Başarılı Aprantiler İrlanda Race Academy’e gitti

Aprantiler, 13 hafta süreyle mesleki eğitim almak üzere 5 Temmuz Çarşamba günü İrlanda Race Academy’e gitti.

Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi’nden 14 Ekim 2016 tarihinde başarıyla mezun olan üç apranti, 2 yıl boyunca Eğitim Merkezi’nde gösterdikleri tavır ve davranışlarının olumlu olması, disiplinli çalışmaları nedeniyle, bilgi, deneyim ve görgülerini artırmaları amacıyla Türkiye Jokey Kulübü tarafından İrlanda’da bulunan Racing Academy & Centre Of Education’a (RACE) (Yarışçılık Akademisi ve Eğitim Merkezi) eğitime gönderildi.

2016 yılı mezunu aprantilerin mezuniyet derecesi esas alınarak yapılan değerlendirme neticesinde;

1.Umut SARICA

2.Ramazan BAYRAM

3.Mehmet PARLAK

İsimli aprantiler İrlanda’da eğitim alma şansına kavuşmuş olup, tüm masrafları Türkiye Jokey Kulübü tarafından karşılanacaktır.
RACE’de 13 hafta süre ile eğitim görecek aprantiler; deneyimli eğitmenler tarafından verilen binicilik eğitimi (teknik, denge, pozisyon, kontrol ve yarışta binicilik becerileri), “Dartfish” yazılım programıyla bireysel koçluk ve video analizi, ahır yönetimi ve at bakımının farklı alanlarında uygulamalı eğitim, fiziksel yeterlilik eğitimi ile lider Curragh antrenörleri ile pratik çalışma deneyimi (örneğin Dermot Weld, John Oxx, vb.), kazanacaklar ve çeşitli atçılık tesislerini de ziyaret edeceklerdir.

Aprantilere İrlanda’ya seyahatlerinde eşlik etmesi ve RACE’e oryantasyonları için Binicilik Öğretmeni Ömercik Ay görevlendirilmiştir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Niyazı

Yolunuz açık olsun Allah yar yardımcınız olsun