Yurtdışı Yarışları için Önemli Uyarı

Yurtdışı yarışlarındaki koşu sonuçları kesinleşmeden farklı sebeplerden değişikliklere neden olabiliyor. Konu ile ilgili TJK’dan ayrıca bir uyarı geldi.

Sayın Yarışseverler,

2008 yılından bu yana devam eden yurtdışı yarış programlarında, sizlerin de bildiği üzere ilgili ülkeden gelen resmi koşu sonuçları dikkate alınarak üzerine müşterek bahis oynattığımız yurt dışı yarışlardaki kazançlı hesaplamaları yapılmaktadır.

Ancak bazı ülkelerdeki yarış kuralları, ülkemiz yarış kurallarına göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Örneğin; Starttan tereddütlü çıkış yapan at, koşuyu tamamlamasına rağmen koşudan sonra koşu dışı sayılabilmektedir.

Bu nedenle aynen yurt içi yarışlarda olduğu gibi yurt dışı yarış programlarında da koşu sonucu kesinleşip ilan edilmeden oynamış olduğunuz biletlerinizi yırtmamanız/atmamanız menfaatinize olacaktır.

Önemle duyurulur.

Türkiye Jokey Kulübü

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.