Yarışlar İptal Edildi

Manisa Soma’da yaşanan felaket sebebiyle tüm yurt genelinde yas ilan edilirken, bugün ve koşması gereken yarışlarda iptal edildi.

Bu talihsiz kazada vefat edenlere Allah’tan rahmet ve yakınlarına sabır dileriz.

Bankotahminler 

 

Konu ile ilgili TJK’in sitesinde yapmış olduğu açıklama ise şu şekilde oldu;

Yarışlar iptal edildi

 

Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan ve hepimizi hüzne boğan maden faciası nedeniyle 14 Mayıs Çarşamba ve 15 Mayıs Perşembe günü yapılması planlanan yarışlar iptal edilmiştir.

 

Bu yarışların hangi tarihlerde yapılacağı önümüzdeki günlerde ilan edilecektir.

 

Hayatlarını kaybeden vatandaşlarımızın acısını kalbimizde hissediyoruz. Bu üzücü kazada vefat edenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm Ulusumuza başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

 

Türkiye Jokey Kulübü

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.