAY , Karataş ın tercihlediği 8 YALNIZEFE , yarış hazırlıkları ve istikrarlı koşuları ile 7 TANATAR öncelikle şan verdiklerimdir. Sürprizde ise 11 CABİRE ve 12 VELİ CAN KIZI yeterlidir.

2.ALTILI

1.AYAK: 4-2-1-5-6-7-10-9

2.AYAK: 3 KECHICHE

3.AYAK: 2 HAYRİ BABA

4.AYAK: 7-2-3-6

5.AYAK: 4-3-6-10-2-1-9

6.AYAK: 1-8-7-11-12

BOL ŞANSLAR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: kinggok

Avatar