2 EYLÜL ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ(SEFAKÖYLÜ ERDOĞAN)

Ankara’ya ümitliyim, takip ettiğim safkanların gelmesi dahilinde 1.ve 2.altılılardan güzel bir parayla ayrılabiliriz.

1.Koşu::: Beklentilerin çok altında koştuğu başarısız yarışlarını kesinlikle ölçü almadığım 3 DUST CATCHER kendisinin daha önce bir kez binip tanıdığı değişen etkili pilotu ve uzayan bu mesafedeki gücünü bizlere ispatlayabilir. orijin olarak çime çok daha yatkın olduğunu belirtmek istediğim 6 MANTENUTA ve çim pistte mesafe ayırmayan 4 MUSTAFA AGA ile en küçük hatayı affetmezler.

2.Koşu::: Uyumlu jokeyiyle start alacak olan 1 HUMA KUŞU ideal pist mesafesi ve tatminkar formuyla ilk safkan konumunda ile 5 MISAR formu beğenilen safkan önde gelen isimlerindendir.4 LYRICK her an devreye girecek durumda olup son yarışını tesadüf kazanmadığını ispatlayacak 8 BALARISI güzel formu ile iddaalı isimlerdendir.

3.Koşu::: 2 ZULUMKAR Kazandıktan sonra daha da artan formu ve kendisini çok iyi tanıyan jokeyi ile uzak geçtiği bu rakiplerini tekrar geçebilecek güçte tek atılabilinir. Kum pistteki son yarışlarında formda görünerek iyi durumda olduğunu gösteren (3) ARYELE ve Karataşlı 1 MOĞOLGÜLÜ düzenli idmanlarıyla göz dolduruyor çok ciddi rakiptir.

4:Koşu::: Ekürülü (3.10) 3 TANSAYGIN iyi durumuyla favori olmayı hak ediyor.Son yarışlarında beklenen sonuçları alamayan 2 BAHABEY isimli safkan bu koşuya değişik bir taktikle hazırlanıp formunu yükseltiyor.Etkili performansları ardından katıldığı son koşularında istenilen sonucu alamamasına rağmen başarısız yarışlarını bu koşu ile telafi edebilir.

5.Koşu:::Maiden yarışını bir seyredelim derim Ayakları düz bassın .Orjin olarak dikkatimi çeken pressıng yavrusu 9 OHIYESA bu yarışa uzun zamandan beri düzenli olarak hazırlanıp yeterli pişkinliğe ulaşan safkan düzgün eşkali ile tek Hedef yapıldığı bu yarışı için özenli bir şekilde hazırlanan 7 FAST TURTLE İSİMLİ safkan çok iyi durumda olup mutlaka değerlendirilmelidir. 4 ROYAL BLOOD iyi ahır bakımıyla sürpriz şansına sahiptir.10 R0ZA BARINA idmanlarını ciddi bir şekilde sürdüren safkan beğenilen durumu ile ters bir yarış çıkartabilir.Takibe alın.

6.Koşu::: Son yarışını binicisinin hatasından kaybeden 4 GAZİ EVRENOS tecrübeli kojeyi ile benim favorim.fakat Burada gelecek değil gelmiyecek safkan yok gibi olduğundan geniş tutmaya gayret gösterelim .Uzunu daha koşacak izlenimi veren 6 DOĞAN MAHMUT ve son yarışı asla kaale almadığım mesafesinde koşacak 8 ONLY yarışı ile uygun grupta dikkate alınmalıdır.

7.Koşu::: 7 ABUŞ’ a Ö.Kaya düzgün bindiği zaman rakip tanımaz beni tedirgin eden binicisi yoksa safkan iy durumda tabii Kayaları yanyana gördüğümüzde kupon şekilleri ister istenez değişiyor.o yüzden son yarışını kazanan S.kayalı 1 AKARÇAY ile son yarışında VELİCANKIZI gİbi safkana direnemeyen 8 CABİRE bu yarışla adını birinciliğe yazdırabilir.

8.Koşu::: 6.MİSS ELENİ Seriyi devam ettirecek çalışmalara sahip, tek rakipleri 3.7.4.9.

9.Koşu::: Karataş dün Bursa !da ilk ayaktaki 7 SHOPAHOLIC adlı safkanı bence üzmedi mi desem getirmedimi desem gerçi bende ilk ayakta yoktu da bugünde Yine Karataş Piraye cemiloğlu na ait 1 ARSEN LUPEN herhalde çalışmalarının galobunun ve orjinin hakkını verecektir BANKO

1.ALTILIM
1) 3.6.4.
2) 1.5.4.8
3) 3 ZULUMKAR TEK/ 3.1. RAKİP
4) (3.10) EKÜRİ /RAKİP 2 BAHABEY
5) 9 .7.4.10/HEPSİ
6) 4.6.8.
2.ALTILIM
1) (3.10) EKÜRİ RAKİP 2 BAHABEY
2) 9.7.4.10/ HEPSİ
3) 4.6.8.
4) 7 ABUŞ TEK/ 1.8.
5) 6 MİSS ELENİ TEK/ 3.7.4.9
6) 1 ARSEN LÜPEN BANKO

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: erdo751

Avatar