Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 19 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

19 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

19 Aralık 2017 Salı Kocaeli tahmin ve Yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim.

1.AYAK:
Yarış yaşamının 2, Kocaelideki ise ilk startında 1400 KUM’da Gökhan GÖKÇE idaresinde MY HOPE’un baş farkıyla gerisinde 2.lik elde eden, 1.28.64 bitiriş süresi KOCAELİ 1400 KUM’da grubunun en iyisi olan GREEN DUCHES ilk tercihim olup, 21 Kasım tarihli KOCAELİ 1200 KUM sınavında TURKISH CHROME’un gerisinde Nail EREN idaresinde yarım boy farkla 2.lik elde eden ve bu defa Sinan ÖZEN idaresinde izleyeceğimiz SUNLIGHT MELODY ile Furkan YÜKSEL idaresinde eli kulağında sinyaller veren, yarış yaşamındaki ilk 2 yarışındaki 3.lükleri beğendiğim KRANJSKA GORA, GREEN DUCHES’in en belirgin rakipleri olacaklardır.
Tercihlerim sırasıyla: GREEN DUCHES – SUNLIGHT MELODY – KRANJSKA GORA’dır

2.AYAK:
Ortalama mesafede son 2 koşusunda mükemmel liderlikler elde eden ve bu koşuda bu defa yine Alaattin KÜRÜNDÜK idaresinde kısa mesafede yine zirveyi zorlayacağına inandığım LADY HATUN baş tercihim olup, Adem ASLAN idaresinde katıldığı 15 Aralık tarihli ilk sınavında KOCAELİ 1700 KUM’da TİRAJE’nin gerisinde 2.lik elde eden KARA ALTIN da Adem ASLAN idaresinde LADY HATUN’un en belirgin rakibi olacaktır.
Tercihlerim sırasıyla: LADY HATUN – KARA ALTIN’dır.

3.AYAK:
Son zamanlarda bilhassa kısa mesafede parlak yarışlar çıkaran, bunlardan sonuncusu olan 9 Aralık tarihli KOCAELİ 1200 KUM koşusunda Gökhan YILDIZ idaresinde elde ettiği liderliğin yanısıra, 1.13.76 ile yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden ARALYN bankomdur.

4.AYAK:
Yarış yaşamının 2.koşusu olan 2 Aralık tarihli KOCAELİ 1200 KUM koşusunda son günlerin formda ismi TOKUŞUN KIZI’nı bile geride bırakarak liderliğe erişen, mükemmel sinyaller veren DÖVER bu defa grubunun en hafif sıkletinde Onur YILDIZ idaresinde ilk tercihim olup, KAYA’ların atı olması hasebiyle, Mehmet KAYA idaresinde koşacak olan, eküri avantajı bulunan ve eli kulağında olan MÜCİZEKAYA da DÖVER’in en belirgin rakibi olacaktır.
Tercihlerim sırasıyla: DÖVER – MÜCİZEKAYA’dır.

5.AYAK:
15 Kasım tarihli BURSA 1900 KUM koşusunda HERO ADMIRAL’in az farkla gerisinde 2.lik elde eden ve uzun mesafeye alışkın bir görüntüsü bulunan, bu defa Furkan KARAKURT idaresinde izleyeceğimiz HARPUTLU, geçmiş koşularına oranla ortalama sıkleti ile adından söz ettirmeye hazır durumdadır. Bankomdur.

6.AYAK:
Niteliği grubunun üstünde bir isim olması ve deneyimi hasebiyle, Mustafa ÇİÇEK idaresinde eli kulağında bir izlenim veren SO EMOTIONAL ile yarış yaşamının ilk koşusunda Burak AVERBAK idaresinde gayet parlak bir görünüm sergileyen CHLOE da, bu koşuda tercihleyeceğim isimlerdir.
Tercihlerim ise: SO EMOTIONAL – CHLOE’dır.

KOCAELİ

1.AYAK: 4 – 5 – 9
(Green Duches – Kranjska Gora – Sunlight Melody)

2.AYAK: 3 – 10
(Lady Hatun – Kara Altın)

3.AYAK: 3
(Aralyn)

4.AYAK: 3 – 5
(Mücizekaya – Döver)

5.AYAK: 3
(Harputlu)

6.AYAK: 1 – 7
(Chloe – So Emotional)

TUTAR: 2 MİSLİ: 2.88 TL

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

14 yorum

 1. yavuzhan41

  Bol şanslar ETC

 2. Bol şanslar ETC

 3. Bol sans abi..kuponlarin çok güzel. .

  • ETC

   teşekkür ederim Jozuf dost..
   Sen de yorum ve tahminlerinle katıl aramıza…
   Her zaman söyledim yine söyleyeceğim..
   Ne kadar çok farklılık, o kadar çok zenginlik..

 4. Bol şanslar ETC bakıyorum tahminlerine senin altınla benim altılımı birleştirsem her defasında altılı bulma ihtimali varmış gibi. Paylaşımların için teşekkürler

 5. Hayirli sabahlar sayn ETC
  Çok kısa olsada sizi takip etmem bana göre çok dürüstce yorumlariniz verdiğin çok özel detaylar takdire sayandir sizi tebrik eder basarilarinizin devamını dikerim
  Takipcilerin şunu bilmeliler ki at yarışları birazda şans ile bulunur verilen atların %100 kazanacağı anlamına gelmez siz sadece performanslara göre kriterlerinizi paylaşıyorsunuz yukardada birttigim gibi dürüst olduğunuzdan şüphem yok saygılarla

  • ETC

   Ata dostum gündüz ki meşgaleler hasebiyle mesahını yeni gördüm, ancak cevaplama imkanı buldum bağışla..
   Çok teşekkür ederim yorumların için, esasında dediğin olayın tamamı şans, hatta tamamından bile fazlası…
   Ama ben biraz atların geçmiş yarışlarındaki performanslarını, hangi atlarla, nasıl bir mesafede, nasıl bir pistte, kimle, bitiriş süresine varana kadar irdelemeyi seviyorum çünkü bu şekilde çıkarım yapabildiğin zaman en azından ( kısmen başarılı sayılsam bile ) yol göstermeye çalışmış oluyorum.. Atları inceliyorum ve ona göre yorumlarımı sizlere sunuyorum..

   Onun haricinde dediğiniz olay şans.. Kısmette varsa olur, ben yalnızca yorumlarımla sitemizde bie parça, bir gül bahçesinde gül yaprağı olmaya çalışıyorum..

 6. binbastar

  bol şanslar ETC dost))

 7. Altılı sablonum

  1.ayak 4 banko
  2.ayak 7.10.2/5.8.9.4/3.1
  3.ayak 3 banko
  4.ayak 1.5.3.2
  5.ayak 2.6.8.3/1.7
  6.ayak 9//7.1.4

  Herkese bol sanslar

  Cok guvendıgım sablon dur

 8. ETC

  temennileriniz için çok teşekkür ederim can dostlarım…
  malum meşguliyetlerden ötürü gündüz 1saniyelik bile olsa girme fırsatım olmuyor, son zamanlarda sizlere geceden tahminlerimle ve yorumlarımla ancak katılabiliyorum, mazur görün beni…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir