Ana Sayfa / Tahminler / 9 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
izmir altili tahminleri bombaci

9 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Çok geri planda kalacak olsa da (1) numaralı AIGRETTE kötü bir tay değil. En azından diğerlerinden çok fazla eksiği yok diyebilirim. Üstelik 2 yaşında 200 bin lira gelirli AKYAZILI SILA ile de kardeş olduğunu göz önüne alırsam kaba kum koşmaması içinde bir sebep yok ve benim ilk safkanım.

2.ayak: Safkanın nasıl bir sıkıntısı var bilmiyorum ancak 7. ayda bir, 8. ayda bir, 9. ayda yarışı Yok ve 10. Ayda yine sadece bir yarış koşan safkan 24 gün ara ile tekrar piste çıkacak. Son yarışında üçüncü olduğu ve 90 handikaplı YILMAZHAN ı geride bıraktığı yarışı bir tarafa koyun 15 temmuzda altıncı olduğu yarış performansı bile çok güzel. 👍 (11) ŞEKERYILDIZI ilk safkanım.

3.ayak: Daha önce buradaki rakibine geçilmiş olsada bu grubun babası AVUKAT ile girdiği mücadelede sürekli olarak içindeki safkanın tacizlerine maruz kalan safkan son düzlükte bir ara kazanıra girsede  rakibine boyun eğmek zorunda kaldı. Bu yarışa tüm ağırlığını koyacağına inandığım (6) MAGIC TAYLOR ilk safkanım.

4.ayak: Pistlerimizde az görünür şekilde ilk iki yarışını Açık-3 koşan safkan 3 sahip değiştirdi. Son sahiplerinin elinde çıkmış olduğu mücadelede burada ki rakibine geçilmiş olsada fit durumda olduğu belli. Bu yarışta daha üzerine koymasını beklediğim (5) MÖSYÖSPARTAKÜS ilk safkanım.

5.ayak: Çıkmış olduğu ilk mücadelede oldukça etkileyici yarış çıkaran safkan bu yarışa daha hazır girecektir. (8) TEKİLA ilk safkanım olup rakip gördüğüm isim (2) CERISE ROSE dur.

6.ayak: Vermiş olduğu sekiz aylık aradan sonra bir yarış gören kalite (2) MEHMET ABİ ve sürekli üzerine koyan (5) EL FUEGO ya rakip olarak (6) SKY HERO yazacağım herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-11-10-8-9

2.ayak: 11-3-1-6-2

3.ayak: 6-7-5-2

4.ayak: 5-7-2

5.ayak: 8-2

6.ayak: 2-5-6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı

Mehmet28
Üye

uyku mu kalır, kötü kaçırdı istanbulu 🙂

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Mehmet28
Üye

vay be destan ağa doğuya kadar düşmüş

binbastar
Üye

bol şanslar AIGRETTE konusunda tamamen katılıyorum

Mehmet28
Üye

Yine birileri çok pis götürecek parayı. Üçüncü at favori olmuş fark yapmış birde

Mehmet28
Üye

Temiz iş derken duyum alıp misli mi yaptın 🙂

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.