Loading...
Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 30 NİSAN 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
izmir altili tahminleri

30 NİSAN 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

30 Nisan Pazar İZMİR Programı ile ilgili tahminlerim ve yorumlarımı da huzurunuza sunuyorum.

1.Koşu: 23 Mart tarihindeki son İZMİR koşusunda 2000 KUM’da elde ettiği 1.likle adından söz ettiren WIN EVERY DAY, Grubunun en ağır sıkletli atlarından biri olmasına rağmen 13 Nisan tarihinde 2000 KUM da lider CASSOWARY’nin az farkla gerisinde kalarak 2.lik elde eden CEREMONY, bu defa daha tecrübeli ve daha iddialı bir yarış çıkaracaklarını düşündüğüm ve 17 Nisan tarihli 1900 KUM koşusunda tabelayı paylaşan UTKUNHAN ve BLUE ISLAND ve uzun zaman sonra ilk defa uzun mesafede izleyeceğimiz LONG WAY koşunun sigortaları olup bu koşuda 5’i de birlikte düşünülmelidir.
CİMİNLİ bu koşudaki 6. at olabilirdi fakat 30 Mart tarihli koşusunda grubunda gösterdiği performans 1.liğine rağmen beni tatmin etmedi, ayrıca bu manada 13 Nisan tarihli koşusunda şu anki grubunda bulunan CEREMONY’den oldukça gözle görülür bir fark yemesi bu atı tercihlememi kolaylaştırıyor. CİMİNLİ’nin bu koşuda en belirgin tek rakibi oldu o da CHASTE idi. Dolayısıyla CHASTE’i bulunduğu grupta ortalama bir performans sergilediğini düşünürsek CİMİNLİ’nin bu grupta çok fazla şansının olmadığını düşünüyor ve bu nedenle tahminimde yer vermiyorum.

2.Koşu: Son çim koşusunu ölçü almadığım, ondan önceki yarışlarında Barış KURDU ile elde ettiği 1.lik dahil olmak üzere oldukça başarılı yarışlar çıkaran KAVACIK BEYİ bu defa klas jokeyi Mehmet KAYA ile adından söz ettirecek olup, bankomdur. (Özellikle 1400 KUM pistte de diğer atlarla mukayese ettiğimizde bitiriş derecesi en iyi at olması tercihleri bu atın üzerinde kullanmayı sağlayacaktır) Uygun sıkletiyle son koşularını ele aldığımızda oldukça tatminkar bitirişleri olan CAFERAĞA’yı ve kısa mesafede T.YILDIZ ile daha hafif sıklette mücadele verecek olan DESVİ DANYA’yı bu atın en belirgin rakipleri olarak düşünebiliriz fakat ben her anlamda bu 2 atın olumlu performanslarına rağmen KAVACIK BEYİ’ne gölge edemeyeceğini düşünüyor bu nedenle bu koşuda tek olarak öneriyorum.

3.Koşu: 20 Nisan tarihli koşularında elde ettiği 2.liklerle ve bitiriş dereceleriyle sonraki koşuda liderliğin teminatı gibi görünen KAÇAKKIZ ve HAZARDAĞI arasında geçeceğini düşündüğüm liderlik mücadelesinde iyi olan kazansın. HAZARDAĞI’nı bu koşuda 2.isim olarak düşünülebilir çünkü bu atın 13 Nisan tarihli ilk koşusunda, yine ilk defa start alan SANAY’a karşı belirgin bir üstünlüğü söz konusu. Bu nedenle HAZARDAĞI da startta oyalanmadığı takdirde oldukça etkili bir bitiriş sergileyebilir. SANAY’a da ilk başta bu koşuda yer vermek isterdim fakat HAZARDAĞI ile aynı grupta ilk koşusundaki performansını tespit edince SANAY’dan vazgeçtim. Ama tercihlemek isteyenler bu atın 20 Nisan tarihli son koşusunu gözlemleyip tercihte bulunabiliriler.

