Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / Ertelenen Açık Yarışlar Hakkında Açıklama Geldi

Ertelenen Açık Yarışlar Hakkında Açıklama Geldi

Ertelenen grup Çaldıran Koşusu ve Kanuni Sultan Süleyman koşuları hakkında TJK'dan açıklama yapıldı. 13 Ekim tarihinde genel yarışlar başlayacak.

Çaldıran Koşusu ve Kanuni Sultan Süleyman Koşusu hakkında

"Ankara' da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle ülke genelinde 3 günlük yas ilan edilmesi sonucu, 10 Ekim 2015 Cumartesi günü yapılması gerekenKocaeli yarışları ile 11 ve 12 Ekim 2015 tarihlerinde yapılması gerekenİstanbul, Adana, Bursa ve Şanlıurfa yarışları iptal edilmiştir.

Ancak, 11 Ekim 2015 Pazar günü İstanbul Hipodromunda yapılması gereken 2 yaşlı İngiliz taylarına mahsus G1 ÇALDIRAN koşusu ile 4 ve yukarı yaşlı Arap atlarına mahsus G1 KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN koşusunun, geleneksel G1 koşular olması sebebiyle, ilan edilen programla koşulmak üzere, 16 Ekim 2015 Cuma günü İstanbul hipodromunda yapılacak yarışlarla birlikte koşulmasına, bu iki koşu için başkaca bir kayıt ve deklare işlemi yapılmamasına, Yüksek Komiserler Kurulu'nca karar verilmiştir."

Tüm Ulusumuzun başı sağolsun…

 

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.