Loading...
adana altili tahminleri

29 NİSAN 2017 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

Uzun kontroller sonrasında hazırladığım 29 Nisan Cumartesi ADANA tahmin ve yorumlarımı huzurunuza sunarım.

1.Koşu: (1. ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) İlk startında gösterdiği performans ile oldukça güzel bir bitiriş derecesi elde eden ve 2.liğe erişen KIRÇELEBİ ile yine ilk startında grubunun en iyi bitiriş derecesini elde eden ve önemli jokeyiyle KIRÇELEBİ’ye liderlik mücadelesinde eşlik edecek olan (TURBO-ÇAĞLAKIZ orjinli) TURBOCUKARDEŞLER de liderliğe en az KIRÇELEBİ kadar yakın durumdadır.

2.Koşu: Yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş derecesini elinde bulunduran ve son koşusunda dillere destan bir performans göstererek koşuyu 1.likle noktalayan MALTA ŞAHİNİ, yine aynı jokeyi ve hafif sıkleti ile birinciliğin tek adayı konumundadır, bankomdur.

3.Koşu: Sıklet ayırt etmeksizin ortalama mesafelerde son 2 koşusunda S.ERKUŞ ile etkili 1.likler elde eden KOCA BABA ile ağır kilosuna rağmen uzun mesafelerde alışık bir stili bulunan ARDALI da eküri avantajıyla bu koşuda liderlik için söz sahibi olmaya çalışacaktır.

4.Koşu: (2. ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) Mesafe ayırt etmeksizin ÇİM piste alışkın tarzıyla bilinen DULOCAN’ın yaklaşık 5 ay sonraki startını ölçü almadığım gibi, eküri ve kulvar avantajlarıyla koşunun en şanslı atlarından biri konumunda görüyorum. Mekan farkılıklarından etkilenmediğini düşündüğüm ve son koşularında ağır sıklette elde ettiği tabela dereceleri ile dikkat çeken KIMIZ ile 12 Şubat tarihinde ağır sıkletine rağmen KÖRDÜĞÜM gibi kalite bir atın gerisinde 2.lik elde eden ve benzeri performanslarına sonraki koşulardan da aşina olduğumuz GÜLSUHANIM da grubunun en hafif sıkletinde adından epeyce söz ettirecektir.

5.Koşu: Çim pistte etkili yarışları bulunan ve 22 Nisan tarihli son koşusunda ABSOLUTE POWER gibi kalite bir atın gerisinde 2.lik elde eden HARD STONE (sprintleri inanılmazdır ama bu koşuda mesafe yeterli olmadı) yine Furkan YÜKSEL ile koşuya ağırlığını koyacaktır. Bankomdur.

6.Koşu: Özellikle dış kulvar avantajını lehine kullanacağını düşündüğüm, ilk startında da oldukça dikkat çekici bir 2.lik elde eden BİLMİŞ KIZ yine U.TEMUR ile Maiden’a veda etmeye çalışacaktır. Aynı şekilde sıklet avantajını elinde bulunduran ve ilk koşusunda 3.lük elde eden GÜL FIRTINASI da (Bu koşuda eküri avantajını lehinde kullandığını ve ekürisine şans vermek amacıyla çok fazla önplanda görünmediğini düşünüyorum) BİLMİŞ KIZ’ın liderlik açısından en belirgin rakibi konumunda olacaktır.

7.Koşu: 8 Nisan tarihinde ATEŞ KUŞU gibi kalite bir atın gerisinde baş farkıyla elde ettiği 2.liği önemsenmesi gereken koşunun en şanslı atı görünümde olup, 21 Mart tarihinde ağır kiloda elde ettiği 2.lik ve bitiriş derecesiyle dikkat çeken MY HEART ile zirve mücadelesi verecektir.

8.Koşu: Uzun bir aradan sonra son koşusundaki startında gösterdiği performansı dikkate almadığım, ama ondan önceki koşularında çok etkili tabela dereceleri elde eden DEMRE, alıştığı jokeyiyle 1.lik için en güçlü aday konumunda olacaktır. KAFKASOĞLU da 22 Nisan tarihinde kısa mesafe çim pistte elde ettiği tabela derecesiyle dikkat çekmiş olup, bu defa etkili jokeyi Hışman ÇİZİK ile çim pistte liderlik için kendine yer arayacaktır ve eküri avantajı da unutulmamalıdır. Yine son koşusunu ölçü almadığım, ondan bir önceki koşusunda (2 Nisan tarihli koşu) KARAÜZÜM ve HASANŞAH gibi kalite atların gerisinde elde ettiği 3.lüğü oldukça parlak olan KARAESER de koşuda liderlik rekabetinde bu 2 atı yalnız bırakmayacaktır.

9.Koşu: 21 Mart tarihli Adana Çim koşusunda GÜRSU gibi kalite bir atın gerisinde elde ettiği 2.liği dikkate değer olan ve aynı zaman bu koşuda grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden BABAEMİR ve Hışman ÇİZİK ile start alacak olan ve aynı koşudaki startını ölçü almadığım PARPALİ de bu defa daha tecrübeli performansı ile koşunun en önemli 2. ismi olup es geçilmemesi gerekir.

1.ALTILI GANYAN:

1.AYAK: 6 – 13
2.AYAK: 3
3.AYAK: 1 – 2
4.AYAK: 1 – 2 – 8
5.AYAK: 14
6.AYAK: 8 – 11

TUTAR: 1.44 TL

2.ALTILI GANYAN:

1.AYAK: 1 – 2 – 8
2.AYAK: 14
3.AYAK: 8 – 11
4.AYAK: 2 – 3
5.AYAK: 3 – 8 – 11
6.AYAK: 10 – 15

TUTAR: 4.32 TL

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla bol şanslar…

YAZAN: ETC

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
ETC
Üye
ETC

Adana 1.Kuponum huzurunuzdadır
Bol şans dileğimle

ETC
Üye
ETC

Adana 2.Kuponum huzurunuzdadır
Bol şans dileğimle

USTATCI
Üye
USTATCI

2.altılı

1.ayak:1.2.4.6.8

2.ayak:2.14.3.6

3.ayak:2.6.8.9.10.11

4.ayak:3

5.ayak:2.3.6.8.11

6.ayak:10

servet
Ziyaretçi
servet

6
2.10.8.1 6
4.8.10
2 // 1.4
11. 7. 4.2.9.8. 1
8.7.1.4

servet
Ziyaretçi
servet

birinci altılımdır

servet
Ziyaretçi
servet

şimdilik oyunlar bedava bence değerledirin :)))

servet
Ziyaretçi
servet

ikinci altılı
11.7.4.2.9.8.1
8.7.1.4
1.8.10.7.9.3.2.12.4
1
4 // 6
6.15.8.5.3

Servet
Ziyaretçi
Servet

Son dakika Adana ikinci altili son ayak 10 numara tek geldi altiliya yazamadik bilginize. Birinci altili tuttu

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.