Ana Sayfa / Tahminler / 01 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

01 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İstanbul'da 10 koşudan oluşan oldukça zevkli koşulara sahne olacağımız koşularda tüm takipçilerimize Bol şanslar dilerim.

1.KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesinde kısa bir aranın ardından koşmuş olduğu İstanbul pistinde ki 1400 metrelik yarışında oldukça etkili bir yarış ortaya koyup koşudan o gün için ikincilikle ayrılan ismin artan idman galoplarıyla 29/07/18 tarihinde yapmış olduğu iç piste ki 1000 / 1,02 400 / 23 R işinde bugün koşacağı rakiplerine göre üzerinde ki çok formda Jokeyi Özcan Yıldırım idaresinde koşuyu kazanmasını beklediğim 4 INDIAN DADY' i Birinci Altılı ganyanın Başlangıç ayağında BANKO olarak kuponumda yer veriyorum.

2.KOŞU : 3 Yaşlı Arapların Maiden mücadelesinde iki ismin ön planda olduğunu düşünüyorum. Bugün Çıkacağı ilk İstanbul pistinde Bursa pistinde ki yarışlarının ardından çok formda ve hazır gelen İstanbul iç Pistinde yapmış olduğu idmanlarında koşuda şansının fazla olduğunu düşündüğüm 3 GÖZÜ AÇIK, ön planda ki isim olup, en ciddi rakibinin yarış hayatına başladığı İstanbul sentetik pistinde ki ilk yarışında agf tablosunun çok üzerinde yer almasına rağmen o gün için çok etkisiz kalıp yarış içerisinde son metrelerde çok fazla zorlanmayıp ensesine basılan , bugün ki idmanlarında ki görüntüsünün yanı sıra çıkacağı çim performansının çok daha etkili olmasını beklediğim 8 REİSİN GÜLÜ arasında geçmesini beklediğim bu koşuda iki isimden en az hata yapanın kazanacağını düşünüyorum.

3.KOŞU : 3 ve Yukarı İngilizlere ait Yamak 3 statüdeki şartlı mücadele de ara sonrası iki yarış koşmuş olan iki ismin bugün ki rakiplerinin çok üzerinde olduğunu düşünüyor ve eşit şans veriyorum. 2 DUKE OF KENT ve 3 ESKAYRA ikilisinin koşu için yeterli olduğu düşüncesindeyim.

4.KOŞU : 3 Yaşlı Arapların Şartlı 4 mücadelesinde Dört isme eşit şans veriyorum. Son ikinciliğinde çok etkili gözüküp arka grupla ayrılan 2 UNZEN , Çim performansının oldukça iyi olduğunu düşündüğüm 4 ŞİMŞEKKRAL , Beyaz Bayrak ayna yarışı gelebilecek hazırlıklara sahip 3 MAKRIKÖY ve Form olarak iyi bir grafiğe sahip olup ne zaman ne şekil koşacağı kestirilemeyen 1 ÇELİKMAN dörtlüsünün kazanmaya yakın isimler olduğunu düşünüyorum.

5.KOŞU : 3 Yaşlı Araplarının Bölünen Maiden ve ikinci Altılı Ganyanın başlangıç ayağında ilk şansı , son startında ki koşusunu çok beğendiğim bugün uzayan mesafeyle birlikte idman görüntüsü çok iyi olup startta çok fazla takılmadığı takdirde koşuda şansının fazla olduğunu düşündüğüm 3 KARAKUŞ'a veriyorum. İdmanlarında ki galoplarında çok iyi işler ortaya koyan ve muhtemelen agf tablosunun üst sıralarında yer almasını beklediğim ; 6 ŞAHIMSIN - 5 SOKAK KRALI , son üçüncülüğünde çok etkili gözüküp bugün şansının uzayan mesafeyle fazla olduğunu düşündüğüm 9 DERİNDENİZ, koşu tecrübesi elinde bulunan 8 BÜYÜKAŞK, Son yarışıyla birlikte takibimde yer alan bugün ters bir yarış gelebilecek 2 BÜLENT ve ilk startında ki başarısızlığının ardından  bir süre geri çekilip bugün ara sonrası çıkacağı ilk çim pist sınavında yapmış olduğu idman görüntüsünü sahaya yansıtması halinde dış kulvar avantajını sahaya yansıtmasını beklediğim 1 BEDİRCAN sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

6.KOŞU : 4 ve Yukarı Araplara ait Handikap 15 mücadele de uzayan mesafeyle birlikte zaman zaman startta takılma yaşamasına rağmen bugün mesafenin tam istediği şekilde olduğunu düşündüğüm 3 ALSANCAKLI koşuda ön planda olan isim olup , uzun mesafeli yarışlarda zaman zaman etkili sonuçlara imza atıp bugün ki rakiplerinin kendisine daha denk olduğunu düşündüğüm 7 HABERATLI, idman görüntüsünü çok beğendiğim hazır isim olan 6 ÖZZAFER, ön tarafta çok rahat bir koşu temposu yakalaması durumunda rakiplerine son metrelerde direnebilecek güce sahip olan 9 ÖNDEREFE ve bu tip uzun mesafelerde son metrelerde oldukça sağlam sprint yapabilen 2 YAKUTİYE koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

