Ana Sayfa / Tahminler / 1 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİM

1 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİM

MÜDÜR KAZANMASINI BEKLEDİGİM İSİMDİR.

1 ayakta 9  I AM THAT CHICK günün bankosu olarak sunuluyor. Dileyen tek yazabilir ben son sırada sans veriyorum. Favorim 2 VINNIE VANGO favorimdir. 6 BONADEA ilk rakibidir. 4 MARUF BEY 5 HAMZA BIN DAVUT ve daha sonra yarışın favorisi 9 I AM THAT CHICK diyorum.

2 ayak 4 atın dışına  çıkmaz diyorum.2 ILGILGE 1 OZIBEY 5 YUKSELIM ve 4 ZAL arasında birincilik bekliyorum.

3 ayakta uyumlu binicisi Özcan Yıldırım idaresinde 2 MÜDÜR çıktığı gibi beyazbayrak ayna yaparak kazanmasını bekledigim isim olup bankomdur.

4 ayakta 145 günlük aranın ardından dinçlik yarışı yaparak kazanmasını bekledigim 5  MAGIC MOMENT  favorimdir. 2 FREE STYLE bana göre tek rakibidir.

5 ayakta 13 MOON RAIN  ilk sırada şans veriyorum. 6 PARLERA 8 TEAR DROP 7 SHE MOLF ve yarışın favorisi 2 VELOCITY bana göre yeterlidir.

6 ayak günün ikramiye sini belirleyecek bir yarış tır. 5 DELICIHAN önde cok boş kalırsa beyazbayrak ayna yarışı yaparak kazanabilir favorimdir. Kazanamazsa bir çok rakibi var sırasıyla şablonumda.

 

1 ayak...2,6,4,5,9

2 ayak...2,1,5,4

3 ayak...2 MÜDÜR

4 ayak...5,2

5 ayak...13,6,8,7,2

6 ayak...5,8,9,11,12,17

Bol şanslar.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Adrian
Üye

başarılar Özcan Bey. Tahminler çok geç çıkıyor. Hala onay kısmında bekliyor. Bilginize

admin
Yönetici

Tahminleri gönderdikten sonra, yorum ya da mail atmanız gerekiyor.

Bol şanslar

özcan erdoğan
Ziyaretçi
özcan erdoğan

teşekkürler Adrian.

Yazar: Özcan

Avatar