40 tay 2.329.000 TL’ye alıcı buldu

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü’nce yetiştirilen 44 Safkan Arap Tayı4 Temmuz Salı günüKaracabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü’nde sahiplerinin beğenisine sunuldu.

Satışlarda 40 tay alıcı bulurken, 4 tay‘a ise alıcı çıkmadı.  Saat 13.00‘de başlayan satışlar TJK TV ve TAY TV‘den de canlı olarak yayınlandı.

Satışlarda; Asilzade, Sonalp, Eskişehirli, Hisarbey, Kurtel, Tümöz Bey, Özhaber, Bilgin, Atak, Demirkazık, Gürgökçe, Bozok ve Druid isimli aygırların 29‘u dişi ve 15‘i erkek olmak üzere 1 ve 2 yaşlı tayları satışta yer aldı.

Mücahit Yıldızhan tarafından alınan BEHİÇEFE (Bilgin – Kızlarkızı / Sava) isimli tay, 310.000 TL fiyatla satışın en pahalı tayı oldu.

Satışlarda ortalama fiyat ise 58.225,00 TL oldu.

BEHİÇEFE VİDEOSU

Satışa sunulan taylarla ilgili tanıtım videoları için tıklayınız

ADALIÖZLEM ASİLKARDEŞ AYGÖZLÜ BADEŞAN
BERENGÜL BEYAZIT BUSENUR CEYLİNİM
ÇENEBAZ DAVETKÂR GÖKBİRCE HİZMETKÂR
KARABELGİN KARABUĞDAY KARAÇITIR KARARLITAY
KARTEZYEN MEZİYET MİRANGÜL MORMUKADDES
MUTLUMUNİSE MÜCBEL REALİST SARIBARÇIN
SARIHANDAN SİHİRBAZKIZ SONMUHTEREM SÜSLÜHANIM
VALE ALTINDERE ASHÜNKAR BALAMİREFE
BEDİH BEDRETTİN BEHİÇEFE CESURMİRZA
EJDERYÜREK HİLEBAZ HIZLIMERİÇ KARGO
MELİHEFE MUHSİN MUZAFFERBEY ŞAŞKIN
ŞENMÜKERREM

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.