Ana Sayfa / Tahminler / 1 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

5. Koşu : Grupta 1200 metrede koşupda 1.20 yapan bir tek DERİNDENİZ(9) var, bugün Müs. Çelik'le kazanmasını bekliyorum.

6. Koşu : Bu sefer Hişman'a verilen HABERATLI(7) benim favorim. İyi hazırlanan BABA İLHAMİ(4), ÖNDEREFE(9), ALSANCAKLI(3), ÖZZAFER(6), BERKTİN(5) ve YAKUTİYE(2) rakipleridir.

7. Koşu : Uygun grupta AKKULA(1) bugün kazanmalıdır.

8. Koşu : Yine uygun rakipleri yanında GÖRÜKLE(2) favori. CAMGÖZ(7) ve BAĞRIYANIK(1) rakip gördüğüm isimlerdir.

9. Koşu : Etkili formu ile TEKYILDIZ OĞLU(3) yine kazanmasını beklediğim isimdir.

10. Koşu : Müsait kilosu ile IMPASSABLE GIRL(8) favori. Uygun grupta NORTHERN WEST(3), geçen tek verdiğim ama sorun yaşayan İSMİHAN(5), HECTOR(1), LET ME PASS(2) ve süprizde BABA DOSTU(9) eklediklerim.

 

2. ALTILI GANYAN

1.Ayak : 9
2.Ayak : 7-4-9-3-6-5-2
3.Ayak : 1
4.Ayak : 2-7-1
5.Ayak : 3
6.Ayak : 8-3-5-1-2-9

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

16
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
admin
Yönetici

Bol şanslar

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Teşekkürler HTC dostum… Bol şanslar…

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Herkese bol şanslar.. Güzel bir yarış günü diliyorum

İstanbul 2.Altilim

8

1,2,3,4,7,8,9

1,2,3,4

Kumaşı, kalitesi, orijini, ara verse de Muammer ağa Bankom…ilginç bir idman programı ile bugün çok güzel bir yarış bekliyorum….Üstünde ki yeter ki yürü desin,4 numaralı Muammer ağa Bankom

2,3

4/////2,3,8,11

Sevgiyle kalın hoş kalın……

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

Admin kuponun süper olmuşta sayısal oynasak yakalama şansımız daha fazla . Moskovadan 10 boy yemiş Karkamış bugün at oldu 😂

PINARBASILI
Üye

Ben de Karkamış’ın kazanabileceğini düşündüğümden kuponuma yazmıştım ama bir önceki ayakta Özzafer mi Baba İlhami mi derken gittik Özzafer’i yazdık. Güzelim kupon gitti.

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

4 numaralı Muammer ağa ya basın… Tüm zarar çıksın

admin
Yönetici

Spiker bile Akkula gelecekmiş gibi anlattı.

Ömer
Ziyaretçi
Ömer

Arkadaşlar sitenizi takip ediyorum ve bütün yazarlar ve takipci yorumlarını başarılı buluyorum. Fakat çözüm odaklı bakdığımız zaman etkili sonuç olmuyor.( olmuyor derken altılı tutturma yüzdesi düşük. Kuponlar dörtde veya beşte kalmıyor. Normal bu sisdemde devam edildiği sürece… Farklı sistem üretmeliyiz. Yapmış olunan oyundan net neticeler alıp altılı ve altılılar tutturmalıyız. ) hergün iki üç yarış olup bu yarışların bütün koşularını bir iki kişinin başarılı sonuç cıkarması düşük olasılık. İş birliği görev dağılımı yapıp benide aranıza kabul ederseniz. Sevinirim.

admin
Yönetici

Yazar arkadaşlar çok değerli yorumlarını paylaşıyorlar, bundan pay biçip çatıyı kurmak takipçiye kalıyor. Bu site hiç bir zaman kendini parlatma derdinde olmadı. 5 te kalan kuponları, yakalanan tekleri duyurmadık. Sadece belli bir miktarın üstünde tutan kuponları paylaşıyoruz. Kuponlar 4 te 5 te kalmıyor derseniz orada da yanılırsınız. Görev dağılımına gerek duymuyoruz, zateniş birliği ile yaşayan bir sitedir. Fakat siz yorumlarınızı her zaman paylaşabilirsiniz. Biz istiyoruz ki herkes kuponuu paylaşsın yorumunu yapsın. Bilgi çoğalırsa hedefe daha kolay ulaşırız.

Ömer
Ziyaretçi
Ömer

Bugün ikinci ayakdaki gelen 4 numara babailhami kazanacak sinyallerini son üç yarışda dereceleri itibariyle vermişti birinci atımdı. İki atla geçdim. Kargamışı kilo ve orjin itibariylede değerlendirdim üç atla .Neticede camgözden yattı kuponum ve güzel bir ikramiyeyi kaçırdım. Bu tür kupon yatışlarına son vermemiz lazım arkadaşlar… Eminim daha başarılı olucaz. Habersiz sayısız çok takibçiniz vardırr… Zamanla onlarda aramıza katılacakdır… Sevgi ve saygılarımla bol kazançlar…

Ömer
Ziyaretçi
Ömer

Kalıyor yazıcakdım yanlış yazmışım. Siteyi parlatmak için yazmadım biz takipciler oyunumuzun sonucunu alalım diye dedim. Bugün pınarbaşılı arkadaş mesela güzel kurguyla beşte kaldı..

admin
Yönetici

Anladım, Pınarbaşılı alışkanlık yapıyor bu durumu, zinciri kıracak umarım 🙂 Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Ömer
Ziyaretçi
Ömer

Anlatmak istediğim; yazarın biri ilk ayak 9 derindenizi tek verdi. Başarılıda oldu fakat diğer yazarda ilk ayakda beş at gördük. Rubuco günün tekiydi onu değerlendirdim. Dördüncü ayakda 7 Camgözden yattım. Sonuç olarak kupunu oluşturamadım. Söylrmek istediğim yorumcular ve yazarlar başarılı olduğunu yorumlaya bildiği koşuları ifade ederse daha net sonuçlar elde ederiz diye düşünüyorum site takipcileri olarak hepimiz ikramiye kazanırız diye umuyorum….

PINARBASILI
Üye

Burada öncelikli hedefimiz siz yarışseverlere mümkün olduğu kadar yardımcı olabilmek, ışık tutabilmek… Bazen dünkü Karkamış gibi enteresan atları yazabiliyoruz örneğin. Sizlerden tek ricamız şablonlarımızı inceleyip kafanızdaki kurguyu şekillendirmeniz. Ve tabiki böyle değerli yorumların gelmesi en başta adminimizi, sonrasında da bizi çok mutlu ediyor. Şansınız bol olsun Ömer Bey.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.