Ana Sayfa / Tahminler / 01 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

01 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

Dün Ankara programının yorumlarını yetiştiremediğim için tahminlerimi adminimizin sayfasında yorumsuz olarak paylaşmıştım. Şansımız varmış kupon yakalamak kısmet oldu, umarım görüp değerlendiren olmuştur. Bunun moraliyle bugünkü İstanbul 2. altılı tahminlerimi paylaşıyorum.

1.AYAK: Grubun en tecrübeli ismi olan ve Gümbürgümbür gibi klas bir safkanla tam kardeş olan 8-BÜYÜKAŞK bu yarış için yaptığı 600/40,4-26,7R galobu ile artık kazanacağım der gibi, tayı çok şanslı görüyorum. Bu tayın 2.olduğu son sentetik yarışta 4. ve 6. olmalarına rağmen diğer taylardan daha çok beğendiğim 6-ŞAHIMSIN ve 2-BÜLENT ikisilini rakip olarak gördüğüm ayakta koştuğu her yarışta aşama kaydedip Müslüm Çelik faktörüyle koşacak olan 9-DERİNDENİZ bir diğer şans verdiğim taydır.

SIRALAMAM: 8-6-2-9

2.AYAK: Bu ayakta tercihlerim daha dinç isimlerle olacak. İlk şansı 2 hafta önce bir üst gruptaki 5.liğiyle dikkatimi çeken ve son 1200 galobunda dereceli bir iş çıkartan 9-ÖNDEREFE’ye veriyorum. Yine son uzun mesafeli yarışlarında istim üzerinde gözüken bugün için uygun kilosu ile kazanabileceğini düşündüğüm 6-ÖZZAFER ve yine istim üstünde olan, geçen haftaki 3.lüğüne dikkat çekmek istediğim uygun kilolu 3-ALSANCAKLI yazacağım diğer safkanlardır. Muhtemelen AGF’de 1 numara çıkacak olan 2-Yakutiye’yi 5 gün önce koştuğu için, sürekli yazsam da beni hep yanıltan 7-Haberatlı’ya da yerim olmadığı için kuponumda yer vermedim.

SIRALAMAM: 9-6-3

3.AYAK: Bugüne kadar koştuğu yarışlarda sadece 2 kez tabela dışında kalan bunlardan biri de G-1 İSTİKLAL SAVAŞI koşusu olan 1-AKKULA, son yarış galobunda da formda gözüktü. Safkanı ekonomik kuponlarda tek olarak kullanabilirsiniz. Geniş kuponlarda ise Bilgin yavrusu 2-REİSOĞLU, bu tip gruplarda adından söz ettiren 3-MAVRA ve klasman olarak daha çok alt gruplarda koşmuş olsa da uzun mesafeye yatkınlığı ve kilo avantajı ile 6-KARKAMIŞ’ı değerlendirebiliriz. Geride kalan formda 2 isim Moskovaateşi ve Sanay’ı çeşitli nedenlerden dolayı kuponuma dahil etmedim.

SIRALAMAM: 1//2-3-6

4.AYAK: Bu Maiden’da önceliği genelde yaptığım gibi erkeklere vereceğim. Ekibinin beklentilerini bir türlü karşılayamayan 2-GÖRÜKLE, 600/40,6-27,1R galobu ile yine ilk şans vereceğim isim olacak. Bursa’dan formda gelen 1-BAĞRIYANIK ve iki yarış görüp tecrübe edinen aşama içerisindeki 3-KÜRŞAD yazacağım diğer erkekler. Dişilerden ise KV-6 yarış koşusunu önemsemediğim, ciddi hazırlanan 7-CAMGÖZ ve sürpriz olarak görünecek olsa da orjini ve çalışmaları ile gözden kaçıramayacağım 8-ELZEMİM kuponumda yer alacak.

SIRALAMAM: 2-1-3-7//8

5.AYAK: Son yarışında 1300mt sentetikte fazla zorlanmadan kazanan 2-RUBUCO’nun idmanlarında da formunda gözüktüğü görülüyor. Tayı günün teki olarak kullanıyorum. Başka ayakta tek atanlar ise sırasıyla 1-Ömer In My Mind, 3-Tekyıldız Oğlu ve 5-Time Out’u değerlendirmelidir.

SIRALAMAM: 2

6.AYAK: Hangisi gelse şaşırmayacağım H-15 koşuda bütçemin elverdiği 8 isme kuponumda yer vereceğim. 2-LET ME PASS, 3-NORTHERN WEST, 1-HECTOR ve 8-IMPASSABLE GIRL başta olmak üzere; 5-İSMİHAN, 6-CERSEI, 4-GÜMÜŞ KAFES ve 7-TOLGAHAN kuponumda yer alacak.

SIRALAMAM: 2-3-1-8//5-6-4-7

İSTANBUL 2. ALTILIM:

8-6-2-9

9-6-3

1//2-3-6

2-1-3-7//8

2

2-3-1-8//5-6-4-7

EKONOMİK KUPON: 13,44 TL

GENİŞ KUPON: 134,40 TL

Bütün yarışseverlere bol şans, yazdığınız atlar gelsin...

Hakkında PINARBASILI

PINARBASILI
Merhaba, 1986 İzmir doğumluyum. Özel bir şirkette muhasebecilik yapmaktayım. 2014'ten beri at yarışları ile ilgilenmekteyim. Kendime has analiz ve yorumlarım ile sizlere faydalı olmak amacındayım.

10 yorum

 1. PINARBASILI

  Kararsız kalma sonucu kaybedilen bir altılı daha… Baba İlhami gözüme çok çarptı ama yazmadım. Umarım diğer ayakları değerlendiren ve Baba İlhami’yi es geçmeyen takipçilerimiz olmuştur.

  • Çok iyi de para verdi. Geçmiş olsun.

  • Merhaba kaç gündür sabırsızlıkla tahmininizi bekledim babailhami yazdım ama tek tercihimi yanlış yaptım akkula da yattım keşke rubico tek atsaydim …tekyildizin oğlu yüzünden yapamadım…

  • PINARBASILI

   Sizin adınıza üzüldüm. Akkula Rubuco’dan daha sağlam bir tekti esasında, şanssızlığınız oldu gelmemesi.

  • Merhaba tekrar iyi temenniniz içinde ayrıca teşekkürler evet dediğiniz gibi akkula şansızlık ama benim sizin teki degerlendirmeyip onu tek atamam benim hatam bende sizin 4 numarayı eklememenize üzüldüm bilmukabele

 2. Herkese bol şanslar. Üstadlar başta olmak üzere,,, Tüm takipçi dostlara ,,,Sevgi ve Saygılar

  Kocaeli yarış programında görüşmek üzere

  En güzel reklam dostluk üzerine olur

  Kocaeli bomba ve güdümlü füzesi ile ilerleyen saatlerde

  Burada olacak….Görevimiz Tehlike 7 :))) Kocaeli

  Sevgiyle kalın hoş kalın

 3. Arkadaşları Ankara yı sel aldı…..!!!!!

  Son ayakları buna göre değerlendirin

 4. Büyük şehir Belediye yıkım ekibi iş başında

  Kocaeli Altilim

  Hepsi,,,,,Kent var,Marlboro var misali

  11 Banko

  1,2,3,4,5,7,8

  2,4,6

  1,2,4,5

  2

  Sevgiyle kalın hoş kalın….. Bol şanslar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir