Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 1 NİSAN 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

1 NİSAN 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Tüm bankotahminler ailesine bol kazançlı günler dilerim.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 2.ALTIN AKAR KARATAŞ iradesinde favorim. Orjin olarak klas bir pedigriye sahip olan safkan yarış hayatına birincilikle başlarken kalitesini ortaya koymuştu. Sonrasındaki koşusunda ise start çıkışında biraz tereddüt yaşadığından etkisiz kaldı. Buna rağmen yarışı dördüncü tamamlerken oldukça erkili görüntü sergiledi. Bugün güzel çıkış yapıp grubu gerilerde takip etmezse kazanır. Bu ayağın karmaşasını çözemeyip kafası karışanlara banko öneririm. Eğer ki aksi durum olursa PAN RİVER'in anneden kardeşi 8.KIND ACT rakip olabilir.

2.AYAK : Uzun mesafeye yatkın görünen 12.TORUN RÜZGAR favorim. Altılının en karmaşık ayaklarından biri görünen ayakta sürpriz aramak mantıklı bu sebeple kalabalık tutmakta fayda görüyorum. Koşuya ait sıralamam şablonda.

3.AYAK : Kulaklık aksesurarı takıldıktan sonra adeta sınıf atlaya 4.YALCIN son koşusunda mesafeye rağmen çıkığı gibi bitirerek yanına kimseyi yaklaştırmadı. Aksiyonlarıda oldukça düzgün görünen 4.YALÇIN bugün de benzer bir yarış sergileyerek fotoyu önde geçmesini bekliyor be banko olarak öneriyorum.

4.AYAK : Miyadını doldurmaya ramak kalmış isimlerin satış koşusunda favorim şu demek biraz zor. Eski günlerinin hatrına ön plana çıkan bir kaç isim olsa da sonucun ne olacağını kestirmek bir hayli güç. Bu sebeple bütçe açısından birkaç ismi eklediğim sıralamam şablonda.

5.AYAK : Son koşusunu uzak farkla kazanan 6.FIRST POWER galoplarındaki düzgün görüntüsüyle formunun devam ettiğini gösteriyor. Bugünde istediği tempoyu rakiplerine kabul ettirebilirse fotoyu önde geçebilir. Tek geçmek biraz riskli ve altılı ganyanın ikramiyesinde belirleyici olacağını düşündüğüm koşuda bütçenizin uygunluğuna göre kalabalık tutmkta fayda var.

6.AYAK : Geldik günün kapanış koşusuna. Gün en çok merak ettiğim koşusu ve koşu içinde en merak ettiğim safkan 7.RED ROSE. Bu safkanın ilk koşusu muhakkak sizinde dikkatinizi çekmiştir diye düşünüyorum. O koşudaki AGF oranı %2.4 iken 2.00 ganyana rahat bir birincilik elde etti. Belliki birileri bu işten servet yapmanın peşindeydi. Burda yarışseverlerin adeta oyuna getirildiğinin açık delili çok belirgin. %2 AGF oranıyla bir safkan 2 ganyana geliyorsa şayet TjK'nın bu konuya bir el atması gerekiyor. Konuyla ilgili bir açıklama henüz mevcut değil ancak bu işe gönül verenlere karşı TJK'nın bu sorumluluğu yerine getirmesi gerekir. Neyse bu konuyu bir kenarda tutup RED ROSE isimli safkana değinelim. Yarışı izlediğimde tıpkı babası gibi karaktere sahip, hem esgal açısından hemde koşudaki yarış karakterinden çok belirgin. Ben bu ismin 1.05 ganyanlara koşmadan değerlendirmeye alınması gerektiğini düşünüyorum. Bu sebeple at sahipleri bugün kazanmasını engellememeleri durumunda rahat bir birincilik elde edecegini düşünüyorum. Bu sebeple risklide olsa kazanmasını bekliyor günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM

1.AYAK : 2.8
2.AYAK : 12.14.5.8.2.1.10.3.6
3.AYAK : 4
4.AYAK : 1.2.4.3.8.9
5.AYAK : 6.3.4.1.2.9.12.5.7.12.13.10
6.AYAK : 7

Kupon Tutarı : ₺77.76

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
Maya
Ziyaretçi
Maya

At sahipleri son ayaktaki 7 nonun galoplarını atın kardeşine yazdıkları için böyle bir durum ortaya çıktı ilk koştuğu gün,bu bilinçli yanıltma mutlak oynatıcı tarafından cezalandırılmalıydı,Yarışseverin cebindeki parada gözü olanların gözü çıksın

Adrian
Üye
Adrian

Bol şans Ramazan

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Ramazan

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.