Ana Sayfa / Tahminler / 2 EYLÜL ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (KİNGGOK)

2 EYLÜL ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (KİNGGOK)

Dokuz koşulu programda günün ikinci altılısı için tahminlerim..;

1.AYAK: Şartlı 3 Yamak yarışında istikrarlı olmasa da 2 BAHABEY şanslıdır.. Ekürisi ile birlikte avantajlı olacağını düşündüğüm 10 SEVDAMSIN CAN Ağır kilosuna rağmen 1 AKAN NEHİR , İstanbul da sentetik pistte başarılı olamayan 6 KIYAMET Ankara da şans bulabilir.. 5 SANCAKAY ve 7 SERHASAN da kazanmaya yakınlar..

2.AYAK: Hayatlarının ilk yarış deneyimini yaşayacak tayların ayaklarının yere düz basmalarını diliyorum..Çalışmalarını beğendiğim 10 ROZA BARINA ve 6 DURU SULTAN ile birlikte İlk yarışına muntazam hazırlanan 9 OHIYESA ve Divine heart ın anne kardeşi olan 7 FAST TURTLE yeterli olcaktır..

3.AYAK: 1 BURJ u tek atmaya cesaret edemiyorum.. Çünkü genellikle birinin diğerini geçtiği, bariz üstünlük kuramadığı bir grup.. Bundan dolayı 2 VALLEY OF THE SUN , 4 GAZİ EVRENOS , 3 DELİ BEY , 6 DOĞAN MAHMUT ve 5 ÖZBAYHANI ekleyeceğim...

4.AYAK: Süratli bir yarış olmasını beliyorum.. 1 AKARÇAY bu hızlı mücadeleden etkili bir sprintle birinci çıkabilir..alternatif tek olarak değerlendirebiliriz..Bir aksilik yaşaması durumunda 4 ESKİŞEHİRLİ , 8 CABİRE , 5 USAGARA birinciliğe ortak olabilirler..

5.AYAK: Dişi taylara mahsus kısa vade koşuda 6 MISS ELENI kazanabilir.. Rakipleri 9 THE DAUGHTER SUN ve 7 OCEAN LOWER olacaktır.

6.AYAK: Yine ilk koşan taylara iyi dileklerimi yollayarak; benim için ciddi çalışmaları ile günün bankosu olacağına inandığım 1 ARSEN LUPEN i tek olarak işaretliyorum..

1.AYAK: 2-10-1-6-5-7

2.AYAK: 10-6-9-7

3.AYAK: 1-2-4-3-6-5

4.AYAK: 1 AKARÇAY/4-8-5

5.AYAK: 6-9-7

6.AYAK: 1 ARSEN LUPEN

BOL ŞANSLAR...

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: kinggok

Avatar