7.KOŞU : 4 Yaşlı Araplara ait Kısa Vadeli 7 koşuda uzayan mesafeyle birlikte çok daha etkili yarışlar ortaya koyabilen ve daha çok sevdiği kum pistte bugün koşacağı rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını beklediğim son yarışında ki yakın ara üçüncülüğünde çok etkili gözüküp bugün tekrar Akın Sözen idaresinde bu kez özlediği birinciliğe ulaşmasını beklediğim 800 / 54,7 400 /28,3 R işi ortaya koyan 1 AKKULA'yı ikinci altılı ganyan içerisinde BANKO tercih ediyorum.

8.KOŞU : 3 Yaşlı Arapların Bölünen Maidenin son ayağını oluşturan koşuda henüz iki start koşup iki koşusunda da oldukça etkili gözüken bugün uzayan mesafeyle birlikte maidene veda etmesini beklediğim idman görüntüsü çok iyi gözüken 8 ELZEMİM ön planda ki isim olup, idman görüntülerinde oldukça iyi işler ortaya koyan bugün için yarışta olmazsa olmazlardan olduklarını düşündüğüm ; 3 KÜRŞAD , 2 GÖRÜKLE , 7 CAMGÖZ , 1 BAĞRIYANIK , 6 ZEBERCET koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

9.KOŞU : 2 Yaşlı İngilizlerin Kısa Vadeli 7 koşusunda son startını 1300 metre'de İstanbul pistinde kazanma başarısı gösterip artan formuyla bugün ki rakiplerinin önünde formda Jokeyiyle birinciliğe uzanmasını beklediğim kumaşının çok sağlam olduğunu düşündüğüm cemiloğlu ekürisine ait 2 RUBUCO'yu İkinci Altılı Ganyan tercihi çerçevesinde ikinci BANKO olarak tek geçiyorum.

10.KOŞU : 3 ve Yukarı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesinde son startını kolay bir birincilik elde edip bugün de koşu içerisinde ön planda olduğunu düşündüğüm 8 İMPASSABLE GİRL'e veriyorum. Bu ismin eksik koşması durumunda eküri isimlerden son dördüncülüğün de ki kıpırdamasından sonra idman görüntüsü çok etkili olan 11 VOLTA, Hazırlıklarını beğendiğim 6 CERSEİ, rakipleri kendisine göre çok denk olduğunu düşündüğüm 2 LET ME PASS, Çok ağır kilosuna rağmen 1 HECTOR, son ikinciliğinde toparlanan 3 NORTHERN WEST , Müslüm çelik idaresinde bu tip mesafelerde ters bir koşu yapmasını beklediğim 5 İSMİHAN, üzerinde bu kez etkili bir jokeyi bulup sevdiği çim pistte koşu içerisinde sürprize imza atabilecek hazırlıklara sahip 7 TOLGAHAN sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL 1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.KOŞU : 4 INDIAN DADY 

2.KOŞU : 3,8

3.KOŞU : 2,3

4.KOŞU : 2,4,3,1

5.KOŞU : 3,6,5,9,8,2,1

6.KOŞU : 3,7,6,9,2

TUTAR : 39,20 TL

İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN ŞABLONU 

5.KOŞU : 3,6,5,9,8,2,1

6.KOŞU : 3,7,6,9,2

7.KOŞU : 1 AKKULA 

8.KOŞU : 8,3,2,7,1,6

9.KOŞU : 2 RUBUCO

10.KOŞU : 8,11,6,2,1,3,5,7

TUTAR : 117,60 TL

 

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

ETC
Üye

şansın bol olsun yavuzhan dostum. en isabetlisinden inşallah

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar Yavuz hocam.

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

bol şNSLr……
1.koşu 4 indian daddy uzak ara banko
2.koşu 8 reisin gülü kazanmas ıgerek tek r4akibi 3 gözü açık amaaaa reisin gülünü mutlaka yazın takibe alın
3.koşu 3 ezkayra ve 2 numara
4.koşu 2 unzen geçilmezzzzz
5.koşu hepsi
6.koşu hepsi
7.koşu 1 akkulça
8.koşu hepsi
9.koşu1.2.3.4.5
10.koşu 11 volta startta kalacak okesin ama 2..3 boy kalsa bile kazanır yeterkifazla takılmasın starrta takılırsada yapacak bi şeyy yokkkk

admin
Yönetici

1.Ayak : 4
2.Ayak : 3,8,9
3.Ayak : 3
4.Ayak : 2
5.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11
6.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...