İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 14 MAYIS ÇARŞAMBA

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  7 – PANGO pistini buldu usta jokeyi ile uygun grupta kazanması normal sonuç olacaktır. 11 – STAVE JOBS son koşularını kazanırken pistte yağ gibi akıyordu ama arada uzun mesafeli yarışta ses getirmedi. Formu çok iyi olan safkana dikkat. 4 – LUDOVICO favorinin hatasını affetmez. 6 – DARK RAIN sessiz ve derinden ilerliyor, ters bir koşu çıkartabilir. Çok atta 1 – CAZİP boş geçilmez. 9 – VICTORY DAY ve 3 – FESTINA LANTE plaseler. 8 – BABANGİDA sürpriz.

 • 2. AYAK

  HAMAS’ın(AKINDAYIM,CASTELLO) torunu 2 – COPERNICUS mükemmel işlerle yarışa katılıyor, favorim. 16 – MOLINARA sert rakibidir. 15 – LADY BEAUTY ve 10 – MIGHT plaseler. 1 – BAHRİ ve 7 – JEHANGİR sürpriz.

 • 3. AYAK

  1 – DERHADIR’ın KARATAŞ’la kazanmasını bekliyorum, bankom.

 • 4. AYAK

  5 – LADY MORGANA ilk kez uzunda koşacak ama orijin uzuna çok yatkın, favorimdir. 4 – DECOLTE rakibi olup son koşusunda ışık yakan 2 – BABYGUSKA’ da düşünülmeli. 1 – CEPHEI bu mesafesinin gediklisi olarka tecrübesiyle rakiplerini avlayabilir.

 • 5. AYAK

  Koşu gören 9 – SAVURLU favorim. 6 – SNAWANGO çim piste çıkıyor mutlaka yazılır. 2 – RUDE BOY sezonu açtı gerisi mutalaka gelir.

 • 6. AYAK

  7 – İLKERHAN favorim. 1 – AFRİKAYA BAKAN ve 15 – KOZMİK rakipleridir. 4 – DAYI MEVLÜT, 5 – EMERALD STRIKE, 10 – SARJANA ve 13 – DAY OF NILE sırasıyla plaseler.

Alternatif  TJK Tahmin Yorum

İlk ayak PANGO çok güven vermedi çok atla geçiyorum, 2.ayak oldukça karışık mümkün olduğunca at eklenmeli, DERHADIR’a bugün çok güveniyorum, o keskin sprinti atacaktır, LADY MORGANA eksik koşarsa DECOLTE ve CEPHEI mutlaka fotoda yer alır. BABYGUSKA bu koşu es geçilebilir, aynı şekilde SNAWANGO bir koşu es geçilip RUDE BOY – SAVURLU ikilisi denenebilir,  tecrübelerine güvenilip İLKERHAN ve KOZMİK ikilisi ile son ayak sadece iki at denenebilir.

Bol şanslar

GÜNÜN ALTILI KUPONU
103.68 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
3
4
6
7
8
9
11
1
2
7
10
15
16
1
1
2
4
5
2
6
9
1
7
15
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.