Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / Yurtdışında Aracı ve Kantarmacı Ekürileri Fırtına Gibi Esiyor
at yarisi haberleri

Yurtdışında Aracı ve Kantarmacı Ekürileri Fırtına Gibi Esiyor

Aracı ekürisi

3 Temmuz Pazartesi günü Britanya, ABD ve Almanya’da yurtdışındaki Türk atçılardan 3 farklı galibiyet geldi. Britanya’da Temmuz ayına önce Koropick’in G3 galibiyetiyle, akabinde Murad Khan’ın birinciliğiyle başlayan Vefa İbrahim Aracı Ekürisi, Pazartesi günü de TJK TV ile TAY TV ekranlarından da naklen yayınlanan ve üzerine müşterek bahis kabul edilen koşuda QAVIY CASH (Oasis Dream – Neartica / Sadler’s Wells) jokey Josephine Gordon ile galibiyete uzandı ve eküri Temmuz ayının ilk 3 gününde 3 birincilik elde etmiş oldu.

Kantarmacı ekürisi

Öte yandan aynı gün ABD’nin Philadelphia Parx Hipodromu’nda gerçekleştirilen Claiming koşuyu Kantarmacı Ekürisi’ne ait GROUPTHINK (Majestic Warrior – Road to Mandalay / Sea of Secrets) jokey Jorge A. Vargas Jr. ile kazanıp ekürisinin başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Pazartesi günü bir diğer güzel haber de Almanya’dan geldi. Son dönemde üst üste başarılı koşulara imza atan jokey Erhan Yavuz, Hamburg’da koşulan 1400 metre çim pistteki koşuyu 5 yaşındaki PRAISE (Lawman - Double Vie / Tagula) isimli kısrakla kazanmayı başardı.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

Giriş Üye Girişi

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.