Ana Sayfa / Tahminler / 19 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

19 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Kocaeli programında herbir yarışseverimize başarilar..

1.AYAK: Bölünen maiden koşuların ilk ayağını sürprize açık görüyorum. 6-LADY CRACUS ve 9-SUNLIGHT MELODY'i rakiplerinden bir adım önde tutsamda, derece ve performans olarak birbirine yakın isimlerin mücadelesinde fazla isme şans vereceğim. Dileyen bu iki isimle riske girebilir. Sıralamam şablondadır.

2.AYAK: Dişi araplara ait H14 koşu yine zorlu gecmeye aday. Adım adım birinciliğe yürüyen 10-KARAALTIN, çok iyi form yakalayan 3-LADY HATUN, uygun bir grup bulduğuna inandığım formsuz ve cok cazip konumda olacağını düşündüğüm 2-ELMASIN KIZI öncelikli isimlerim olsada, 4-AKKATMER, 5-ASİ KIRTAY, 8-KIZIM İDİL isimleri ilave edilerek rahat izlenebilir diye düşünüyorum. Benim oyunum bu isimlerle kurulu olsada, geniş oyunu olanlar HEPSİ yapabilir.

3.AYAK: Son koşusundaki performansını birkez daha yarışa yansıtması durumunda kolay kazanmasını beklediğim 3-ARALYN 1.BANKOMDUR.

4.AYAK: Gruba oranla ön plana çıkan eküri destekli 3-MUCİZEKAYA ilk ismimdir. Kısalan mesafenin kendisine dezavantaj sağlayacağını düşünsemde 1-OLTACI, kazanmakta bir hayli zorlansada istikrarlı yapısıyla 2-ARTİSEMRE, kaba kumdaki ilk koşusunda göz okşayan Kaizbert temsilcisi 5-DÖVER ile bu ayağıda kapatabiliriz.

5.AYAK: Son yarışlarında çok yüksek oynanma oranına sahip olan ve çoğu kişiyi yakan 3-HARPUTLU ile birkez daha karşı karşıyayız. Mesafenin uzaması avantajına. Yine önde bulunsun. Kilosu normale dönen 6-MARK HOLMES, grubun en kaliteli ismi olduğunu düşündüğüm, ara sonrası yarış gören 8-TAMGA, takibimdeki isimler 4-DOMINANT SON ve 9-TRANSPORTER ile kapanacağını düşünüyorum.

6.AYAK: Günün en büyük favori konumunda olacak bir isimle karşı karşıyayız. Derece, koşu performansı ile hemcinslerinin arasında kesinlikle büyük favori olmayı hakediyor. Bahsettiğim isim tabikide So Emotional.. Fakat bu ismin maidenda bir müddet daha oyalanacağını düşünüyorum. Ben burada ilk yarışını çok beğendiğim ve maidenda fazla kalacağını düşünmediğim, kazanma konusunda karaktersiz bir yapıya sahip olduğunu düşündüğüm günün ağır favorisi So Emotional belkide benim beklentimin üzerinde koşarak rahat kazanacak. Herşeye rağmen takibe aldığım ve değerlendirmek istediğim 1-CHLOE Alternatif Bankomdur. Rakibi tabikide 7-SO EMOTIONAL ve ilk koşusunda beklenti olan ancak startta 4-5 boy oyalanınca şansını baştan kaybeden 4-HALENAY favorimin hatasında devrede olacak ikilidir..

ALTILIM

6-9 // 2-5-4-7

10-3-2-4-5-8

3 ARALYN

3-1-2-5

3-6-8-4-9

1 // 7-4

Küçük Şablon : 14.40 TL

Geniş Şablon : 129.60 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar.

Mehmet28
Üye

bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar özgün gözükmüyorsun

binbastar
Üye

düzenli idmanlarla formunu koruyan özgün nefessizlikten etkilenmediği takdirde kalitesiyle yarışa ağırlığını koyacaktır diyoruz o zaman, yürü be kim tutar seni)))

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..