ankara altili tahminleri

22 NİSAN 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

SİZDEN GELENLER bölümünü tekrar aktif ediyoruz arkadaşlar. Yarış yazarı gibi yorum yazan arkadaşların seçtiklerimizi seçmece olarak ekleyebiliriz.

TAKİPÇİMİZ ETC ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Tercihlediğiniz atların, bu defa da ayaklarıyla sizlere uğur getirmesi dileğiyle…

1.Ayak: İlk yarışında startta 1 boy kaybetmesine rağmen UÇAN REİS ve BALDAĞI gibi önemli hazırlıklarla koşuya katılan atlarla çekişen ve finişi 3.lükle tamamlayan ÇELİKKALKAN ve eküri avantajıyla dikkat çeken ve ÇELİKKALKAN ile birlikte en iyi bitiriş derecelerini elinde bulunduran KARABERK birbirlerinin rakibi olacak ve tabelada çekişme içerisine gireceklerdir.Ayrıca bu koşuda BAYEMİR’İn de özellikle hazırlıkları konusunda edindiğim olumlu bilgiler bu safkana da bu koşuda şans verilmesine imkan tanıyor dikkatinizi çekerim.

2.Ayak: 13 Ağustos tarihli koşusunda WANETA gibi kalitesi belli bir atın 1,5 boy fark gerisinde kalarak 2.liğe erişen PIANO SONATA (diğer çim yarışlarında da benzer performanslar gösterdiğini unutmamalı), uzun bir aradan sonra tekrar çim pistte vereceği liderlik rekabetinin en büyük adayı olduğunu ispatlar niteliktedir ve bankomdur.

3.Ayak: Son koşusunda, Bursa’da şu anda grubuna bulunan bir kaç ata karşı, startta 1 boy kaybetmesine rağmen finişte elde ettiği 1.liği dikkatlerden kaçmayan SEMEND, bu koşuya da ağırlığını koyacaktır. Lakin bu defa KUTLUERİNOĞLU’nun bu koşunun rövanş mücadelesi olduğunun bilincinde start alacak olması ve SEMEND’e karşı kaybettiği 1.liği geri almak için vereceği uğraş dikkatlerden kaçmamalıdır. DERHADIR da aynı şekilde, son koşusundaki bitiriş süresini ve HASANŞAH ile girdiği liderlik mücadelesini dikkate alacak olursak son düzlükte boşluk bulduğu takdirde bu 2 atın uğraşından faydalanacak ve etkili sprintleriyle koşuya ağırlığını koyacaktır. Ve İMPARATOR, alışık olduğu jokeyi M.AKYAVUZ ile tıpkı DERHADIR gibi fırsat kollayacaktır.

4.Ayak: Son koşusunda (Ankara’da ilk startı) etkili bir mücadele sergileyen ve GÖRÜNTÜ’nün gerisinde 2.likle ayrılan SOYUGÜZEL koşuda dikkate alınması gereken isimlerin başında geliyor. MAHREM ise bu koşuda SOYUGÜZEL ile gireceği liderlik mücadelesinde B.KILINÇ ile liderliği söküp almaya daha yakın bir isimdir dikkatinizi çekerim. AŞK VE GÜL’ü ve NASİBİN’İ de bu koşuda bu diğer 2 ata rakip olarak öneriyorum. AŞK VE GÜL’ü 21 Şubat tarihindeki dikkat çeken performansı için, NASİBİN’i ise son koşusunda M.B.SAKALLILAR ile elde ettiği 1.liği dikkate alarak.

5.Ayak: Yine 21 Şubat tarihli ADANA KUM pist rekabetinde starttan 2 boy geç çıkmasına rağmen 3,5 boy farkla liderliğe hükmeden MISS MELODY bu startında dış kulvar avantajıyla elde edeceği boşluğu iyi kullanacak ve finişe rahatlıkla erişebilir. Fakat etkili performansı ile SECRET MOUNTAIN da koşuda MISS MELODY’nin en önemli rakibi olup tercihine ağırlık vermek gerekir.

6.Ayak: Start aldığı ilk koşuda oldukça tatminkar bir mücadele sonrası finişi tabelada tamamlayan MASALCI, uygun kilosu ve klas jokeyiyle koşuya nokta koyacaktır. Günün ikinci bankosudur.

1.AYAK: 1 – 3 – 4
2.AYAK: 8
3.AYAK: 3 – 4 – 5 – 7
4.AYAK: 1 – 2 – 3 – 4
5.AYAK: 2 – 3
6.AYAK: 9

TUTAR: 5.76 TL

Bol şans dilerim.

ozgun1 ALTILI TAHMİNLERİ

HEPİMİZİN ŞANSI BOL, BAHTI AÇIK, YAZDIKLARIMIZ GANYAN OLSUN..

