istanbul altili tahminleri

02.06.2017 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Herkese bol şanslar, 2 altılının oynanabileceği çok güzel bir programla karşı karşıyayız. Umarım bahtımız yanımızda olur.

1.KOŞU: Program maiden bir yarış ile başlıyor. Koştuğu koşuları gayet tatminkar olan ve ısrarla Halis Karataş’ın bindiği (1) BABAURAL yarışın mutlak favorisi ve alternatif tek adayıdır. Ancak galopları ile hazır olduğunu belli eden ve orjin olarak çok ışıltılı (6) KOCAÇINAR rakibidir. Bu iki tayın eksik koşması halinde (2) ÇAĞAÇAR ve (7) ÖZİLHAN affetmez.

2.KOŞU: Yarın merak ettiğim yarışlardan biri de burası. İstanbul’da koşup başarılı olmuş, (4) PENDRAGON, (3) OBRADA ve (5) WINNERS PRIDE öncelikle şanslı olan taylar. Ancak Kocaeli’nden gelen ve henüz geçilmemiş (2) GIRLS PRINCESS ve Bursa’da etkili yarışlar çıkaran (1) AKYAZILI SILA’nın ne koşacağını kimse bilemez. Bu karışık koşu için bence hepsi demek daha doğru olur.

3.KOŞU: Yarışın ağır favorisi (2) AZMİ REİS ile Ankara’daki son yarışında 5 boy startta kalmasına rağmen sonlardaki güçlü atakları ile gelip 3. olan ve uyum sağladığı jokeyine kavuşan (4) OLGUNABİ yeterlidir. Bu atlara gücü yetmeyebilir ancak gerek son yarışları, gerekse idman pistindeki çalışmaları ile (3) RENGÜL adım adım geliyor. Çok ters bir yerde yarış çakarsa şaşırmam. Yarın için süpriz arayanlar değerlendirebilirler.

4.KOŞU: İlk yarışında Bodrum Kalesi ile kafa boyun olup 3. kalan ve bu yarış için hazırlıkları gözalıcı olan (9) GÖRÜNMEZ yarışın mutlak favorisidir. Ancak bu yarışın neresine bakarsam bakayım bir Kaya görüyorum. Dört eküri ile (Eseralp dahil) yarışta bir çok şeyi değiştirebilirler. Bu yüzden (6) FİL KAYA ve (5) ESERALP yazmakta fayda var. Bu kez çimde denenecek olan ve benim de umutlu olduğum (4) ERGİNSOY süpriz.

5.KOŞU: Geçen yarışında çok güvendiğim, ancak starta iki boy kalıp, gereksiz yere yarışı en geride takip ettiği halde yine de gelip 4. olan ve o gün beni de hatrı sayılır bir ikramiyeden eden (11) SİDAR GÜLÜ yine favorim. Birinci altılı için banko tercihimdir. Ancak bir kez canım yandı. Bu yüzden ikinci altılıda yanına at yazacağım. Rakipleri şablonumdadır.

6.KOŞU: Yarın için (7) VİCTORY IS OURS, (1) FLY BY ME ve (3) OĞLUM BERAT’ın yanına iyi koşacağına inandığım (2) GÜNGÖR BABA’yı da yazarak şansımı denemek istiyorum.

7.KOŞU: Ekürisi ile birlikte yarışın favorisi elbette (1) COPPERFİELD’tir. Alternatif tek adayımdır. Oyunu cazip kılmak adına henüz geçilmeyen ve bu yarışa çok güzel galoplarla hazırlanan (7) STORM SEA SWELL ve ilk defa sert jokey ile denenecek (3) GREY CLOUD rakipleridir.

8.KOŞU: (1) GÖKKALE ve (3) TOROS ASLANI bu ayak için yeterlidir.

9.KOŞU: İlk yarışını çok beğendiğim ve Karataş ile iyi koşacağına inandığım (7) MAVİ ATEŞ bankomdur. Güvenmeyip yanına at yazacaklar için (1) BAYKOÇ ve (8) ÖZERDİNÇ’in değerlendirilmesi gerektiği kanaatindeyim.
TAHMİNLERİM:
1.ALTILI:
1.AYAK: 1-6-2-7
2.AYAK: Hepsi
3.AYAK: 2-4 // 3
4.AYAK: 9-6-5-4
5.AYAK: 11
6.AYAK: 7-1-3-2

2.ALTILI:
1.AYAK: 9-6-5-4
2.AYAK: 11-1-3-7 // 8-4-6-5
3.AYAK: 7-1-3-2
4.AYAK: 1-7-3
5.AYAK: 1-3
6.AYAK: 7

Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol sanslar.

Timothy

Sana da bol Şanslar adminim 😊

Smug

Ben jokey olsam Istanbulda faullu kosardim.oteki atın önüne. Ne bileyim carpardım. Nasılsa komiserler kurulu red verecek. Son 50 protestonun 50 si demi haksız… Izlediklerini bile düşünmüyorum artık. Bir protesto olursa istanbulda bilin ki red… Olan gene yarış severe…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x