Ana Sayfa / Tahminler / 19 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

19 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Oldukça zor bir koşu, mümkün olduğunca geniş tutulması taraftarıyım.AFTER MARKET temsilcisi  SUNSHINE-10- favorimdir. Performansı etkili ve istikrarlı olan SUNLIGHT MELODY-9- öncelikli rakibi olup bu ikili  bir türkü tutturup günlük güneşlik,  keyifli bir mücadele ile yüzleri güldürebilirler.Yok güneş yüzünü göstermez ortalık buza keserse, Slovenya’nın cennet parçası şirin köyü KRANJSKA GORA-5- yılın bu mevsiminde tam kafa dinlemelik ve enerji depolamalık bir yerdir haberiniz olsun, altılıyı bulup uçak biletlerini ayırtıyoruz ve Ljubljana üzerinden kar manzaraları eşliğinde kıvrıla kıvrıla rotamızda ileriyoruz gençler. Son koşusu olumlu GREEN DUCCHESS-4- ve bu kez çok daha etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim baba tarafından kuma yatkın GRAY GIRL-3- çatıda öncelikli olarak bulunması gereken diğer isimler olup yeterli performansları ile LADY CROCUS-6-, ESMER-2- ve MAGICAL DREAM-7- daha sonra.

2.AYAK: İstikrarsız Arap kısraklarına mahsus mücadele her sonuca açık,yine mümkün olduğunca geniş tutulması en uygun seçenek olarak gözüküyor, kupon ölçekleri için öncelikli isimlerim LADY HATUN-3-, YOLAŞAN-1-, KARA ALTIN-10-,KIZIM İDİL-8-, FAYTONLU AYŞE-9-, AK KATMER-4- ve ELMASINKIZI-2- şeklinde olup sıralamam aşağıdadır.

3.AYAK: ARALYN-3- kısa mesafede kurşun misali çıktığı gibi kazanmaya oldukça yakın, mevcut program üzerinde bahis anlamında riski karşılamaya en değer gördüğüm isimdir,  bankom!

4.AYAK: Son koşusunu oldukça beğendiğim MUCİZEKAYA-3- eküri avantajı ile favorim. Uygun kilosu ve yeterli performansı ile DÖVER-5- öncelikli rakibidir, nispeten ağır kilosuna karşın yeterli sınıfı ile OLTACI-1- ve istikrarlı isim ARTİS EMRE-2- buranın sigortaları olurlar.

5.AYAK: Son dönem form performansları itibari ile rakiplerinin bir adım önünde gözüken HARPUTLU-3- ve TAMGA-8- ikilisi arasında geçmesini beklediğim bir mücadele.

6.AYAK: SO EMOTIONAL-7-  hep iyi koşmasına rağmen bir türlü kazanamıyor, bu durum  safkan favori olmayı hak etse de rakiplerini önermememiz gerekliliğini de beraberinde getiriyor.İyi durumları ile CHLOE-1-,HALENAY-4- ve TOLDO-9- hata affetmezler.

KUPON

1.AYAK: 10-9-5-4-3//6-2-7

2.AYAK: 3-1-10-8-9-4-2//7-5

3.AYAK: 3 ARALYN

4.AYAK: 3-5//1-2

5.AYAK: 3-8

6.AYAK: 7-1-4-9

TUTAR: 33,6//138,24 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Alternatif kuponumda bu olurdu herhalde.

Aralyn önde rahat bırakmazlar diye tek atamadım.

Bol şanslar.

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

senol
Ziyaretçi
senol

eline sağlık guzel yorumlarınıcın

Biratakan1907
Üye

ilk ayak için tbr ederim bugün aceleden seni okuyamadım ve ilk ayaktan yattım . tekrar tebrikler umarım gerisi de gelir hak ediyorsun

Yazar: binbastar

Avatar