istanbul altili tahminleri can911

01 NİSAN 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Teklerin, kurguların, şablonların farklı farklı havada uçuşacağı bir gün bekliyor bizi bugün İstanbul programında. Günün sonunda ”1 Nisan” diyerek TJK’yı ve ikramiyeyi şakalayan Bankotahminler ailesinden çıkar ümidiyle tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Maidena henüz veda etmiş veya daha edememiş istikrarsız isimlerin Handikap mücadelesiyle güne başlangıç yapılıyor. Son koşusunu Açık GR3 Mevlana koşusunda gerçekleştiren Ulan Bator gibi bir ismin arkasında 3.lükle yetinen 1 (KİNG OF ROCK) bugünkü ilk tercihim. Kazandıktan sonra beklentinin biraz uzağında kalan ama 4.lükle yetinen bugün de sihirbaza teslim edilen 2 (ALTIN AKAR) ile birlikte ayrımsız yazılmalı. Bu iki ismin arkasına idman çalışmaları daha dereceli gerçekleşen 6 (LUSİNGA) ve 10 (ASLAN KOÇUM) yeterli olacaktır.

2.Ayak: Son yarışında daha maidena veda bile etmeden şansını Şartlı mücadelede deneyen, bugün de aynı mesafede bir kaç yarıştır edindiği tecrübe ve binicisi nezaretinde gerçekleştirdiği çalışmanın avantajıyla Galiphan ve Hakkar’ın anneden kardeşi 12 (TORUN RÜZGAR) bu grubu geride bırakıp maidena veda edecektir. BANKOM

3.Ayak: Dengeli bir grup birbirlerine karşı bariz üstünlük kurabilecek isim pek yok. Sıralamam 4 (YALÇIN), 1 (ALEMİN KRALI), 2 (KAZDAĞI) ve günün bomba tercihi olarak idman performansıyla 5 (TEZCANLI) şeklindedir.

4.Ayak: Bu kadar istikrarsızlığa sahiplerinin satış listesine koyarak dur dedikleri isimler arasından kuponları imha ettirebilecek isimler bir hayli fazla. Biraz kalabalık olarak tercihlerim 2 (SAVAŞ ATI), 1 (GEZEGEN), 3 (DEMİR REİS), 4 (MERCANLI), 9 (HASAN ABİ) ve 5 (TURBOER) olacaktır.

5.Ayak: Form durumuyla 2 (SON KARAR) grubun önünde. Son birinciliğini elde ettiği binicisine yeniden kavuşan 1 (LİFE TİME), aynı koşuda burun farkıyla geçtiği rakibi 4 (GÜRMAN AĞA), kazanmanın moraliyle koşuya çıkacak olan 6 (FİRST POWER), son koşusunda 3.lükle yetinen ve daha başarılı olduğu mesafede start alacak olan  9 (DREJAN) şaka katsayısını arttırabilir.

6.Ayak: Önemli sayılabilecek rakiplerine nazaran uygun bir kiloyla start alacak olan kısalan mesafenin de avantajıyla 5 (GÜRGÜR BABA) favorim. Zaman zaman nükseden startta oyalanma sorununa karşı mesafenin kısa olması nedeniyle yanına binici uyumuyla 1 (KORİK)‘i  ilave ediyorum.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-2-6-10

2.Ayak: 12

3.Ayak: 4-1-2-5

4.Ayak: 2-1-3-4-9-5

5.Ayak: 2-1-4-6-9

6.Ayak: 5-1

Kupon Tutarı: 57,60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
Ali güler
Ziyaretçi
Ali güler

5.ayak 6 güle oynaya kazanır.3.ayak 1 alemin kralı karataşla kenter kazanır.bol şans

Adrian
Üye
Adrian

Bol şans Can

Algu06
Ziyaretçi
Algu06

3.ayak 1 ve 5.ayak 6 kenter kazanır

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Can bey

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

İlk ayak 1 tek gelir 5. Ayağa daha fazla at yazmak lazım sürpriz bekliyorum

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

1.ayak:2.1.10

2.ayak:8.6.12.5.14

3.ayak:4

4.ayak:2

5.ayak:3.12.4.14.5.2.6

6.ayak:8.2.5.7