14 ŞUBAT 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son koştuğu KV yarışta DİZDAR BEY, AŞEMEZ ve DERHADIR gibi bu grupla alakası bile olmayan kalitede isimlerin arkasında dördüncülük yaparken birinciyle arasında 1 saniyeden daha az bir fark bulunan 4-DİRANŞAN‘ın Zulümkar ve Cengo gibi ayağına çabuk isimlerin süratlendireceği yarışta sonlarda yapacağı ataklar ile bu grubu toplamasını bekliyorum tek rakip olarak yine son yarışında güzel bir bekleme yarışı yaparak kazanan 2-SAVAŞ ATI‘nı görüyorum.

2.AYAK: Son yarışında uzun mesafeden etkilenen 4-BERRAK ve son yarışı sert grupta olan 2-BABAKAFKAS başta şans verdiğim isimler. Daha sonra ise son yarışı formunun karşılığı olmayan 6-EMİRGAN ve uzun aradan sonra yarış gören 10-TUĞBEY şanslı olabilecek isimler.

3.AYAK: Son yarışını kazanırken çok beğendiğim 7-AKANDASU her süratli geçecek yarışta söz sahibi olabilecek kapasiteye sahip olup favorimdir. Yarış seçtirilerek koşturulan ve bugüne kadar start aldığı üç yarışta da geçilmeyen 5-GIPSY DANGER, son iki yarışını kazanan kalite isim 2-KIRDERE ve son olarak istikrar sahibi 4-BLUE MOONLIGHT sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK: Aradan sonra start aldığı yarışlar sonrası kendisini bulan ve kalitesine inandığım 6-NAVAHO‘nun bugün kalitesini sergileyip zor da olsa koşuyu kazanmasını bekliyorum BANKOM.

5.AYAK: Zor bir yarış kilo avantajına sahip formda isimleri değerlendireceğim sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Son uzun mesafeli yarışında sonlarda düşen temposuyla üçüncülük yapan 10-MELOŞ HANIM ve müzmin maidenlardan 4-ÇETREFİL başta şans verdiğim isimler, devamı şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4-2

2.AYAK: 4-2-6-10

3.AYAK: 7-5-2-4

4.AYAK: 6

5.AYAK: 4-5-6-7

6.AYAK: 10-4-8-1-2-7-3-11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar, Arda.

efe
Ziyaretçi
efe

Bolşanslar usta teşekkür ler adana programından faydalanacağım

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Kıymetli comandante ve tüm dostlara selamlar. Bugün Adana programı bana inanılmaz cazip geldi. Hep takip atlarım koşuyor. Hem de bir hayli geri planda kalmış bir şekilde. Öncelikle iki yarıştır beni kendine hayran bırakan MİSTER TICKER den bahsedeyim. İki yaşlılığında Ankara’daki koşularında pek bir şeye benzemiyordu. Ancak üçlüye dönüp Adana’ya gelince tay bambaşka bir görünüm sergiledi. 3 ay ara sonrasında ilk yarısında rakiplerini eşek geçer gibi geçerek maidenden kolay çıktı. Bu belki anlaşılabilir ama bir sonraki yarışına bayıldım. Açık grup 2 yarışta OĞLUM BERATIM ve RUNNER BULL a kafa tuttu. NAVAHO ve PERSHING i ise geçti. AGF.nin 3. atı çıkacaktır. Ben tek deneyeceğim. Bir de 2.ayakta TUĞBEY çok kolay bir gruba düşmüş. Bir yarış gördü. Galopları da iyi. Bunları kolay ayırır diye düşünüyorum. Herkese bol Şans.

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Kesin kupon mu

Erkan
Ziyaretçi
Erkan

Selam bana 5ayakta birtek verebilir misinz

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

MİSTER TICKER.— TUĞBEY ikisi de oturdu. 😊😊

admin
Yönetici
admin

Tebrikler

Ismail28
Ziyaretçi
Ismail28

Timoty arkadasimiz da tahmin yazabilirmi sayin admin

admin
Yönetici
admin

Guzel olur yazarsa.