izmir altili tahminleri

23 NİSAN 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

23 NİSAN İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

YAZAR: ETC

23 NİSAN İZMİR

Bugün İstanbul’da olduğu gibi epey sıkı bir çalışmayla karşınızda olmaktan ötürü memnuniyet duyuyorum dostlarım..
Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla…

1.Ayak: Barış KURDU ile etkili bir yarış çıkaracağını öngördüğüm ve uygun sıklette start alacak olan CHASTE dış kulvar avantajı ile, mesafe ayırt etmeksizin çoğu yarışında tabelayı bulan, son koşusunu da ölçü almadığım İPEKKIZ ve özellikle ama özellikle O.YILDIZ ile liderliğe erişmesine ramak kalmış GOLDEN OK, bu koşunun sigortaları olup birbirlerine rakip olacaklardır.

2.Ayak: Yaklaşık 6 ay sonra yeniden çim pistte izleyeceğimiz, bu piste alışkın stiliyle bilinen, uygun kilosu ve önemli jokeyiyle 6 aylık araya rağmen oldukça tatminkar bir yarış çıkaracağını düşündüğüm SİBEL SU, yine SİBEL SU ya benzer özellikleri taşıyan FLYING QUEEN, İzmirde pist ayırt etmeksizin 1900 metre koşularında etkili dereceler elde eden ve bitiriş süreleri ortalamanın üstünde olan BLOW THE WIND ve özellikle ama özellikle bu koşuda adından söz ettireceğine inandığım, uzun mesafe çim koşuları ortalamanın oldukça üstünde olan ve bu defa B.KURDU ile tabelayı kollayacak olan ALKANHAN geçmiş yarışlarına oranla bu defa uygun kilosuyla dikkatleri üzerine çekecektir.

3.Ayak: Mesafe ayırt etmeksizin, özellikle son 2 koşusunda İ.SOYAD ile elde ettiği derecelerin üstünde durmak istediğim AMANVERMEZ uygun grupta tercihlenmesi gereken ilk safkan olup, yine aynı şekilde henüz 2 kez start alan ve bu startlarında bitiriş süreleri ile dikkat çeken KADERİN OĞLU bu defa etkili jokeyi O.YILDIZ ile adından söz ettirecek düzeydedir.

4.Ayak: ADEM ŞEN ile start aldığı son 4 koşusunda tabela performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken ve bu koşularda epey kalite rakiplerle uğraşan İÇİL ve hafif kilolarda etkili dereceler elde eden, bu defa da hafif kiloda tabelayı zorlayacak olan GAYEMSU, özellikle uygun sıklet ve jokey avantajını elinde bulunduran, uzun mesafe rekabetlerine alışkın ve artık yeter demeye hazır durumda olan ÜNÜBOL dikkat çekici sprintleriyle koşuya ağırlığını koymaya hazır durumdalar.

5.Ayak: Henüz ilk koşuları olmasına rağmen eküri ve jokey avantajını ellerinde bulunduran ve özellikle KURTEL’lerin atı olması hususiyet arz eden FREEDOM FLIGHT-GIFTED ikilisi birbirlerini kolllayacaklardır.

6.Ayak: TORNACI’nın, özellikle atına sprint şansı tanıyan B.KURDU ile bu koşuda ağırlığını epeyce hissettireceği kaçınılmaz. Son koşusunda KUM pistte O.YILDIZ ile elde ettiği 1.liği dikkat çekici KARAYÜREK bu defa daha tecrübeli bir stilde alışık olduğu çim pistte koşuya ağırlığını koyacak ve TORNACI’nın en önemli rakibi olacaktır. PAMUK NİNE de 10 Nisan tarihli koşusunda hafif kiloda epey dişli atlara karşı elde ettiği uzak ara birincilikle düşünülmeli ve tercihlenmelidir.

1.AYAK: 2 – 5 – 9
2.AYAK: 1 – 4 – 10 – 15
3.AYAK: 1 – 7
4.AYAK: 2 – 6 – 7
5.AYAK: 4
6.AYAK: 5 – 11 – 12

TUTAR: 12.96 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cengizhan

Guzel abim bana yarın istanbul ve İzmir için sağlam ikişer sağlam tek seyler misiniz?

ETC

İstanbul’da sağlam olduğuna inandığım teklerden birisi ULAN BATOR olduğu kadar, diğeri de MANDARİN.. Ben Karataş’ın İstanbul yarışlarında bu defa epey özenli davranacağını ve tecrübesini konuşturacağını düşünenelerdenim.

İzmir’de ise ilk defa start alacak olmalarına rağmen eküri-jokey avantajıyla birbirlerini kollayacak olan FREEDOM FLIGHT ve GIFTED ikilisine dikkat çekmek istiyorum.

Benim bu açıdan önermek istediklerim bunlar.

Paşaoĝlu

İstanbul,da ulan batur, izmide,kara yurek

ETC

bu da izmir kuponumdur, huzurlarınıza sunuyorum

ATÇI

1.ayak:3.1.2.5

2.ayak:10.2.4//1.8.

3.ayak:1

4.ayak:2.7.6.1//3.4.11

5.ayak:5.4.11.8

6.ayak:5

ETC

bol şans dilerim ATÇI dost..
Umarım yukarıda sözünü ettiğim koşu ile ilgili hatalı düzenlemeyi yapmışsındır

ATÇI

Düzelttim man of power yazdım geldi Zaten :)

Kral

İzmir
1 2 5 9
14
1 7
1 2 3 6 7 9
5
4 5 6 10 11

ETC

Bol şanslar Kral…
Tahminlerini inceledim, birbirine oranla denk tahminlerimiz var..
Haydi bakalım, şans bizlerden yana olsun bugün…

faruk59

1
1-5-7-8-10-17
4-7-8-12
1-7
4-8-10-11
1

11.52

TRALLES GIRL ve GARANTİ
bana göre koştukları atlardan çok üstünler
bolşanslar

ETC

Bol şanslar faruk59 dost

ATÇI

Ufak bir 2 rutuj yaptım kuponda son hali budur bol şans