2 EYLÜL ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Günün ikinci programı olan Adana altılısını incelemeye başladığımda bir süredir küçük meblağlar veren altılıların aksine büyük ikramiyelere çıkacağını düşündüğüm bir program olduğunu gördüm.. Yani en azından ben öyle ümit ediyorum ve dilerim hep birlikte kazanacağız..

1.AYAK: Şartlı-3 mücadele de benim tek atmayı bile düşündüğüm ancak hiç verilmeyen 8 TUMBULSİNEM e haksızlık yapıldığını düşünmekteyim. Halil Polat ile dört kez koşup ikisinde kazanan diğerlerinde ikinci ve üçüncü olan bir atın en azından şablonlarda yer almasını beklerim.. 9 NARİN EFE hafif sıkleti ile şanslıdır.. Son derece başarılı koşular çıkaran 2 SEVERİM , Ankara dan gelen 3 LOKOMOTİF rakiplerdir.. 1 PEREFESYONEL , 6 ANILKAYA ve 5 SAĞANAKEFE hata kollayacaklardır..

2.AYAK: Bir diğer yüksek ganyanlı gelmesini beklediğim 7 PEPE HACI yı öncelikle öneriyorum.. 6 REAL SWING boş kilosu ile kazanabilir. 3 KAMKAM alıştığı pistte şanslıdır.. 2 BUSIBUR , 1 JUST BLEU  ve 5 RED SOX sonraki ihtimallerdir..

3.AYAK: Günün teki olarak verilmeyi son koşularında ki ikincilikleri ve artık alıştığı binicisi sayesinde hak eden 5 ESERKIZI maiden den çıkacaktır..

4.AYAK: 4 GÜVENBAKAN bir adım önde de olsa 2 FENERLİCAN , 1 ALİŞİRİN OĞLU , 5 KOPUZ ve 6 RUKİYE SULTAN ciddi rakipleridir..

5.AYAK: İstanbul dan getirilen 9 SAN VICENTE sprinter yapısı ile çok şanslı. Alternatif tek olarak düşünülebilir..Rakip arayanlara 6 ULTRAMARİNE ve 3 BROWSER i öneririm..

6.AYAK: İşte geldik son ayağa..Ben bir kuponumda kesinlikle tek atmayı düşündüğüm 8 CEBENUR u tek olarak öneriyorum.. Start sorunu yaşamazsa büyük bir sürprize imza atabilir.. Eküri avantajlı 11 KURTHINÇ..Form durumlarını beğendiğim 6 UÇAN ŞAHİN ve 3 PERİNİN KIZI eşit şanstalar..

1.AYAK: 8-9-2-3-1-6-5

2.AYAK: 7-6-3-2-1-5

3.AYAK: 5 ESERKIZI

4.AYAK: 4-2-1-5-6

5.AYAK: 9/ 6-3

6.AYAK: 8/6-11-3

BOL ŞANSLAR…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar