2 EYLÜL ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (KİNGGOK)

Dokuz koşulu programda günün ikinci altılısı için tahminlerim..;

1.AYAK: Şartlı 3 Yamak yarışında istikrarlı olmasa da 2 BAHABEY şanslıdır.. Ekürisi ile birlikte avantajlı olacağını düşündüğüm 10 SEVDAMSIN CAN Ağır kilosuna rağmen 1 AKAN NEHİR , İstanbul da sentetik pistte başarılı olamayan 6 KIYAMET Ankara da şans bulabilir.. 5 SANCAKAY ve 7 SERHASAN da kazanmaya yakınlar..

2.AYAK: Hayatlarının ilk yarış deneyimini yaşayacak tayların ayaklarının yere düz basmalarını diliyorum..Çalışmalarını beğendiğim 10 ROZA BARINA ve 6 DURU SULTAN ile birlikte İlk yarışına muntazam hazırlanan 9 OHIYESA ve Divine heart ın anne kardeşi olan 7 FAST TURTLE yeterli olcaktır..

3.AYAK: 1 BURJ u tek atmaya cesaret edemiyorum.. Çünkü genellikle birinin diğerini geçtiği, bariz üstünlük kuramadığı bir grup.. Bundan dolayı 2 VALLEY OF THE SUN , 4 GAZİ EVRENOS , 3 DELİ BEY , 6 DOĞAN MAHMUT ve 5 ÖZBAYHANI ekleyeceğim…

4.AYAK: Süratli bir yarış olmasını beliyorum.. 1 AKARÇAY bu hızlı mücadeleden etkili bir sprintle birinci çıkabilir..alternatif tek olarak değerlendirebiliriz..Bir aksilik yaşaması durumunda 4 ESKİŞEHİRLİ , 8 CABİRE , 5 USAGARA birinciliğe ortak olabilirler..

5.AYAK: Dişi taylara mahsus kısa vade koşuda 6 MISS ELENI kazanabilir.. Rakipleri 9 THE DAUGHTER SUN ve 7 OCEAN LOWER olacaktır.

6.AYAK: Yine ilk koşan taylara iyi dileklerimi yollayarak; benim için ciddi çalışmaları ile günün bankosu olacağına inandığım 1 ARSEN LUPEN i tek olarak işaretliyorum..

1.AYAK: 2-10-1-6-5-7

2.AYAK: 10-6-9-7

3.AYAK: 1-2-4-3-6-5

4.AYAK: 1 AKARÇAY/4-8-5

5.AYAK: 6-9-7

6.AYAK: 1 ARSEN LUPEN

BOL ŞANSLAR…

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar