03 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

03 Şubat 2018 Cumartesi İSTANBUL tahmin ve Yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir haftasonu dilerim.

1.AYAK: 6 Ocak tarihli İstanbul 1300 KUM koşusunda MAKAMBO’nun gerisinde Mustafa ÇİÇEK idaresinde 2.lik elde eden, 20 Ocak tarihli İstanbul 1500 KUM koşusunda da benzeri bir performansla tabelanın 4.sırasında kendine yer bulan GECEKONDU ile aynı koşuda lider SARI EFE’nin az farkla gerisinde KOCAKAYA idaresinde 2.lik elde eden SLIENT WISPER baş tercihlerim olup, yarış yaşamın henüz 2.koşularında elde ettikleri 2.liklerle yıldız gibi parlayan ve umut vaadeden BLUE VICTORY – RIVER GIRL ikilisi de diğer ikiliyle birlikte tercihlenmesi gereken bire başka ikilidir.

2.AYAK: Yaklaşık 7-8 ay aradan sonra katıldığı 10 Ocak tarihli İstanbul 1200 KUM koşusunda IMPULSIVE – MY BILLIONARE gibi kalite atların az farkla gerisinde elde ettiği 3.lüğü unutmamamız gereken TOMS ve yine aynı şekilde yaklaşık 6-7 ay aradan sonra katıldığı son koşusu olan 10 Ocak tarihli bir başka İstanbul 1500 KUM koşusunda liderliği elde eden ODDJOB baş tercihlerim olup, Özcan YILDIRIM idaresinde GADDARA’nın hata kollayacağı unutulmamalıdır.

3.AYAK: Grubunun niteliği en yerinde olan atı İLGİLGE’nin mekan ayırt etmeksizin son 3 koşusunda elde ettiği 3.lüklerle eli kulağında olduğunu belli etmesi, ağır sıkletlerde koşacak atlarınj arasında avantajını ön plana çıkarıyor. Dolayısıyla ben de Mahsun TURAN idaresinde bankomdur diyorum.

4.AYAK: İdarecisi KOCAKAYA’ya alışık stiliyle bilinen ve grubunun en hazır ismi konumunda olan PENDRAGON’un yeniden KOCAKAYA idaresinde kolay kolay yarışı kaptırmayacağını düşünsem de gözüm MAKAMBO’ya da kayıyor. Henüz yarış yaşamının 2. ve 3. koşularında kısa ve uzun mesafede beklenmedik dereceler ve bitiriş süreleri elde eden bu atı yeniden Mehmet KAYA idaresinde ihmal etmemek de gerekiyor.

5.AYAK: Yarış yaşamının ilk koşusunda 10 Ocak tarihinde İstanbul 1200 KUM pistte elde ettiği 2.lik bir tarafa 1.13.54 ile grubunun en iyi bitiriş süresine sahip olmasını bilen ÇATLADIKAPI’nın bu defa daha hazır durumda olduğunu görmezden gelmememiz gerekiyor. Bankomdur diyorum.

6.AYAK: 13 Ocak tarihli İstanbul 1500 KUM koşusunda Nevzat AVCI idaresinde elde ettiği liderlikle dikkat çeken ECLIPSE ile mesafe ve mekan ayırt etmeksizin katıldığı son 2 koşusunda gayet de güzel dereceler elde eden CANÖZGÜ bu koşuda birlikte tercihleyeceğim isimlerdir.

1.AYAK: 2 – 5 – 11 – 12 (Blue Victory – Gecekondu – River Girl – Silent Wisper)
2.AYAK: 2 – 3 – 9 (Toms – Gaddara – Oddjob)
3.AYAK: 1 (İlgilge)
4.AYAK: 2 – 4 (Makambo – Pendragon)
5.AYAK: 9 (Çatladıkapı)
6.AYAK: 7 – 8 (Canözgü – Eclipse)

TUTAR: 2.88 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ETC

ETC
Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

Winwin
Üye
Winwin

Bol sanslar eline saglik

serdar
Ziyaretçi
serdar

4 lü ganyanin başlangıç ayağındaki 10 numaralı at hakkındaki görüşlerinizi nelerdirrr???

Cyrone
Üye
Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 2/10
2.ayak 2.7.4
3.ayak 3.1/4.5
4.ayak 4.6.3.2
5.ayak 7.9.8
6.ayak 4 banko

Herkese bol şanslar