bursa altili tahminleri

28 NİSAN 2017 CUMA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

28 Nisan 2017 Cuma Bursa tahminlerim ve yorumlarımla karşınızdayım.
Yol gösterici olabilme umuduyla… Tercihlediğimiz atların da uğurlu ayaklarıyla finişi en erken erişmesi dileğiyle…

1.Ayak: Son koşusunda starttan geç çıkması akabinde İzmirdeki uzun mesafe koşusundan 2.likle ayrılan İRFAN Bursa’ya döndü. Son 6 startındaki dikkat çekici 1.lik ve 2.likleri dikkate alarak diyorum ki İRFAN bu grubun en önemli atı konumundadır. Fakat son 4 koşusunda uzun mesafelerde ağır sıkletine rağmen gösterdiği dikkat çekici performanslarla adından söz ettiren GÖRÜNTÜ de bilindiği gibi İRFAN’ın bu koşudaki en ciddi en belirgin rakibi olacaktır.

2.Ayak: 10 Nisan tarihli ilk Bursa koşusunda grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden ARHANBEY ve yine ilk startında koşunun favorisi gözüyle bakılan SELKUT’un gerisinde 2.likle yetinen AKİL TAY koşunun sigortaları olup, birlikte düşünülmesi gerekir.

3.Ayak: Son 7 koşusunu tabelada tamamlayan, bu 7 koşusunun 4’ünden de liderlikle ayrılan PIN UP, uygun grubunda değerlendirilmelidir. Yalnız ŞUBAR’a da son koşularında gösterdiği etkili performanslar ve hafif sıklette yarışa başlayacak olması nedeniyle dikkat edilmelidir. Bu 2 at bu koşuda birlikte düşünülmelidir.

4.Ayak: Halis KARATAŞ – KINOWA ikilisinin alışılageldik performansına bir yenisini ekleyeceğini öngördüğüm koşuda bankomdur.

5.Ayak: Mesafe ayırt etmeksizin O.ÖZTÜRK ile etkili yarışları bulunan ve bu koşuda eküri avantajını da lehine kullanacak olan grubun son zamanların en formda atı WRITE TO ELLIE ve 20 Mart tarihli koşusunda startta 3 boy kaybetmesine rağmen tabela sınırında finiş yapan (ondan önce yine Y.E.YÜKSEL ile 51 kiloda elde ettiği 1.liği unutulmamalı ki bu koşuda da 4 boy kaybetmesine rağmen koşudan 1.likle ayrıldı) ROSA NERA, eğer yine startta oyalanma alışkanlığını bu defa tekrarlamazsa WRITE TO ELLIE ile birlikte koşunun kuşkusuz en ciddi isimlerinden biri olacaktır. Ayrıca NYMPHADORA’nın da 20 Şubat tarihli koşusunda bu mesafede elde ettiği uzak mesafe 1.liğine de ayrıca dikkat çekmek gerekir (ki bu defa grubun en hafif sıkletlerinden birine sahip olarak koşuya ağırlığını koyacaktır)

6.Ayak: 2 Aralık 2016 tarihli Bursa koşusunda bu mesafede uzak mesafe ile geride kalıp 4.lükle yetinen ama buna rağmen bu koşuda elde ettiği derece ile grubunun en iyi bitiriş derecesini elinde bulunduran URLADESTANI ortalama sıklette yer alacağı koşuda daha dikkatli davranabilirse tabelanın üst sıralarında yer bulması kaçınılmazdır. CUKKA ve GÜVENBEY de hafif kilo ve etkili jokeyleriyle (Bursa’da son koşularında elde ettikleri ciddi dereceleri de dikkate alırsak) URLADESTANI’nı liderlik mücadelesinde yalnız bırakmayacaklardır.

1.AYAK: 5 – 6
2.AYAK: 1 – 2
3.AYAK: 1 – 6
4.AYAK: 2
5.AYAK: 2 – 3 – 6
6.AYAK: 1 – 8 – 9

TUTAR: 4.32 TL

Bol şans sizinle olsun…

YAZAN:ETC

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Ali
Ziyaretçi
Ali

2.ayak akiltay onur öztürk attan düşmezse geçilme şansı yok.boşa mağcera arayıp yanına at yazmayın.

Ali
Ziyaretçi
Ali

Son ayakta 1.3 kapalı misli deneyin derim,irfanın geliride çok.

Morton34
Üye
Morton34

Bol şanslar, sayfanın altındaki anket çok güzel bir uygulama Teşekkürler