4.Koşu: Uzun mesafede liderliklerine alışık olduğumuz PEPITO sıklet ayırt etmeksizin geçmiş yarışlarında gerçekleştirdiği performansıyla öncelikli olarak düşünülmelidir. Kısa mesafede uzak ara etkili bitirişleriyle adından söz ettiren PRINCESS DI de, yine O.ÖZTÜRK ile uygun kiloda zirveyi kollayacaktır. Ayrıca grubun en ağır sıkletiyle koşuya katılacak olan ama buna rağmen mesafe ayırt etmeksizin Mehmet KAYA faktörüyle avantaj elde eden PREDESTINATION etkili performansıyla PRINCESS DI ve PEPİTO’nun hemen ardından düşünülmesi gerekir. Ayrıca bir başka önemli detay ise alışık olduğu jokeyiyle start alacak olan BADEGÜL’ün 5 Ocak ve 23 Şubat tarihindeki performanslarıdır. BADEGÜL, ismini verdiğim bu 3 atın haricinde ayrıca düşünülebilir.

5.Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin, tabi ki ÇİM – KUM gibi kriterlerle sınırlandıramayacağımız, etkili jokeyi Tolga YILDIZ ile liderliğe oynayacak olan KUTUP açık ara ile koşunun en önemli ismi olup, alışık olduğu jokeyi ile MADRABAZ da KUTUP’a karşı klasını konuşturmaya çalışacaktır. KARAÇİVİ de son 5 koşusundan 4’ünde elde ettiği liderliklerden önce, Mehmet KAYA’ya alışık bir stilinin bulunması, Mehmet KAYA ile ilk ve son koşusunda pist ayırt etmeksizin katıldığı koşularda aldığı liderlikler bile bu atı tercihlemede öncelikli sebeplerdendir. Geçmiş startlarındaki çim pistte elde ettiği 1.likleri dikkatlerden kaçmayan ESER, yine Mustafa ÇİÇEK ile alışılmışın ötesinde bir performans sergileyebilir, dikkat.

6.Koşu: Ağır sıklete alışkın olması, özellikle de uygun grupta bulunması, önceki koşularında grubundaki atlara oranlara daha klas atlarla verdiği mücadelelerde edindiği tecrübelerle dikkat çeken ve bu koşusunda da adından söz ettirmeye hazır durumda olan RIGHT OR WRONG koşunun sigortası olup Mehmet KAYA ile birinciliğe ulaşırsa süpriz olmayacaktır. Bankomdur.

1.AYAK: 2 – 6 – 8 – 11 /// 4
2.AYAK: 4 /// 1 – 8
3.AYAK: 3 – 6 /// 7
4.AYAK: 1 – 2 – 4 /// 3
5.AYAK: 1 – 3 – 4 – 5
6.AYAK: 1

TUTAR: 5.76 TL

Bol şanslar dilerim… Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla…

YAZAN:TEC

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
ETC
Üye
ETC

bol şanslar

ETC
Üye
ETC

DÜZELTME: SON DAKİKA
3.Ayakta tercihlediğim (6) numaralı KAÇAKKIZ’ın yarıştan çıkarılması sebebiyle yerine (7) numaralı SANAY’ı eklediğim son kuponumu gönderiyorum. Bol şanslar.

NOT: Yukarıdaki kuponumda bu hususta değşiklik değil çıkan at sebebiyle yerine at eklenmiştir.
Olumsuz yorumlanmamasını dilerim

ETC
Üye
ETC

1. Ayak hariç geri kalanların tamamı tuttu…
RIGHT OR WRONG’u umumi olarak İZMİR’deki tüm koşuların en klas atı olarak gözlemlemiş ve son koşuda banko olarak önermiştim.
Bu at yine beni yanıltmadı..
Aynı şekilde ESER de…

Tek şanssızlığım 1. ayakta at seçimi hususundaki anlık tecrübesizliğim oldu.
Sıkıntı yok, daha nice yorum-tahminlerle devam edeceğim.

ETC
Üye
ETC

Admin dostum, bu arada benim BURSA yorum-tahminlerim de hazır durumda fakat yarışseverlerin huzuruna nasıl sunacağımı bilmediğimden senden yardım rica ediyorum. Malum SİZDEN GELENLER bölümü artık kapatıldı, ne yapmamı önerirsin? Burdan bu şekilde gönderirsem benim adıma yayınlayabilir misin?

