03 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bütün Yarış sever Arkadaş ve Dostlarımıza Bol Kazançlı Hafta Sonları Dilerim.

1.AYAK : İstanbul sezonu ara sonrası bir kaç koşusunda oldukça cezbedici ikramiyeler verdikten sonra gün geçtikçe daha cazip ve kolay bir programlı hal almaya başladı. Bugünde bu cazip program çerçevesi içerisinde bol tekli oyun kurup misli yada yedili ganyan tercih edilebilir diye düşünüyorum. Koşuya dönecek olursam Maiden mücadele de artık çıkmasının zamanın gelip çoktan geçtiğini düşündüğüm bugün kendisi için uygun rakipler arasında start alacak olan ve en büyük avantajının üzerindeki çok seçici bir o kadarda etkili jokeyiyle start olacak 5 GECEKONDU risk edeceğim ilk isim olup koşuda BANKO olarak yer vereceğim.

2.AYAK : Yaklaşık 5 ay gibi bir aranın ardından bir solukta yarış içerisinde rakipleriyle dişe diş mücadele edip yarıştan kopmayan aranın kendisine hiç bir şekilde etkilemediği aksine çok daha iyi bir şekilde dinçlik yarışı yaptığını son startında gözler önüne seren bugün sevdiği kısa mesafeli bu koşuda rakiplerinin çok önünde gördüğüm bir aksilik yaşamadığı taktirde startla birlikte aldığı liderlikle koşuyu kazanmasını beklediğim yarışın ve agf tablosunun mutlak favori isimlerinden çıkacak olan 2 TOMS ‘u günün ikinci BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

3.AYAK : Arap atlarının şartlı mücadelesinde ilk olarak rakiplerinden sivrilen ve göze çarpan bu tip mesafelerde etkili koşular yapmış olan ve hazırlık aşamalarında oldukça etkili bir derece ortaya koyan 1 İLİLGE risk edilip tek atılabilecek hazırlıklara sahip olsa da biraz da ikramiye bakımından yarışın favori konumunda ki ismi yıkmak adına hazırlıkları dikkat çekici ara sonrası gördüğü yarışlarla hızla kondisyon kazanan 4 AK FETİH, Koşarak form tutan ve her yarışında tabela içerisinde kendisine yer bulan bu tip mesafelerde etkili koşabilen 5 ZAMANIN HARİKASI,  Ara sonrası koşacak olmasına rağmen bu koşacağı rakiplerinden çok daha zorlu isimleri geride bırakmasını bilen görüntü olarak sempati duyduğum isimlerden 2 MONTEGO, bu isimlerin arasında pencere kalmayacak bir isim olan 3 ASLANPARÇASI koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Performans olarak bakıldığında birbirlerine yakın isimlerin bir araya geldiği bu zor mücadelede sıralamam ; 3 OBRADA , 4 PENDRAGON, 5 SEMİHBEY, 6 FİREY ATES’i ayırt etmeden kuponumda şans veriyorum.

5.AYAK : Bölünen maidenin ikinci ayağı biraz daha zorlu geçmeye aday olarak görüyorum henüz tam olarak kendisini ön planda gösteremeyen ve birbirlerine yakın isimlerin koşusunda son yapmış olduğu işlere bakarak tercih sıralamamı yapacağım ; 3 CESİHAN , 5 NEZİR FAMİLY, 7 TLOS, 9  ÇATLADIKAPI, 11 PAÇİ koşu içerisinde şans verdiğim taylardır.

6.AYAK : Arap atlarına ait Handikap mücadelede kapanışı risk alarak yapıyor olacağım. Bu tip mesafelerde oldukça etkili yarışları olan ve son hazırlıklarına bakıldığında koşuya ağırlığını koymasını beklediğim yapmış olduğu İstanbul iç pist çalışmalarında ki 600 / 39,8 400 / 25,9 işinde konuşmaya çok fazla bir şey bırakmayan 4 NAZO SULTAN kuponumda üçüncü BANKO olarak yer alıyor.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5 

2.AYAK : 2

3.AYAK : 1,4,5,2,3

4.AYAK : 3,4,5,6

5.AYAK : 3,5,7,9,11

6.AYAK : 4

TUTAR  : 6 TL

İSTANBUL YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,7,4

2.AYAK : 5

3.AYAK : 2

4.AYAK : 1,4,5,2,3

5.AYAK : 3,4,5,6

6.AYAK : 3,5,7,9,11

7.AYAK : 4

TUTAR : 75 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

admin
Yönetici
admin

Konumuz değil ama takipciler faydalansin. bilyoner de hesabi olanlara 20 TL veriyor. İlk 5 bin kişi için geçerli.

