istanbul altili tahminleri

28 NİSAN 2017 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

28 Nisan 2017 Cuma İstanbul tahminlerim ve yorumlarımla karşınızdayım.
Yol gösterici olabilme umuduyla… Tercihlediğimiz atların da uğurlu ayaklarıyla finişi en erken erişmesi dileğiyle…

1.Ayak: 1 Nisan tarihinde İstanbul 1500 KUM pistte grubunun en ağır sıkletine rağmen M.KAYA ile gösterdiği dikkat çekici performansını zirvede noktalayan SAVAŞ ATI ile bu mesafelerde tecrübesi ile bilinen ve epey kalite atlara karşı gösterdiği performanslarla özellikle Uygun grupta bulunması yüzde 100 avantajına olan DURDEN çekişmesine tanık olacağız. Uygun boşluk bulması durumunda O.YILDIZ ile hafif kiloda etkili sprintleriyle izleyeceğimiz OVA da her anlamda koşuda liderliğe ortak olacaktır.

2.Ayak: Uzun veya kısa mesafe ayırt etmeksizin D.YILDIZ ile gösterdiği performansları dikkat çekici olan BİG BROWN, bilhassa 4 ay aradan sonra yeniden başladığı serüvende son 3 koşuda gösterdiği olağanüstü performanslarla koşunun en başta düşünülmesi gereken ismidir ve bu defa jokeyinin Özcan YILDIRIM olduğu unutulmamalıdır. BİG BROWN gibi dış kulvar avantajını elinde bulunduran ve İzmir’den İstanbul’a formda gelen İLKAAN, 9 Mart tarihli koşusunda KINOWA, YALPAGAN gibi kalite atlara karşı gösterdiği üstün performansın benzerini şüphe yok ki bu koşuda da yine alıştığı jokeyiyle gösterecektir. Ayrıca önceki koşularına nazaran bu defa klas jokeyi ile start alacak olan HIDDEN JEWELS’ı ve istikrarıyla bilinen, son düzlükte KOCAKAYA ile etkili sprintler beklediğim DUKE OF KENT’i de bu koşuda es geçmemek gerek kanaatindeyim.

3.Ayak: Ve COPPERFIELD, pist ayırt etmeksizin özellikle yaklaşık 5 ay aradan sonra 1400 Çimde PERSHING gibi önemli bir atın gerisinde az farkla 2.lik elde etmesine rağmen kıskandıran bir performans sergileyen (ki bu atın yarış yaşamındaki 10 koşusundan 9’u tabeladır, hatta 4.lüğü bile yoktur) COPPERFIELD’in en dişli rakibi yine kendisi gibi mesafe ve pist ayırt etmeksizin tüm yarışlarını kah 1.lik kah 2.likle geçiren ve bu koşuda da iddialı bir performans sergileyeceğini düşündüğüm KARADAMAR arasında geçecek liderlik mücadelesine etkili KUM dereceleriyle adından söz ettiren ve yarışlarından sadece 1’ini tabela dışında tamamlayan ONTUĞ ve uzun zaman sonrası son koşusunda çim pistte COPPERFIELD’ın gerisinde elde ettiği 3.lüğü bu bağlamda dikkat çekici olan YENİLMEZ de katılacaktır. Bu 4 at koşunun sigortalarıdır.

4.Ayak: İlk startında TALİPHAN gibi kalite ve ilk startına rağmen koşunun favorisi konumunda olan bir safkanın gerisinde uzak mesafe ile 1.liği kaybetmesi sizi hiç yanıltmasın. Bu koşuda daha yerinde ve daha tempolu bir GOLDEN KING izleyeceğiz. Üstelik dış kulvar avantajı ile denk kiloda etkili jokeyiyle start alacak olan GOLDEN KING yarışın en mühim bankosudur.

5.Ayak: Yakın zamanda grubunun açık ara ile en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran ve 1 Nisan-15 Nisan tarihli koşularında olağanüstü 1.likler ve 2.liklerle adından söz ettiren TEZCANLI’nın sırtında bu defa önemli jokeyi O.YILDIZ var. Bu atın böylesine uygun grupta liderliğe hükmetmesi olağandır, süpriz olmayacaktır. Bankomdur. O.YILDIZ bu tip mesafelerde dış kulvar avantajını iyi kullanabilmesiyle bilinir.

6.Ayak: Ortalama mesafede grubunun en iyi çim pist derecelerini elinde bulunduran, (İstanbul 1400 Çim performanslarını ele aldığımızda) ve bu koşuda liderlik için birbirleriyle çekişeceklerini düşündüğüm HARD GOLD, CEPDURAK’a bu koşuda eşit şans tanıyorum. HARD GOLD’a son koşularında çimde elde ettiği tatminkar bitirişlerle, CEPDURAK’a benzeri koşularda elde ettiği dereceleri bu defa M.KAYA ile tekrarlayacak olma olasılığına binaen…

1.AYAK: 3 – 4 – 10
2.AYAK: 4 – 5 – 7 – 9
3.AYAK: 1 – 3 – 12 – 13
4.AYAK: 2
5.AYAK: 2
6.AYAK: 2 – 6

TUTAR: 5.76 TL

Bol şans sizinle olsun…

YAZAN:ETC

Sizde bu kategoride tahminim yayınlansın diyorsanız yorumlu tahmininizi gönderiniz. Uygun görülenler eklenecektir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
mesut
Ziyaretçi
mesut

3.ayakta copperfield geçilmez

hasan hûseyin
Ziyaretçi
hasan hûseyin

Altılı tahminleri istiyorum,çok borcum var, şimdiden tahminleriniz için teşekkürler.

Alika
Ziyaretçi
Alika

Hasan kardeş at yarışları hobi olarak bakmalısın burdan bişeyler kazanıp borç ödeme planı yapmak çok doğru bir düşünce değil sonu hüsran olabilir nacızane dost tavsiyesi

ETC
Üye
ETC

Kuponum huzurlarınızdadır. Herkese bol şanslar

USTATCI
Üye
USTATCI

İstanbul tahminim izmiri paylaşamadım