————————————————————————————————–

1 Mayıs 2017 BURSA Yorum ve tahminlerimi huzurunuza sunmaktan kıvanç duyuyorum.

1.AYAK: 14 Nisan tarihli koşuda, bugün 4.ayakta start alacak olan KING POWER gibi kaliteli bir atın gerisinde elde ettiği 2.likle göz dolduran CREED, ortalama kilosu ve önemli jokeyiyle koşuda söz sahibi olmaya çalışacaktır. Fakat bu safkandan önce düşünülmesi gereken bir safkan var ise o da henüz 3.koşusunda 23 Nisan tarihinde AMANVERMEZ’in gerisinde elde ettiği 2.likle CREED gibi güzel bir hava yakalayan KADERİN OĞLU bu defa yine jokeyi O.YILDIZ ile daha tecrübeli ve dikkatli davranacak, etkili sprintleriyle CREED’ten önce koşuya ağırlığını koyacaktır. 23 Nisan tarihli 1400 Kum pistinde umduğunu bulamayan ÇAKACAK bu defa daha tecrübeli stiliyle etkili jokey avantajını da kullanacak, bu 2 at arasındaki çekişmeden faydalanmaya çalışacaktır ve alternatif olarak kuponlarda düşünülebilir. KOBATER’e bu koşuda şans vermeyi düşünüyordum. Fakat 27 Mart ve 17 Nisan tarihli 1800 ve 1400 koşularında etkili jokeyleriyle tabelada yer almasına rağmen, önünde finişe varan atların gerisinde nerdeyse uzağa yakın tabelada yer bulması bu manada bu atın seçimi hususunda olumsuz düşünmeme sebebiyet veriyor. Aynı şekilde KALIMBA’nın da kuponumda yer almasını dilerdim ama Ankara’daki 18 Nisan tarihli 2000 Kum koşusunda 5 atın içinde tabelayı zar zor bulan, üstelik geride bıraktığı atın 10 boy starttan geç çıkması, aynı şekilde 2 boy farkla gerisinde kaldığı DESPEDIDA’nın da startta 15 boy kaybetmesi bile bu atın avantajını doğru düzgün kullanmasını sağlayamadı. O nedenle KOBATER ve KALIMBA’ya şans vermeyi düşünmüyorum. SPARKLING STAR’ın da alternatif olarak kuponlarda düşünülebileceği gerçeği unutulmamalı. 8 Mart tarihindeki 1800 BURSA KUM pistindeki 3.lüğü, özellikle de elde ettiği dereceyle gerisindeki safkana karşı uzak ara performansı dikkate değer. Dış kulvar avantajını da cebe atarsak bu atın finişi diğerlerinden erken görmesi olasılığı doğal da karşılanabilir.

2.AYAK: Yine 14 Nisan tarihli Bursa’daki ilk koşusunda gösterdiği performansla ağır kiloya rağmen 1.lik elde eden ULAKÇI, sıklet ve mesafe farketmeksizin yine farklı jokeyleriyle aradığını bulan, formunu devam ettiren KURTÇABEY, Usta jokeyi Mehmet KAYA’ya alışık bir görüntü sergileyen ve tabelada kendine yer bulacağını düşündüğüm MY SULTAN, 29 Mart tarihli koşularında SEMEND ve KUTLUERİNOĞLU gibi önemli atların gerisinde tabelada yer paylaşan RUAT ve KORALAY koşunun en şanslı isimleri konumunda olup, birlikte düşünülmeleri gerekir. NİNOŞUN OĞLU, alıştığı jokeyle bu koşuda nasıl bir izlenim yaratır emin değilim fakat TOKAÇOĞLU ile kısa mesafede elde ettiği 1.liklerde kıl payı yakayı kurtarmasına rağmen bu defa daha ağır sıklette ve uzun mesafede kendine bu fırsatı yaratamayacağını düşünüyorum, fakat yine de alternatif olarak öneriyorum. YOLBULAN’ın da 17 Mart ve 6 Nisan tarihli koşularının incelediğimde KURTÇABEY gibi kalitesi aşikar bir safkanın gerisinde epey belirgin farklarla kalması tabelada kendine yer bulsa bile rakibinin formundan dolayı kendine şans tanınmasına engel olacaktır. O nedenle kuponlarda bu ata yer vermenin de bir anlamı olmayacaktır.. 15 Marttaki yarış performansını göz önüne alırsak BABAMENDUH’un da hafif sıkletine rağmen bu grupta bir kaç atla kapışmasında mağlup olan taraf olması, 14 Nisan tarihli koşusunda da elde ettiği 6.lıkla benzer bir durumla karşılaşması da BABAMENDUH’un bu koşuda tercih edilmesi yönünde şahsımı karamsarlıkta bırakıyor. Ekonomik kupon düşünenler ise bilmeliler ki, KURTÇABEY- MY SULTAN – KORALAY – RUAT ve ULAKÇI beşlisi yukarıda bahsettiğim şekilde koşunun en önemli beşlisidir.