ANKARA

1.ayak: Program zorlu bir maiden yarışla baslıyor. İlk yarışı olumlu ve güzel olan Sado nezaretinde 3-Celikkalkan ilk tayım.Calışmalarına göre 5-Seremir, 1-Bayemir, 8-Culap Kizi, 10- Ücmayıs bu ayak için yeterlidir. Çok bomba arayanlar 9-Geçgelannayı mutlaka değerlendirsin..

2.AYAK: 160 günlük arası olmasına rağmen Karataş tercihini alan, çalışmalarında gayet sağlıklı ve grubun nitelikli ismi olan 8-Piano Sonata ilk atım. Daha sonra yine grubun kalitelerinden, eğer arka grupta çok beklemeyip sprint mesafesini iyi ayarlarsa 5-Cihan Pehlivanı, yine aynı karakterde 9- Sinyor Şamil ve çalışmalarında gayet istekli ve ayrı bir görüntüsü olan 6-Elips, 1-Mister Ticket günün bombasını patlatabilecek taylar.. Unutmayın burası KV7 :)

3.AYAK: Çok fazla söze gerek duymadan, kum pistte biraz eksik olduğunu düsünsemde, 7- SEMEND’in Ankaranın uzun düzlüğünde son metrelerde yapacağı ataklarla koşuyu lehine çevireceğini düsünüyorum.. Tek rakibi güzel ve uzun galoplarla bu koşuya gelen 2- BURÇAKHAN’dır..

4.AYAK: Yarın birçok kişinin ayıramayacagı gibi benimde ayıramadığım Ankaraya bayılan 2-NASİBİN ve bu piste uyum sürecini atlatan 3-MAHREM ikilisi uygun bütçeler için yeterlidir. Yeri olanlar Urfadan gelen ve ciddi çalışmalarla bu koşuya katılacak olan 6-GÜLARİFE ve mesafeyi seven 1- AŞKA VE GÜLÜ ıskalamasın…

5.AYAK: 7- FLYİNG BİRD için fazla söze gerek yok. Startta çok fazla takılmaması halinde bu gruba üstünlüğünü kabul ettirmesi çok zor olmayacaktır. Alternatif tekimdir. Eğer koşu içinde sıkıntı yaşaması durumunda 2-MİS MELODY ve ara vermesine rağmen 6- AVSAR GİRL devreye girebilecek isimlerdir..

6.AYAK: Yine bir maiden mücadelesi.. Gülercelerin ilk koşusunda çok zorlamadan 5.lik elde ettikleri, çalışmaları grubun önünde olan 1-AKAĞAÇ isimli tayı yine Sadoyla ilk tayımdır.. Rakipleri sırasıyla yarış görme avantajı ve derecesine göre 7-DİLOVAN ve 9-MASALCI’dır..

3-5-1-8/// 10-9
8-5-9-6-1
7 TEK
2-3// 6-1
7// 2-6
1-7-9

Küçük kupon: 7.20
Geniş kupon : 64.80

Yazdığınız ganyan olsun. Bol şanslar..

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
ETC
Üye
ETC

Admin dostum. Yorumumu sitemizde en güzel yerde paylaşma konusunda gösterdiğin özveri için çok teşekkür ederim. Açık konuşmak gerekirse böyle güzel bir sitede önplanda olma beni fazlasıyla gururlandırdı. Umarım bu konuda faydalı olanlardan olurum.

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

ANGARA ALTILIM
***********************
1 BAY EMİR … 4.10.5.3
2 MISTER RAIN … 3.6.1.5 ( dikkat edin PIANO SONATO ‘ yu yazmıyorum bile : ) bence zor )
1 DİZDAR BEY ( bankom )
3 MAHREM ( bankom )
2 MISS MELODY / 7 FLYING BIRD ( ikili bile deneyin az birşey buraya 7.2 sıralı )
9 MASALCI …. 7.6.1.3
ÇIKAN OLMAZSA YATIRACAĞIM KUPON
****************************************************
1.3.4.5.10
2.3.6.1.5
1 DİZDARBEY
3 MAHREM
7.2
9.7.6.3.1
TOPLAM : 15 TL
bol şanslar ……
( ADMİN ‘ İM kusura bakma akşam 23 NİSAN eğlencesi vardı benim ufaklığın gece geç geldim eve o yüzden kayıt açtıramadım , buğün akşam hallettiririm nasip olursa )

