Ulusal Yas nedeniyle 10-11 ve 12 Ekim tarihindeki Yerli ve Yabancı yarışlar iptal edilmiştir

Ankara’da yaşanan terör saldırıları nedeniyle üç gün ulusal yas ilan edildi.

Bu nedenle 10 Ekim Cumartesi günü yapılması gereken Kocaeli yarışları ile 11 ve 12 Ekim tarihlerinde yapılması programa alınan İstanbul, Adana, Bursa ve Şanlıurfa yarışları iptal edilmiştir.

 

 

Ancak, 11 Ekim Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda yapılması gereken 2 yaşlı İngiliz taylarına mahsus G1 Çaldıran Koşusu ile 4 ve yukarı yaşlı Arap atlarına mahsus G1 Kanuni Sultan Süleyman Koşusu’nun geleneksel G1 koşular olması nedeniyle, bu koşulara ilişkin nihai karar en kısa sürede açıklanacaktır.

 

 

 

Ayrıca 10, 11 ve 12 Ekim tarihlerine ait yurt dışı yarış programları da iptal edilmiştir.

Tüm Ulusumuzun başı sağolsun…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kerem

Tüm ulusumuzun başı sagolsun.Yaralilara acil sifalar.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x