3.AYAK: Koşuyu garantilemek adına önermek istediğim 2 isim var, bunlardan 1.si eküri-jokey ve sıklet avantajlarını elinde bulunduran GÖNÜL AVCISI’nın liderliğe ortak olma konusunda göstereceği inat, 2.si ise Bursa 1800 KUM’da 3 Nisan tarihinde elde ettiği 1.lik grubun yakın zamanda en iyi bitiriş süresi olan KOBAT’tır. KÖSTEBEK de bu koşuda elzem durumda görünebilir fakat KOBAT ile rekabet içinde olduğu son koşusunda (yine 3 Nisan tarihli koşuyu kastediyorum) hafif kilosuna rağmen, üstelik rakibinin startta 3 boy kaybetmesine rağmen uzak arayla liderliği kaptırması buna en belirgin örnek olarak gösterilebilir. O nedenle bu koşunun eküri avantajını elinde bulunduran GÖNÜL AVCISI/FANİZAN ve KOBAT arasında geçeceğini öngörüyorum. Ekonomik kupon düşünenler ise koşunun en şanslı isminin eküri avantajını lehine kullanacağı ve diğerlerinden daha hafif sıklette koşuda olumlu performans göstermeye hazır durumda olan GÖNÜL AVCISI – FANİZAN ikilisini (jokeylerine de dikkat çekmek istiyorum) kuponlarında tek düşünebilirler. ÖZLENEN GÜL, 3 Nisan tarihli ilk uzun mesafe startında deyim yerindeyse dökülmüştü. Koşuyu dikkate inceleyecek olursak az önce bahsettiğim şekliyle KOBAT’ın uzak mesafede bu ata karşı elde ettiği 1.liği ve KÖSTEBEK’in de gerisinde zar zor 2.liğe eriştiğini görürsünüz. KÖSTEBEK bu şartlar altında tercihlenemezse ÖZLENEN GÜL’ün de aynı şekilde hiç şansı bulunmamaktadır ve tercihlemek mantıklı olmaz.

4.AYAK: Mesafe ayırt etmeksizin son 1400 ve 2000 koşularında sergilediği görüntü ve bitiriş dereceleri grubundaki diğer atlara oranla daha iyi durumda olan KING POWER bu defa da Ahmet ÇELİK ile işi son düzlüğe bile bırakmadan koşunun lideri konumunda finişe varabilir Fakaaat KING POWER’ı banko olarak düşünmeyenlerin yani ikilemde kalanların bu ata daha sıkı bir rakip olan LUCKY RACER’ı da eklemeleri de gerekir. 17 Nisan tarihli son koşusunda (ki ilk uzun mesafe koşusudur) elde ettiği uzak ara 1.lik performansı bu konuda epey göz kamaştırıyor. Fakat ekonomik kupon oluşturmak isteyenlere de KING POWER’ın kalite olarak LUCKY RACER’dan daha önce olduğunu düşünüyorum. Bunun en önemli sebebi ise LUCKY RACER’in ilk uzun mesafe koşusunda elde ettiği uzak ara farkı sağlayan nedenlerden biri 51,5 kg sıkleti, ikincisi ise rakibinin starttan geç çıkmasıydı. O nedenle, özellikle ağır sıkletiyle, yeniden aynı şansı KING POWER huzurunda bulacağına ihtimal vermiyorum.

