22 NİSAN 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk startında starttan tereddütlü çıkıp adapte olma konusunda sıkıntı yaşayan 3-ÇELİKKALKAN edindiği tecrübe ve ilk startında kendisine binen jokeyinin idaresinde koşuyu kazanacaktır diye düşünüyorum.

2.AYAK: Çim piste çıkınca farklılaşmasını beklediğim SRI PEKAN (USA)- PERFECT CIRCLE yavrusu 6-ELİPS yarın muhtemelen çok cazip bir AGF oranına sahip olacak. Böyle yakalamışken çok riskli de olsa tek yazacağım.

3.AYAK: Son yarışını çok kolay kazanan 7-SEMEND favorim. Rakip olarak gördüğüm isim ise süratli gitmesini beklediğim yarışın kendisine yarayacağını düşündüğüm 3-DERHADIR.

4.AYAK: Sürpriz bir sonuç beklediğim mücadelede tercihim HEPSİ.

5.AYAK: Bugün çok iyi koşmasını beklediğim 2-MISS MELODY favorim. Rakip gördüğüm isimler ise süratli stiliyle 1-DÜLDÜLBİR, startta takılmaz ise 7-FLYING BIRD, dinçlikle 6-AVŞAR GIRL, son startını sert rakiplerinden dolayı önemsemediğim 5-AURA QUEEN ve son startını kazanan 3-SECRET MOUNTAIN.

6.AYAK: Risk almaya gerek görmediğim bu yarışta tercihim HEPSİ.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 3

2.AYAK: 6

3.AYAK: 7-3

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 2-1-7-6-5-3

6.AYAK: HEPSİ

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
ETC
Üye
ETC

Tercihlediğiniz atların, bu defa da ayaklarıyla sizlere uğur getirmesi dileğiyle…

1.Ayak: İlk yarışında startta 1 boy kaybetmesine rağmen UÇAN REİS ve BALDAĞI gibi önemli hazırlıklarla koşuya katılan atlarla çekişen ve finişi 3.lükle tamamlayan ÇELİKKALKAN ve eküri avantajıyla dikkat çeken ve ÇELİKKALKAN ile birlikte en iyi bitiriş derecelerini elinde bulunduran KARABERK birbirlerinin rakibi olacak ve tabelada çekişme içerisine gireceklerdir.

2.Ayak: 13 Ağustos tarihli koşusunda WANETA gibi kalitesi belli bir atın 1,5 boy fark gerisinde kalarak 2.liğe erişen PIANO SONATA (diğer çim yarışlarında da benzer performanslar gösterdiğini unutmamalı), uzun bir aradan sonra tekrar çim pistte vereceği liderlik rekabetinin en büyük adayı olduğunu ispatlar niteliktedir ve bankomdur.

3.Ayak: Son koşusunda, Bursa’da şu anda grubuna bulunan bir kaç ata karşı, startta 1 boy kaybetmesine rağmen finişte elde ettiği 1.liği dikkatlerden kaçmayan SEMEND, bu koşuya da ağırlığını koyacaktır. Lakin bu defa KUTLUERİNOĞLU’nun bu koşunun rövanş mücadelesi olduğunun bilincinde start alacak olması ve SEMEND’e karşı kaybettiği 1.liği geri almak için vereceği uğraş dikkatlerden kaçmamalıdır. DERHADIR da aynı şekilde, son koşusundaki bitiriş süresini ve HASANŞAH ile girdiği liderlik mücadelesini dikkate alacak olursak son düzlükte boşluk bulduğu takdirde bu 2 atın uğraşından faydalanacak ve etkili sprintleriyle koşuya ağırlığını koyacaktır. Ve İMPARATOR, alışık olduğu jokeyi M.AKYAVUZ ile tıpkı DERHADIR gibi fırsat kollayacaktır.

4.Ayak: Son koşusunda (Ankara’da ilk startı) etkili bir mücadele sergileyen ve GÖRÜNTÜ’nün gerisinde 2.likle ayrılan SOYUGÜZEL koşuda dikkate alınması gereken isimlerin başında geliyor. MAHREM ise bu koşuda SOYUGÜZEL ile gireceği liderlik mücadelesinde B.KILINÇ ile liderliği söküp almaya daha yakın bir isimdir dikkatinizi çekerim. AŞK VE GÜL’ü ve NASİBİN’İ de bu koşuda bu diğer 2 ata rakip olarak öneriyorum. AŞK VE GÜL’ü 21 Şubat tarihindeki dikkat çeken performansı için, NASİBİN’i ise son koşusunda M.B.SAKALLILAR ile elde ettiği 1.liği dikkate alarak.

5.Ayak: Yine 21 Şubat tarihli ADANA KUM pist rekabetinde starttan 2 boy geç çıkmasına rağmen 3,5 boy farkla liderliğe hükmeden MISS MELODY bu startında dış kulvar avantajıyla elde edeceği boşluğu iyi kullanacak ve finişe rahatlıkla erişebilir. Fakat etkili performansı ile SECRET MOUNTAIN da koşuda MISS MELODY’nin en önemli rakibi olup tercihine ağırlık vermek gerekir.

6.Ayak: Start aldığı ilk koşuda oldukça tatminkar bir mücadele sonrası finişi tabelada tamamlayan MASALCI, uygun kilosu ve klas jokeyiyle koşuya nokta koyacaktır. Günün ikinci bankosudur.

1.AYAK: 3 – 4
2.AYAK: 8
3.AYAK: 3 – 4 – 5 – 7
4.AYAK: 1 – 2 – 3 – 4
5.AYAK: 2 – 3
6.AYAK: 9

TUTAR: 3.84 TL

Bol şans dilerim.

admin
Yönetici
admin

ETC bol şanslar, yorumunu sizden gelenler kategorisine aldık. http://www.bankotahminler.com/kategori/sizden-gelenler/

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

efe
Ziyaretçi
efe

Bolşans lar yazdığın ganyan olsun usta teşekkür ler snden ADANA da bekliyorum 1 ci 2 ci altılı farketmez şimdiden teşekkür ler

Ozcan
Ziyaretçi
Ozcan

Bol şans kardesim. Kafaada 3 yerine 2 yi tek atmissin😀

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Telefondan , sizden gelenler bölümü görünmüyor, acaba sırf benmi göremiyorum ?

admin
Yönetici
admin

Gözüküyor ama buradan da bakabilirsin. http://www.bankotahminler.com/kategori/sizden-gelenler/

can911
Üye
can911

Bol şans Arda’cım

Ferhat(minik)
Ziyaretçi
Ferhat(minik)

Emeğine sağlık

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Ilk ayakta yatmisim:)
Beşli
******
2.3.5.6
1.7
2.3.5.6.8
2.7
6.7.9
Bol şanslar

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Sen gel günün bombası patlat YILDIZ GÜZELİ , git PİANO SONATA dan yat :) ne güzel İZMİR , millet dalga geçiyor :)herneyse ADANA yı alırız ödeşiriz :)