28 NİSAN 2017 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İstanbul’da start aldığı son yarışı kazanan 7-TURGUT USTA‘yı bugün için önde rahatsız etmesini beklediğim bir isim yok bu da formunu bulan isimin şansını daha da arttıracaktır kantarmasını bilen aprantisi idaresinde bugün de sonlara kadar sermayeli gelebilirse sonlarda sert gelecek rakiplerine direnip koşuyu kazanır bankom.

2.AYAK: Henüz yarış karakterleri oturmamış isimlerin maiden mücadelesinde tercihim HEPSİ.

3.AYAK: Son yarışındaki ikinciliği gayet başarılı olan 4-ÇÖLAN RÜZGARI ve iki yarış önce kazanma başarısı gösteren 6-ŞUBAR arasındaki mücadeleye kalitesiyle 3-LITTLE BIRD katılabilir.

4.AYAK: Neredeyse bütün ülke 2-KINOWA4-MISTER STRONG mu anketini yapıyor bende katılıyorum ama yanına özellikle Bursa’da sağı solu belli olmayan jokeyiyle 3-FRATELLI yazacağım.

5.AYAK: Starttan sağlıklı bir çıkış yapar ise bu grubu geçeceğini düşündüğüm 6-ROSA NERA ve Kocaeli’nden formda gelecek olan 7-ASHRAQA rakiplerinden bir adım önde gördüğüm isimler. Daha sonra ise 3-NYMPHADORA, 4-PAN VICTORY ve 1-INTO STAR şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: Son yarışı sert grupta tabela içerisinde olan 11-YARİSSA favorim. Bu yarış gerçek gücünü göstermesini beklediğim 2-OĞLUM KAYRA ve kaliteli 1-URLA DESTANI rakip gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7

2.AYAK: HEPSİ

3.AYAK: 4-3-6

4.AYAK: 2-4-3

5.AYAK: 6-7-3-4-1

6.AYAK: 11-2-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Ercan
Ziyaretçi
Ercan

Başarılar comandate..keşke ilk ayakta tek vermeseydin diyeceğim ama gelirse zaten kupon tutar…

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Arda bey

Ali
Ziyaretçi
Ali

Hadi diyelim kupon son ayagı gördù tek tutma şansı var 3 yarıştan çıkacak 1 agf olacak.2 ayak 1 akiltayı yazdığında zaten h demiş olursun.

admin
Yönetici
admin

shesbesh mi yarıştan çıkıyor

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Buda benim Bursa

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

3.5.6.7.9.10
2
1
2.4
H
1.3.6.10

admin
Yönetici
admin

2-5-6 //
1-2 //
H //
2-4 //
H //
3 //

Herkese bol şanslar

Ercan
Ziyaretçi
Ercan

Turgut usta iyi gitti ama sonu kötü olduuu…sağlık olsun.