5.AYAK: Yaklaşık 1.5 yıl aradan sonra Kocaelindeki ilk startında pek de iç açıcı bir görüntü sergilemeyen fakat buna rağmen bu startını ölçü almadığım IMPERFECTIONIST, startta oyalanmadığı takdirde etkili performansı ile alışık olduğu geçmiş Bursa günlerine geri dönecektir. Fakat tercihlemeyle ilgili olarak grubun riskli safkanı olup tercihi sonra düşünülmelidir. Sadece alternatif olarak düşünülebilir. Grubunun en ağır sıkletinde start alacak olmasına rağmen kısa mesafeyi yadırgamayacağını düşündüğüm FORTE, geçmiş koşularının daha üstünde bir performans sergileyebilir ve IMPERFECTIONIST’ten önce bilhassa üzerinde durduğum safkandır. RED REBEL’a bu koşuda şans vermeyi başta çok düşündüm. Fakat 4 Nisan tarihli Kocaeli koşusunda M.KAYA faktörüne rağmen, izlediğim yarışta grubunun epey gerisinde ortalama bir görüntü sergilediğini gözlemlediğim RED REBEL’ın bu koşuda da çok fazla iddialı olamayacağını öngörüyorum. Aynı atın 13 Nisandaki yarışında da kalite atların gerisinde gösterdiği performans vasat düzeydeydi. Daha iyi bir yarış sergileyebilirdi ama demek ki nefesi bu kadarına yetiyor. FANCYCHANCY’e de ayrıca dikkat çekilmesi taraftarıyım. 29 Aralık 2016 tarihindeki son koşusunu ölçü almazsak, uzun mesafelerde genellikle ağır sıkletlerde elde ettiği dereceler epey dikkat çekici, grubunda en hafif sıklette koşuda yer alacak olan FANCYCHANCY’nin benzeri sıklette 25 Mart 2016 tarihinde az farkla geride elde ettiği 2.liği (bu koşuda 2 boy starttan geç çıkmasına rağmen) baz alınabilir. Ayrıca 14 Ağustos 2016 tarihinde TRALLES GIRL, SAYDA, LADY TIFFANY, RED QUEEN gibi atları adeta ezip geçerek elde ettiği 1.lik de oldukça dikkat çekiciydi. (üstelik grubunun en ağır sıkletlerinden biriyle bu koşuda yer aldı) 27 Mayıs 2016 tarihinde ÇİM pistte elde ettiği 2.lik ve 13 Mayıs 2016 tarihinde uzakara ile elde ettiği bir başka 1.lik bile bu atın mesafe ve pist ayırt etmeksizin ne derece başarılı bir at olduğunu gözler önüne seriyor. Yaklaşık 4 ay sonra start alacağı durumu dezavantajına gibi görünse de ben bu atın da tercihlenmesi yönünde görüş bildirmek istiyorum. Ekonomik kuponlarda ise IMPERFECTIONIST’in riskli durumda olduğunu düşünenler, FORTE’a ve FANCYCHANCY’e birlikte şans vererek riski yok edebilirler.

6.AYAK: 16/12/2016 tarihli koşusunda elde ettiği uzak mesafe ile bitiriş derecesi grubunun en iyi bitiriş derecesi olan WARRIOR LADY yine benzer sıklette göstereceği performansla liderliğe ortak olacaktır. Ayrıca alışık olduğu jokeyiyle beklenenin üstünde bir performans beklediğim STORMBELL, mesafe ayırt etmeksizin son 3 koşusunda elde ettiği 2 adet 1.lik ve 1 adet 2.liği dikkate alırsak koşuda WARRIOR LADY’nin en belirgin rakibidir. BEZMİ ALEM’in B.KOÇOĞULLARI ile kısa mesafedeki son 3 koşusunu iyice inceledim. 16 Şubat, 13 Mart ve 20 Nisan tarihli koşularını dikkate alacak olursak, 16 Şubat tarihindeki koşuyu 1.likle noktalamasına rağmen 2.likle yetinen PATIENT’in starttan geç çıkmasını avantajına kullanmasıyla bile çok az farkla elde ettiği 1.lik elde etmesi beni tatmin etmedi. 13 Mart tarihli koşusunda şu anda aynı grupta bulunduğu 3 atla reakbetinden epey farklı olarak tabelanın sonunda yer almasına rağmen benim deyimimle hüsranla ayrıldı. (Bu atlar STORMBELL – MISS TURKEY – LADY HUNTERS) 20 Nisan tarihli koşusunda da rakipleri ortalama olmasına rağmen performansı yerinde bir görüntü sergilemeyen BEZMİ ALEM’in bu koşuda çok fazla şansının olmadığını düşünüyorum. PENGUEN’in de uzak mesafede ağır sıklete alışkın olmaması ve elde ettiği dereceler, üstün jokeyine rağmen bu atı tercihlemek konusunda beni kuşkuda bırakıyor. Handikap Puanı grubunun en yüksek atı da olsa bu atın da bu ölçütler çerçevesinde çok fazla şansının olmadığını düşünüyorum.

