Ana Sayfa / Tahminler / 02 EKİM PERŞEMBE DİYARBAKIR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

02 EKİM PERŞEMBE DİYARBAKIR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.ALTILI

1.AYAK: Diyarbakır'da günün ilk koşusu birinci altılının ilk ayağında Bursa dan bir süre önce getirilip bu pistte çalışmalarını sürdüren 2 İSMAİLKAYA iddialı olacaktır. Her geçen gün üstüne koyan 8 ATAMANKIZI eküri avantajı ile en ciddi rakibidir. 3 KARADAĞ OĞLU , 11 RİZELİ ve ekürili 12 SUVARKAYA sürpriz peşindeki isimlerdir.

2.AYAK:İlk altılının ikinci ayağının; salı günkü çalışmalarını beğendiğim formda isim 1 ARSEBÜK ile bu pist ve mesafedeki son koşusunu rahat kazanan 2 NEW ALEKO arasında geçeceğini düşünüyorum.

3.AYAK: Günün zorlu koşularından biri olan bu koşuda; son koşusundaki ikinciliği ile beğenimi kazanan 12 YAĞIZIM , çalışmalarını beğendiğim 8 AKANOĞLU , bir süredir start almasa da ciddi hazırlanan 3 KULALIGİL , en az kendisi kadar hazır ekürisi ile 4 KÖKMENİNOĞLU , Akdağ Ateşi arkası ikinciliği başarılı olan 11 NAMSALAN ve 2000 m mesafede kazandığı son yarışına göre hafif sıkletle koşacak olan 6 FOÇAGÜZELİ birincilik için mücadele verecekler.

4.AYAK: Dişilere mahsus handikap mücadelede 7 ROCKS hafif sıklet avantajı ile koşunun en şanslı ismi olacaktır. Eksik koşması durumunda form durmunu beğendiğim 3 SUZY PEPPER devreye girecektir. 2 ZÜLHA ve 6 MAGLADY hata kollayacaklar.

5.AYAK: Üç aylık aradan sonra koştuğu koşusunda beklentilerin üzerinde koşarak dördüncü olan 3 BENZEOĞLU birinci altılının bankosu olacaktır.

6.AYAK: Özellikle son koşusunda formunu iyice geliştirdiği gözlenen 8 AKREBİN GÖZÜ riske edilip tek olarak denenebilir. Bir süredir koşmuyor olsa da ilgililerinin özenle hazırladığı kalite isim 7 KANİJE , Binicisi tarafından Elazığ dan ciddi hazırlıklarla getirilen 2 ALİYE ÇEÇAN ve son olarak; sevdiği pist ve mesafede 1 SİPANKIZI rakipleri olacaklardır.

1.ALTILI

1.AYAK: 2-8-3-11-12

2.AYAK: 1-2

3.AYAK: 12-8-3-4-11-6

4.AYAK: 7/3-2-6

5.AYAK: 3 BENZEOĞLU

6.AYAK: 8/7-2-1

İKİNCİ ALTILI

1.AYAK: İkinci altılının ilk ayağına farklı bir başlangıç yaparak; Bu yarış için yaptığı hazırlıklarını oldukça beğendiğim ve Diyarbakır' da bir yarış gösterilip hazır duruma getirilen 7 ROCKS ı tek atacağım.

2.AYAK: Maiden mücadelede yine ilk olarak hazır durumda olduğunu gördüğüm 3 BENZEOĞLU nu işaretleyeceğim. Ankara da ara verdiği koşularına burada devam edecek olan 4 ÇELİK TAY , hazırlıkları göz dolduran 12 SAĞIRLIKIZI bu sefer jokeyi üzerinden atlamazsa 8 GÜLEYCAN KIZI ve 6 SELAM VERMEZ rakipleridir.

3.AYAK: Özellikle son koşusunda formunu iyice geliştirdiği gözlenen 8 AKREBİN GÖZÜ riske edilip tek olarak denenebilir. Bir süredir koşmuyor olsa da ilgililerinin özenle hazırladığı kalite isim 7 KANİJE , Binicisi tarafından Elazığ dan ciddi hazırlıklarla getirilen 2 ALİYE ÇEÇAN , sevdiği pist ve mesafede 1 SİPANKIZI , ekürili 11 DOKTORKAYA ve alıştığı binicisi ile 3 ALSİMA rakipleri olacaklardır.

4.AYAK: Ferit Yardımcı idaresindeki son koşusundan başarılı bir birincilik çıkaran 5 TARGET LIFE alternatif tek olarak yazılabilir. Rakipleri; başarılı koşuları ardından hazır durumdaki 1 CHAMONIX ve koruduğu formu ile 11 WARHEAD olacaktır.

5.AYAK: Bölünen maiden'ın üçüncü, altılının beşinci ayağında bu sefer hazırlıklı gelen 2 DOST POLAT , son koşusundaki grup sert gelen 5 SİTEMKAR , hazırlıkları ile 12 ŞENGÖZ ve 13 YABİR KIZI eşit şanstalar.

6.AYAK: Günün son ayağında Akdağ Ateşini zorlu mücadelede boyun farkı ile geride bırakarak kazanan 10 ÇİFTÇİ BAŞI yine kazanabilir. 11 SURUÇKAN bir hafta önce kazandığı yarışına oranla sekiz kilo hafif sıkletiyle bombayı patlatabilir. Rövanş almak peşinde olan 13 AKDAĞ ATEŞİ , hazır durumdaki 7 YAHYA REİS , fit durumu ile 6 BECENEAĞA ve sürpriz ikinciliği ardından formu devam eden 5 AY VE GÜNEŞ diğer isimlerdir.

İKİNCİ ALTILI

1.AYAK: 7 ROCKS

2.AYAK: 3/4-12-8-6

3.AYAK: 8/7-2-1-11-3

4.AYAK: 5-1-11

5.AYAK: 2-5-12-13

6.AYAK: 10-11-13-7-6-5

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
perfectstorm
Ziyaretçi
perfectstorm

Emeginize saglik.Guzel yorumlar.Bol sanslar..

Yazar: kinggok

Avatar