Kampanya bitti

Kaplan
Ziyaretçi
Kaplan

1 şubat kampanya bitiş tarihi gözüküyor.

admin
Yönetici
admin

Dün gece bitti.

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol şanslar Yavuzhan, Emeğine sağlık.

1) 1,2,5,9,10,11,12

2) 1,2,3,9

3) 1

4) 3,4,5,6

5) 3,5,9,10

6) 1

Toplam : 23 tl

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Sevgili Admin, Erkan hani şu bizim erkanmış :)))

Buradan sevgi ve selamlarımı gönderiyorum :)))

admin
Yönetici
admin

Anlamadım ama selamını alacaktır :)

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Ya hani gecçen seneler baya bir muhabbet ederdik, metin, Şahin filan vardı, hani kuponlar için kobra der espiri yapardık. Bilyoner com mesajını okudum, ve 20 tl yi aldım, 10 lirasına basketbol (iddaa) yaptım, 10lirasınada yarın liğ maçlarına bakacağım, teşekkürler.

admin
Yönetici
admin

Bol şans. 3 çeyrek bilet aldım kasamam maç filan şimdi :)

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bendemi alsam acaba :))

admin
Yönetici
admin

27 de 1 ihtimalle 100 lira hedeflemek yerine 1 milyonda 1 ihtimalle milyonu hedeflerim :))

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Baktım bütün rakamlar 3le başlıyor, vazgeçtim :)

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Yani olunca tam olsun diyorsun, öyleyse öyle olsun, şans topları dönüp düşer baht kazanır:)

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Sevgili Yavuzhan, son ayak tekini görünce tekrar inceledim, çalışma gayet güzel, son koşusunu izledim, bana pek iç açıcı gelmedi bana. Yinede sen bilirsin. Ezine gelini istanbuldan kazanarak gelmiş kocaeline, birinciliği bulamayınca tekrar isatanbul, bakalım ne yapacak. Aslında son ayağa kadar tek düşündüğüm birçok at vardı fakat başlarda yatıp beşli dörtlü yapmaktan bıktım. İlilge, pandragon, hatta senin tekin toms Ezine gelininden önce geliyor. Kısmet

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Hadi inşallah :)))

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

Winwin
Üye
Winwin

Bol sanslar ustad eline saglik ,

Nacizane , ilk ayakta ki Gunan Ganyani korkusu yine yaris severlere at yadiracak gibi duruyor ancak Akin sozenle kaliteli bir kosu cikartacak olan 2 numaralari Blue Victory banko degerlendirliebiir. Programda cok onde duran tek alternatif banko duruyor. 3. ayakta ki Furkan Yuksel in bindigi at cok tehlikeli dikkat edilmesi gerekiyor. 4. Ayakta ki 2 numaralari Mentego yarisa hazir geliyor normal standartlarda bu kosunun favorisi olur ancak verdigi ara gozden kacmalara sebep olabilir. Kesin tabela yapacaktir tam formda cikarsa rahat kazanir. 5. ayakta ki maiden da cok tehlikeli, uzun ara vermis kaliteli atlar bulunuyor. Supriz e cok acik bir kosu .

Umarim yazidigimiz gibi gelir. bol sanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

2/12,10,5,9,11
9
3,1,9,2
4,6,5
9
1,5,8,4,7,9,11,6

İkinci tek olarak ilk veya ikinci ayağı kullanacaktım cazip olanı attım

Mehmet28
Üye
Mehmet28

6 atı burada beklemek vardı, fazla para yapsın diye uğraştık :)
2,3,4,5,7 yazacaktım. favoriler gelirse üzülmem de diğerleri gelirse kötü olur

admin
Yönetici
admin

1.Ayak : 1,2,5,6,9,10,11,12
2.Ayak : 1,2,3,9
3.Ayak : 1,2,4
4.Ayak : 6
5.Ayak : 7,9,10
6.Ayak : 5

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol şanslar