03 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

03 Şubat 2018 Cumartesi ADANA tahmin ve Yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir haftasonu dilerim.

1.AYAK: Harun ÇANAKÇI idaresinde katıldığı koşulardaki performansını beğendiğim, 16 Ocak tarihli Adana 1400 KUM koşusunda Ahmet ÇELİK idaresindeki FUNCTION’un az farkla gerisinde 2.lik elde eden ve eli kulağında olan RUMEYSA bankomdur.

2.AYAK: KARATAŞ idaresinde katıldığı 9 Ocak tarihli Adana 1900 KUM koşusunda elde ettiği 3.lükle dikkat çeken ve daha iyisini yapabielcek durumda olan WINNERS PRIDE, yeniden KARATAŞ idaresinde eli kulağında olan bir başka isimdir.

3.AYAK: Son koşusunu önemsemediğim, ondan önceki koşularında tabeladan ayrılamayan ABSOLUTE POWER ile uzun mesafenin gedikli isimlerinden STEPPE EAGLE arasında geçeceğini öngördüğüm liderlik mücadelesinde iyi olan kazansın.

4.AYAK: 26 Kasım 2017 tarihli ADANA 1500 KUM koşusunda grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden ve Ahmet ÇELİK idaresinde gayet parlak yarışları bulunan YETİM AHMET ile idarecisi Mücahit BAYIR’a alışık stiliyle bilinen ARTUKLU bu koşuda birlikte tercihleyeceğim isimlerdir.

5.AYAK: Yarış yaşamının ilk koşusunda şu anda bulunduğu grup içinde bitiriş süresi olarak grubunun en iyisini elde eden ULRIKE 1.17.57 ile adından sözettirmiş, bir sonraki koşusunda da benzer bir performans neticesinde elde ettiği 3.lükle dikkat çekmişti. Dolayısıyla bu isim de bu koşuda bankomdur.

6.AYAK: Ahmet ÇELİK idaresinde koşuya katılacak olan ve eli kulağında olan LUSINGA bankomdur.

1.AYAK: 7 (Rumeysa)
2.AYAK: 4 (Winners Pride)
3.AYAK: 2 – 4 (Absolute Power – Steppe Eagle)
4.AYAK: 1 – 5 (Artuklu – Yetim Ahmet)
5.AYAK: 8 (Ulrike)
6.AYAK: 7 (Lusinga)

TUTAR: 10 MISLI = 2.40 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ETC

ETC
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar ETC.

admin
Yönetici
admin

Mailini kontrol eder misin