Ana Sayfa / Tahminler / 19 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

19 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

19 Aralık 2017 Kocaeli altılı ganyan tahminleri.

1 - AYAK: Son koşusunda 5 - KRANJSKA GORA beklenenin altında koşmuştu. Dıştan geç kalarak gelip 3. olan safkan, bu sefer sprintini ayarlaması durumunda rahat kazanabilir. Bankom.

2 - AYAK: Zorlu handikap yarışında sıralamam 1 - YOLAŞAN, 2 - ELMASINKIZI, 8 - KIZIM İDİL, 7 - SELAYATLI, 3 - LADY HATUN, 5 - ASİ KIRTAY ve 4 - AK KATMER. 9 - FAYTONLU AYŞE eklendi.

3 - AYAK: 3 - ARALYN, 2 - SKY MASTER ve ağır kilosuna rağmen 1 - BLACK ADLER grup için yeterli gözüküyor.

4 - AYAK: 2 - ARTİSEMRE ve İzmir'de aradığını bulamayan 1 - OLTACI için grup uygun. İlk kum koşusunda yarışın tüm yükünü çekmesine rağmen sonlarda sert gelen rakibine dirernip arttıran Kaizbert yavrusu 5 - DÖVER bu ikiliye rakiptir. Ekürileri de yazarsak pencere bırakmamak lazım.

5 - AYAK: Sürekli tabela etrafında gezip kazanamayan isimlerin buluştuğu bu koşuda ilk tercihim 3 - HARPUTLU. Geçen seneki performansından sonra bu sene istediği formu bulmayan ve sürekli geri alınan 8 - TAMGA, gördüğü koşu sonrası iyi işleri ile istikrarsız grupta kalitesi ile iş yapabilir.

6 - AYAK: Hayatının ilk koşusunda sonlarda arada kalınca gerileyen ve 2. kalan 1 - CHLOE'nin derecesi grup için uygun gözüküyor. Artan nefesiyle daha iyi koşacaktır. 9 - TOLDO ilk koşusunda çok fazla startta kalmasına rağmen yakın bir 5.lik elde etti. Buna rağmen derecesi grup için yeterli. 7 - SO EMOTIONAL grubun en iyi derecesine rahip isim olarak yarışın favorisi çıkacaktır. Yine koşu gören 10 - WIN MACHINE'in 5.liği güzel, sürprizde değerlendirilebilir. Yine ilk koşusunda startta kalan 4 - HALENAY kupona eklendi.

Kupon

5
1-2-8-7-3-5-4-9
3-2-1
H
3-8
1-9-7-10-4

Herkese bol şanslar

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

37 yorum

 1. yavuzhan41

  Bol şanslar adminim.

 2. yavuzhan41

  Tabelada biraz dengeleri bozmuşun adminim :)

 3. yavuzhan41

  Normalde bahsettiğin gibi inceledim tek soru işareti mesafe biraz daha kısaldı yetiştirir mi 9 ve 5 daha önce ikiside önünde bitirme başarısı göstermiş kolay bir koşu olmayacak gibi.

 4. Bol şanslar adminim

 5. bol şanslar adminim
  benden kimi alacaksın, almazsan küserim :)

 6. 1.Ayak : Kocaeli ıslak piste 2.lik yapan at sahibi ve antrenörü değişen GREEN DUCHESS , S.ÖZEN ile start alıcak SUNLIGHT MELODY yeter diye düşünüyorum . 4/9

  2.ayak : Zor bir koşu olduğunu düşündüğüm bu yarışta LADY HATUN, A.C.İŞLEYENLE kocaleli 1200de kazanan ASİ KIRTAY, antrenörüne güvendiğim KARA ALTIN ve SEYATLI. 3/10/5/7

  3.ayak : Güzel bir yarış olucagını düşündüğüm bu koşuda SKY MASTER , G.YILDIZ ile uyumu olan ARALYN, aradan sonra etkilenmezse FIRTINA TOYNAK. 2/3/4

  4.ayak : M.ÇİÇEK idaresinde olan KOCAELİ de iyi işler çıkartan ARTİSEMRE, KAYA ekürilerinden MÜCİZEKAYA,
  50 ile koşan ve KOCAELİdeki ilk startını kazanan DÖVER 2/5/3

  5.ayak : Islak kumu seven HARPUTLU , 2000 metrede en iyi dercesi bulunan SADO BY SADO, süprizleri ise TAMGA ve OSMANİYE ÇOCUCUGU. 3/1/8,7

  6.ayak : M.ÇİÇEK ile artık kazanıcağını düşündüğüm SO EMOTIONAL. 7

  Herkeze bol şans arkadaşlar

  • Bol sanslar

  • Teşekkürler admin sizede bol şanslar. Dün AMANKAYA nın gelmesi hakkında ne düşünüyorsun S.urfada

  • Urfa’ya kafa hiç yormuyorum. Kafam rahat kalıyor :)

  • bende yormuyorum ama bu at nasıl kazandı diye merak ettim koşudan sonra inceledim bir önceki yarışında N.ALTIN binmiş atı idare edememiş. O yarışta antrenör R.KARALIK BEST OF PELİN ile kazanmış. AMANKAYA nın antrenörü ve at sahibi değişmiş. Şimdi at kazanıyor antrenör işe R.KARALIK. Koşu bitiken sonra gördük :)

 7. binbastar

  bol şanslar adminim yazmıyordun bayadır iyi olmuş eline sağlık

 8. 1. Koşu tahmini olan varmı arkadaşlar

 9. bende 5/9 attım

 10. Yine 5 te kaldık :)

 11. admin bulucaz yakında YOLAŞAN’ın ekmeğini hala yiyorum ama bitti. Bulucaz birşeyler

 12. Bu arada arkadaşlar birşey öğrenmiş oldum bugün 2 Yaşlı ingilizlerde önceki yarışlarada baktım. İthal olan tayların hepsi kazanıyor. Bugün gene ithal taylardan kazanan oldu ve nedense yerli taylar hep 2. oldu

 13. Selam Adminim adana icin sağlam tek veya istiyorum veya tahminini bekliyorum
  Kocaeli kuponunu yatirdim 5 kaldik sağlık olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir