Ana Sayfa / Tahminler / 02 EKİM PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

02 EKİM PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Yapılacak doğru seçimler ve akıllıca kurgunun başarılı olacağına inandığım zorlu İzmir programı için görüşlerim;

1.AYAK: Çok öne çıkan favori olacağını düşündüğüm 10 MISS MONEY i tek atacaklara lafım yok ama ben ciddi rakipleri olduğunu düşünüyorum. Salı sabahı 800 çalışması ile beğenimi kazanan 3 DEBRE , müthiş hazırlıkları ile 5 GRAND AKARCA , 6 HAYAT SANA GÜZEL ve etkili bir sprint ile rakiplerine zor anlar yaşatacak olan 1 APRİKOSE başlıca rakipleridir.

2.AYAK: Yine son yarışındaki dereceli birinciliği ile haklı olarak bir çok kuponun teki olacak olan 3 KRALBÜTÜN ü bir çok isimle yıkmaya çalışacağım. Önceliğim sürpriz isimler 5 ÖĞÜNSEL ve 4 BAYDURALP olacak. 10.70 ganyanla sürpriz birinciliğinin tesadüf olmadığını kanıtlamak isteyen 1 GAKKOŞKIZ , üç yarışının ikisinden ikincilik birinden birincilikle ayrılan 6 TAŞIYAN , çalışmalarını beğendiğim 8 ÇOLBIR , 2 GÜLFEM , son yarışını kazanan 12 KARAAKIN , Kralbütün arkası üçüncülüğü ardından hız verdiği çalışmaları ile 7 CANIMINİÇİ , çimde kazanmasını beklediğim 9 ONURLU ve son ikinciliğini beğendiğim 15 DAYI DAYI ile kalabalık geçeceğim bu ayakta umarım beklentilerim gerçekleşir.

3.AYAK: Seri birincilikleri ardından kazanmasını beklediğim 6 ÖZÜNOĞLU , idmanlarında diri görünen 7 ZİLLİ PINAR , ekürisinin yardımı ile 2 ATACAN KAN , tabeladan düşmeyen 4 BURGAZ GÜZELİ ve sürprizde 3 ALADAĞLI bu ayak için yeterli olacaktır.

4.AYAK: Kıran kırana geçecek bir başka koşu olan günün dördüncü ayağında ilgililerinin düzenli bakımı ile istenilen forma ulaşan 2 GÖZÜYILLMAZ , çim pistte farklı koşan 4 INFERNO , Vahdettin Kaplan ile sınıf atlayan 6 RUNNING THUNDER , iyi bir yarış sezonu geçiren 10 ASPURCE ve Bursa dan kazanarak moralli şekilde gelen 9 WEMBLEY arasında birincilik mücadelesi olacaktır.

5.AYAK: Peş peşe ikinciliklerinin ardından formunu aynen devam ettiren 8 MY LUCKY GIRL bu sefer şeytanın bacağını kırarak maiden den çıkacaktır.

6.AYAK: Günün son ayağında biraz riskli görünse de; iki birinciliği ardından özellikle son yarışına oranla hafifleyen sıkleti ile 11 SAVAŞER günün ikinci bankosu olacaktır.

1.AYAK: 10-3-5-6-1

2.AYAK: 3-5-4-1-6-8-2-12-7-9-15

3.AYAK: 6-7-2-4-3

4.AYAK: 2-4-6-10-9

5.AYAK: 8 MY LUCKY GIRL

6.AYAK: 11 SAVAŞER

BOL ŞANSLAR.

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
şenol
Ziyaretçi
şenol

5.ayak ” 8 My Lucky Girl” olacak yada
9 MY NUMBER ONE LADY olacak bir yanlışlık var

Yazar: kinggok

Avatar