adana altili tahminleri

22 NİSAN 2017 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

TAKİPÇİMİZ ETC ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yine yeni ve yeniden, her zaman tercihlediğiniz atların, bu defa da ayaklarıyla sizlere uğur getirmesi dileğiyle…

Bu defa da tasarruflu davrandım ve yine siz yarışseverlerimize ekonomik bir kupon hazırladım

1.Ayak: TURAP gibi kalitenin ötesinde bir safkanla girdiği mücadeleden 2.likle ayrılan ve son koşularında giderek 1.liğe yaklaşan ABSOLUTE POWER, Ahmet ÇELİK ile koşunun olmazsa olmazlarındandır. Fakat burda dikkat çekici bir detay ise çim piste alışkınlığıyla bilinen HARD STONE, klas jokeyiyle adına yaraşır bir yarış çıkaracak ve ABSOLUTE POWER ile birlikte liderliği zorlayacaktır. HARD STONE’un tek dezavantajı uzun bir süre sonra start alacak olması fakat Kanaatimce grupta diğerlerinden performans anlamında en üstün durumda olanlar bu 2 safkandır ve koşu bu ikilinin dışına çıkmayacaktır.

2.Ayak: Kum pistte son yarışlarında elde ettiği 1.liklerin gözle görünür kalitesi ortada olan ZİRVE TAY’ın aynı başarıyı önemli jokeyiyle yeniden göstereceğini düşünüyor ve uygun grupta banko olarak öneriyorum.

3.Ayak: Epey kalabalık bir grubun içinden tercihte bulunmak zor gibi görünse de, bu koşuda en dikkat çekici safkan son 2 koşusunda elde ettiği bitiriş süreleri ve derecelerle adından söz ettiren WHITE CREST elbetteki koşunun en dikkat çekici ismi olacak, 5 Mart tarihinde start aldığı koşuda elde ettiği 1.liği epey tatminkar görünen ve Ö.YILDIRIM ile start alacak olan ERTUĞRUL, bu koşuda WHITE CREST’in en sıkı rakibi olacaktır.

4.Ayak: HASANŞAH’ın uzun mesafede start aldığı son 5 koşuda elde ettiği tabela derecelerini dikkate alacak olursak grubunun en elverişli atı olarak bu koşuda da uzun mesafe birinciliklerine bir yenisini eklemesi kaçınılmazdır.

5.Ayak: İlk koşusunda eküri avantajını elinde bulunduran ve inatçı jokeyiyle start alacak olan WONDER koşunun en göze çarpan ismi gibi görünse de dış kulvardan çıkma avantajına sahip olan ve etkili jokeyiyle dikkat çekecek durumda olan SABRE DANCE arasındaki rekabet koşunun liderini belirleyecektir.

6.Ayak: Adana’da katıldığı ilk koşuda epey klas atlarla girdiği zirve mücadelesini tabelada bitiren BROTHER GROWS dış kulvar stili ile, yine Ö.YILDIRIM ile adından söz ettirecektir. Çim pist yarışlarında etkili dereceleriyle bilinen ve uzun zaman sonra yeniden pistlerde izleyeceğimiz ARSENIC EXPRESS, bu defa uzun mesafede benzeri bir performans sergilerse finişi rahatlıkla görmesi kaçınılmazdır. Lakin bu 2 safkandan önce OLCAYIN OĞLU’nun da bir çim atı olduğu ve yine çim pistte klasını konuşturacağı gerçeği gözden kaçmamalıdır.

1.AYAK: 2 – 6
2.AYAK: 6
3.AYAK: 3 – 9
4.AYAK: 3
5.AYAK: 4 – 8
6.AYAK: 1 – 5 – 12

TUTAR: 1.44 TL

Bol şans dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Alberto

ETC yi burda görmek çok güzel teşekkürler admin

ETC

Asıl ben bu sitede emeği geçenlere ve böyle konularda desteğini esirgemeyen yarışsever dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.. Bu bölümdeki tahminim düşük miktarda ama misli düşünülebilir umarım faydalı olurum

ETC

Tüm yarışseverlerin şansının bol olması dileğiyle

ETC

Tutar sizi aldatmasın, 1.44 TL lik kupondur 3 mislidir.
Yani demek isterim ki düzeltme yapmadım olduğu gibidir aklınıza olumsuz bir düşünce gelmesin

Alberto

Etc yarın senden geniş kupon önerileride bekliyoruz :)

ETC

Yarin icin tahminlerim hazir. Ama bugun icin belirtmek istedigim sey su. Esasinda bugun farkinda oldugum ve beni derinden uzen bir husus var. O da bugunki tahminlerimde yarissever dostlarimiza yeterince fayda saglayamadigim gercegi. Yarissever dostlarim beni bagislasinlar, yarin ortalama butceli tahmin ve yorumlarimla yaninizda olmaya calisacagim. Buyuk olasilikla yorum sayfasi bu gece acilir, ben de tahminlerle ilgili son rotuslari yapacagim.

ATÇI

bu sefer bağımsız bir kupon yaptım

Umarım kazançlı bir gün olur.

ETC

Haydi bakalım ATÇI dost…
Bugün senden olumlu haberler bekliyorum, Ankara’daki son koşuda sana beklenen faydayı sağlayamadığım için de özür diliyorum.

ATÇI

4. Ayakta atmaca beyine karaüzüm nasıl yarışı verdi hala anlayamadım en favori atımdı aldığı yarışlarla en kuvvetli at olarak görüyordum kısmet olmadı ki 2. Ayakta bulduğum maraz Ali 23,85 lik bir ganyandan sonra gelecek tüm atlar favori olur diye düşünmüştüm olmadı kısmet değil miş

ETC

Canlar sağolsun.
Yarınki yarışlar için de tahmin / yorumlarını bekliyoruz.
Bugünkine eşdeğer bir yarış günü olacak ve tercihleyeceğimiz atların tempolarıyla, uğuruyla inşallah..

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x