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

Herkese bol şans .. etc dostumun son ayaktaki TEKini bende kullanmak istedim şansımız bol olsun

ismaildemirbaş
Ziyaretçi
ismaildemirbaş

1.aykta 3tekim 2.ayk hepsi diyeceğim ilk çimde ne olacagi belli değil.3.ayakta yinekapali tutacağim.4cu ayakta.3nolu mahremden yanayim 5ayakda7 için grup çok uygun.son ayakta1.6.9kapali

ETC
Üye
ETC

Bol şans dilerim dostum.
Geçmiş yarışlarındaki görünümlere bakılırsa MASALCI bu atlar arasındaki sıralamada en önde gibi. Umarım yanıltmayacak

EROL
Ziyaretçi
EROL

Tesadüfen dolanırken rast geldiğim bir site biraz göz ucuyla bakınca güzel paylaşımlar seviyeli ortam hissettiriyor kendisini buram buram heyecan buram buram risk dolu olduğunu görünce bende 40 senelik bir müşterek bahislere katılan yarışsever olarak bşy ler karalamak istedim NAÇİZHANE KURGUM ANKARA; DUYDUM Kİ YAĞIŞ VARMIŞ VE ÇİM PİST ÇOK ISLAKMIŞ KUMDA AZ BUCUK NEMLİ OLUR YERDEN TOZ KALKMAZ SANIRIM….

1.ay:Bebe araplara ait rüştünü ispatlamak üzere atılan ilk adımlar ayakları hepsinin düz bassın ve vatanımızı avrupada temsil edecek yürekte büyüsünler ins. yarış göstererek kıvama gelmeye kurttan kustan böcekten korkmamaya alıştırılan bu nadide canlılar arasında 10 ÜÇMAYIS bir adım önde rakip olarak 8 CULAP KIZI ve 7 CANBAZ yeterlidir. Profesyonel kupon yapacaklar yada ilk ayak fobisi olanlara tavsiyem HASPİRİN dir.

2.ay:Ağir çim pisste koşulacak kv 7 de öncelik 4 CARACAS isimli taya veriyorum gerekçesi gülerce etiketi ile koşacak olmasıdır sonra rakipleri 6 ELİPS, 9 SİNYOR ŞAMİL, 3 MALERBA, 1 MİSTER TICKER ve son olarak özel takibimde ki 7 OBRADOVİÇ olacaktır.

3.ay:Büyük harpler görmüş mesafe ve pist lehine olacak olan bunların yanında Ankara nın etkili binicisi avantajını da iyi kullanacağını düşündüğüm TJK AMCANIN yıkım yapacağı ayakta 2 BURÇAKHAN geçilmez banomdur.

4.ay:Bu koşuda ayrımsız 8 GÜLDİKEN, 5 YILDIZ GÜZELİ,3 MAHREM ve 2 Nasibin yeterlidir.

5.ay:Bana göre yarış taktiğinin kazananı belirleyeceğini ön gördüğüm tamamen tersi olup yuzde ıkıyuz yanılma durumununda olabileceği bültenlerin favorisi atları zaten yazmaya gerek duymadığım günün en zor ve parayı para yaptıracak ayağı burasıdır. Hal böyle olunca ayrı bir calışma sarfetmek gerektiren bu karışık koşuda kesinlikle hepsi demiyoruz işte demeyip yakalarsak altılı cepte olur Harika sprintlerine defalerca sahıt olduğum 8 İSTİRK ve 3 SECRET MOUNTAIN ile risk alınacak hatta yarış başlayınca kah kırmızılı çizgili forma kah yıldızlı eflatun gidip geleceğimiz adrenalin dolu bir yarış olacaktır hee bakarsınız sondan bir ve ikincide olabilirler ama at yarısnın güzelliği burda zaten ya fotoya taraklama girerlerse o zaman malı kaldırıyorsun işte ….

6.ay:orjinler itibariyle 3,2,6,8,9,1,5,4 sıralamasını yassakta hepsi yapmak mantıklı lazım gelir…

HERKESE BOL BOL BOL ŞANSLAR DİLİYORUM

ETC
Üye
ETC

Erol Bey hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz…
Tercihlediğiniz atlarun kuponunuza uğurlu olması dileğiyle…

ETC
Üye
ETC

Bu da benden dostlar…
Tüm yarışseverlerin şansı bol olsun…

ETC
Üye
ETC

Moralim de daha ilk ayaktan yani kafadan yattı dostlar…
Canımız sağolsun demekten başka elimden birşey gelmiyor…
Umarım bu hayal kırıklığı Adana tahminlerimde tekrarlamaz

EROL
Ziyaretçi
EROL

4.ayak ikilisi bile takip edip değerlendirenlere yeter saygılar