Ana Sayfa / Tahminler / 02 EKİM PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

02 EKİM PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Yapılacak doğru seçimler ve akıllıca kurgunun başarılı olacağına inandığım zorlu İzmir programı için görüşlerim;

1.AYAK: Çok öne çıkan favori olacağını düşündüğüm 10 MISS MONEY i tek atacaklara lafım yok ama ben ciddi rakipleri olduğunu düşünüyorum. Salı sabahı 800 çalışması ile beğenimi kazanan 3 DEBRE , müthiş hazırlıkları ile 5 GRAND AKARCA , 6 HAYAT SANA GÜZEL ve etkili bir sprint ile rakiplerine zor anlar yaşatacak olan 1 APRİKOSE başlıca rakipleridir.

2.AYAK: Yine son yarışındaki dereceli birinciliği ile haklı olarak bir çok kuponun teki olacak olan 3 KRALBÜTÜN ü bir çok isimle yıkmaya çalışacağım. Önceliğim sürpriz isimler 5 ÖĞÜNSEL ve 4 BAYDURALP olacak. 10.70 ganyanla sürpriz birinciliğinin tesadüf olmadığını kanıtlamak isteyen 1 GAKKOŞKIZ , üç yarışının ikisinden ikincilik birinden birincilikle ayrılan 6 TAŞIYAN , çalışmalarını beğendiğim 8 ÇOLBIR , 2 GÜLFEM , son yarışını kazanan 12 KARAAKIN , Kralbütün arkası üçüncülüğü ardından hız verdiği çalışmaları ile 7 CANIMINİÇİ , çimde kazanmasını beklediğim 9 ONURLU ve son ikinciliğini beğendiğim 15 DAYI DAYI ile kalabalık geçeceğim bu ayakta umarım beklentilerim gerçekleşir.

3.AYAK: Seri birincilikleri ardından kazanmasını beklediğim 6 ÖZÜNOĞLU , idmanlarında diri görünen 7 ZİLLİ PINAR , ekürisinin yardımı ile 2 ATACAN KAN , tabeladan düşmeyen 4 BURGAZ GÜZELİ ve sürprizde 3 ALADAĞLI bu ayak için yeterli olacaktır.

4.AYAK: Kıran kırana geçecek bir başka koşu olan günün dördüncü ayağında ilgililerinin düzenli bakımı ile istenilen forma ulaşan 2 GÖZÜYILLMAZ , çim pistte farklı koşan 4 INFERNO , Vahdettin Kaplan ile sınıf atlayan 6 RUNNING THUNDER , iyi bir yarış sezonu geçiren 10 ASPURCE ve Bursa dan kazanarak moralli şekilde gelen 9 WEMBLEY arasında birincilik mücadelesi olacaktır.

5.AYAK: Peş peşe ikinciliklerinin ardından formunu aynen devam ettiren 8 MY LUCKY GIRL bu sefer şeytanın bacağını kırarak maiden den çıkacaktır.

6.AYAK: Günün son ayağında biraz riskli görünse de; iki birinciliği ardından özellikle son yarışına oranla hafifleyen sıkleti ile 11 SAVAŞER günün ikinci bankosu olacaktır.

1.AYAK: 10-3-5-6-1

2.AYAK: 3-5-4-1-6-8-2-12-7-9-15

3.AYAK: 6-7-2-4-3

4.AYAK: 2-4-6-10-9

5.AYAK: 8 MY LUCKY GIRL

6.AYAK: 11 SAVAŞER

BOL ŞANSLAR.

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
şenol
Ziyaretçi
şenol

5.ayak ” 8 My Lucky Girl” olacak yada
9 MY NUMBER ONE LADY olacak bir yanlışlık var

Yazar: kinggok

Avatar