Ana Sayfa / Tahminler / İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 14 MAYIS ÇARŞAMBA

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 14 MAYIS ÇARŞAMBA

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  7 - PANGO pistini buldu usta jokeyi ile uygun grupta kazanması normal sonuç olacaktır. 11 - STAVE JOBS son koşularını kazanırken pistte yağ gibi akıyordu ama arada uzun mesafeli yarışta ses getirmedi. Formu çok iyi olan safkana dikkat. 4 - LUDOVICO favorinin hatasını affetmez. 6 - DARK RAIN sessiz ve derinden ilerliyor, ters bir koşu çıkartabilir. Çok atta 1 - CAZİP boş geçilmez. 9 - VICTORY DAY ve 3 - FESTINA LANTE plaseler. 8 - BABANGİDA sürpriz.

 • 2. AYAK

  HAMAS'ın(AKINDAYIM,CASTELLO) torunu 2 - COPERNICUS mükemmel işlerle yarışa katılıyor, favorim. 16 - MOLINARA sert rakibidir. 15 - LADY BEAUTY ve 10 - MIGHT plaseler. 1 - BAHRİ ve 7 - JEHANGİR sürpriz.

 • 3. AYAK

  1 - DERHADIR'ın KARATAŞ'la kazanmasını bekliyorum, bankom.

 • 4. AYAK

  5 - LADY MORGANA ilk kez uzunda koşacak ama orijin uzuna çok yatkın, favorimdir. 4 - DECOLTE rakibi olup son koşusunda ışık yakan 2 - BABYGUSKA' da düşünülmeli. 1 - CEPHEI bu mesafesinin gediklisi olarka tecrübesiyle rakiplerini avlayabilir.

 • 5. AYAK

  Koşu gören 9 - SAVURLU favorim. 6 - SNAWANGO çim piste çıkıyor mutlaka yazılır. 2 - RUDE BOY sezonu açtı gerisi mutalaka gelir.

 • 6. AYAK

  7 - İLKERHAN favorim. 1 - AFRİKAYA BAKAN ve 15 - KOZMİK rakipleridir. 4 - DAYI MEVLÜT, 5 - EMERALD STRIKE, 10 - SARJANA ve 13 - DAY OF NILE sırasıyla plaseler.

Alternatif  TJK Tahmin Yorum

İlk ayak PANGO çok güven vermedi çok atla geçiyorum, 2.ayak oldukça karışık mümkün olduğunca at eklenmeli, DERHADIR'a bugün çok güveniyorum, o keskin sprinti atacaktır, LADY MORGANA eksik koşarsa DECOLTE ve CEPHEI mutlaka fotoda yer alır. BABYGUSKA bu koşu es geçilebilir, aynı şekilde SNAWANGO bir koşu es geçilip RUDE BOY - SAVURLU ikilisi denenebilir,  tecrübelerine güvenilip İLKERHAN ve KOZMİK ikilisi ile son ayak sadece iki at denenebilir.

Bol şanslar

GÜNÜN ALTILI KUPONU
103.68 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
1
3
4
6
7
8
9
11
1
2
7
10
15
16
1
1
2
4
5
2
6
9
1
7
15
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.