30 NİSAN 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ SÜRPRİZ BANKO (RAMAZAN YILMAZ)

AKSOYAK; Geçtiğimiz yıl oldukça güzel performanslarla sezonu kapatan safkan uzun aranın ardından gördüğü yarışta tarminkar bir dördüncülük elde etti. Bugün yükselen form durumuyla öncelikli olarak şans verdiğim safkandır. Hazırlıklarındaki görüntüsüyle son koşusundan eser kalmayan ASLANSÜTÜ sevdiği çim pistte sonlarda yapacağı kuvvetli sprintiyle favorimin en ciddi rakibi our.

CHURCHILL FIRE; Kalitesi Türkiye standartlarının üzerinde bir safkan. Son koşusunda çok güçlü rakiplerinin arasında bile şansı olduğunu düşündüğüm bir isimdi lâkin uzun aranın ara vermesi sebebiyle koşuda etkisini gösterememişti. Gerçi buna rağmen bile gösterdiği performans benim için tatminkardı. Bugünse kendisine nazaran uygun rakiplerini yanında start alacağı için fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

KECHICHE; Totosuna bakarsak bir kazanıp bir tabela yalamayan isimlerden. Yani görüntüde istikrarsızlık göstergesi bir isim. Lâkin bunun tek sebebi koşu içerisinde kendisini rahatsız eden bir isim olduğunda etkisiz kalmasıdır. Bugün tam aksine koşu içerisinde kendisini rahatsız edecek bir rakibi yok. Hem totosu hemde sikleti sebebiyle oldukça sürpriz konumda. Şimdi ben bu safkana banko dersem takipçiler hadi canım ordan okadarda değil diyeceklerdir ama evet bence okadar. Temposunu kendi ayarlayabileceği grubu bulmuşken hatta sikletine rağmen ben bu safkanın burun farkıylada olsa çıktığı gibi bitireceğine inanıyorum.

BAWEPİR; Son koşusu gruba istinaden tatminkardı. Bugünse daha iyi duruma gelmiş bir şekilde koşuya katılıyor. Memleketten getirdiği binicisiyle maidene veda edebilir.

WINCHERTER; Yedi aydır start almamasın rağmen gruptan farklı duran safkan hazırladıklarındaki görüntüsüyle dinçlik koşusu yapabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 5
3.AYAK : 1
4.AYAK : HEPSİ
5.AYAK : 1.2
6.AYAK : 4.5.11.6.8.2

Yazar alımlarımız başlamıştır.

Detaylı bilgiyi ve şartları başvuru sayfasından takip edebilirsiniz.

http://www.bankotahminler.com/yazarlik-basvurusu/

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
admin
Yönetici
admin

Bol sanslar

metin bozkurt
Ziyaretçi
metin bozkurt

bugün istanbul yine zor bir yarış gününe sahne olacak gibi gözüol şanslarküyor bu altılı süprize açık bir altılı herkeze b

ETC
Üye
ETC

Ben söylemekten yoruldum, sen şahane tespitler arz etmekten yorulmadın ;) …
Bol şans dilerim dostum. Şansın açık, tercihlerin uğurla dolu olsun…

tito
Ziyaretçi
tito

neyse onu yorumluyorsun u çmuyorsun tebrikler

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Bol Şanslar dilerim. Çok zor bir program var bugün. Umarım bahtımız açık olur. Aydınlatıcı yorumların için teşekkürler.

admin
Yönetici
admin

Yazar alımlarımız başlamıştır.

Detaylı bilgiyi ve şartları başvuru sayfasından takip edebilirsiniz.

http://www.bankotahminler.com/yazarlik-basvurusu/

hedera
Ziyaretçi
hedera

İstanbul 2 altılıyı da yakaladım buna şükür paramızı kurtardık :)

ETC
Üye
ETC

Tebrik ederim hedera dostum.
Ben de 1.yi tamamladım ama 2.ci altılı da 2 ayaktan yattım..
Olsun olsun diyor, şimdi önümüzdeki maçlara bakıyoruz :))

hedera
Ziyaretçi
hedera

İstanbul 2

hedera
Ziyaretçi
hedera

tebrikler ETC kısmet inşallah kayda değer bir altılı tuttururuz.

ETC
Üye
ETC

inşallah dostum.
bir umuttur yaşatan insanı…
Tabi tercihlerimize güveniyoruz orası ayrı konu tabi…