DETAYLI KUPON

1.AYAK: 1 – 3 /// 2 – 10
2.AYAK: 1 – 2 – 5 – 6 – 9 /// 3
3.AYAK: 1 – 3
4.AYAK: 1
5.AYAK: 1 – 6 /// 2
6.AYAK: 4 – 8

TUTAR: 4.80 TL

EKONOMİK KUPON:

1.AYAK: 1 – 3
2.AYAK: 1 – 2 – 5 – 6 – 9
3.AYAK: 1
4.AYAK: 1
5.AYAK: 1 – 6
6.AYAK: 4 – 8

TUTAR: 2.40 TL

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla diyor, bol şans diliyorum..

ETC
—————————————————————————————————————

ETC
Üye
ETC

Tamamdır dostum,
Bu hususu özellikle berlitmek istedim çünkü ekseriyetle tahminler gecenin belli saatlerinde ya da sabah saatlerinde web ortamında paylaşılınca özellikle hafta içi işle ilgili durumlar söz konusu olunca (akşam erken yat sabah erken kalk olayı yani) ben bu nedenle sitemize tahmin-yorum gönderecek vakit bulamıyorum. O nedenle bir kaç defa aksaklık yaşamıştım. Bunu belirtmek istedim bu nedenle yani.

ETC
Üye
ETC

Ben yine de beklerim. Hiç sıkıntı yok, hem de seve seve..
Ama olur da malum ev-iş durumlarından dolayı yorumlarımı siteye zamanında yetiştiremezsem bir şekilde bunu sana erkenden iletebilmenin yolunu bir şekilde bulacağım. Olanaklar doğrultusunda elden geldiğince çaba gösteririm. Tek gayem yorumlarımı yarışsever dostlarıma ulaştırabilmek

Ümit
Ziyaretçi
Ümit

Güzel ve akıcı yorumların sayesinde izmir kuponun tuttu.sana teşekkürlerimi sunmak istedim.yemi yorumlarını zevkle bekliyorum.

ETC
Üye
ETC

Ümit dostum bahsettiğin kişi bensem,
Zannediyorum ben olduğum konusunda fikir edindim.
Düşüncelerin ve temennilerin için çok teşekkür ederim.
Elimden geldiğince yol gösterici olmaya çalışıyorum.
Artık SİZDEN GELENLER bölümü açık olmadığı için yorumlarımı yarış yazarlarının tahminleri altında paylaşacağım..

Bu mutluluğu bana sunduğun için varolasın Ümit dost…

Ümit
Ziyaretçi
Ümit

Evet ETC dostum.sensin.yorumlarınım ve başarılarının devamını dilerim.bir kez daha teşekkürler.

ETC
Üye
ETC

Rica ederim Ümit dostum..
İnan bana ben tutturmuş olsam bu derece yüksek sevinç içinde olmazdım…
Ayrıca bu temennileri, bu sitede yazarlık yapan dostlarımın adına da almak istiyorum çünkü bu konuda onların da emekleri söz konusu…
Destekleriniz için her daim varolun dostlarım..

Engin
Ziyaretçi
Engin

ETC yorumlarınıza bakmadan altılı yapmıyorum , emeğinize sağlık , teşekkür ederiz

ETC
Üye
ETC

Teşekkür ederim Engin dostum.. Bilmukabil..
Daha nicesinde yorum ve tahminlerimle aranızda olmaya devam edeceğim…
Bursa tahminlerimi de Ramazan dostun tahmin bölümünde yazdım ve son rötuşlarını hallettim. Konuyla ilgili son tahminime o bölümden ulaşabilirsiniz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.