Ana Sayfa / Tutan Altılı Kuponları / 26 MART 2017 PAZAR İZMİR ALTILIMIZ TUTTU (CAN911)

26 MART 2017 PAZAR İZMİR ALTILIMIZ TUTTU (CAN911)

Verdiği uzun bir aradan sonra güzel yazılarıyla geri dönen yazarımız Can911, 12 arayla 2. altılısını da başarı hanesine yazdırdı. Can911 takipçilerine tam 1.135.74 TL kazandırdı.

Başarılı yazarımızı ve kazanan takipçilerini tebrik ederiz.
2.Ayak: Yine araplara ait daha da uzayan mesafeli bir yarışı var. Son birinciliklerini bu bize yetmez dercesine Özcan'a teslim edilen 5 (KEREMCAN) ekonomik kuponlar için alternatif tek önerim olsun. Dediğim gibi mesafenin epey uzamasıyla devreye girebilecek başka isimler de olabilir. Bunlar 7 (HORASANGÜNEŞİ), 9 (ESRAR DEDE), 1 (KIZILHAN) ve startta takılsa da açığını uzunda kapatabilen 6 (AŞKARBEY) önerilerimdir.

3.Ayak: Özellikle bir önceki yarışında forum bölümümüzde yazar ve siz değerli takipçilerimizin teşvikiyle getirttiğimiz 5 (İLKAAN) artık favori apoletiyle yarışa çıkmayı hak ediyor. Mesafenin biraz uzaması ise 2 (RİGHT OR WRONG) ve 3 (TAHİRİ)' nin işine yarar düşüncesiyle ilave ediyorum.

4.Ayak: An itibarıyla programa yorum yapan yazarımız SİLİVRİLİ kardeşim gibi ben de aynı düşüncedeyim. Yükselttiği formunu bu yarışta da sürdürecek olan 3 (BAYDÖKER) benim de BANKOM Devam

ALTILI SONUÇLARI
5 - KRONOS
7 - HORASANGÜNEŞİ
3 - TAHİRİ
3 - BAYDÖKER
5 - KARADAMAR
3 - MY SULTAN

6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 2.151.107 TL dir.
6'lı ganyan 1.135,74 TL vermiştir.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
ozay
Ziyaretçi
ozay

Sahol kardeş

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

Tebrikler 2. Ayak 7 3. Ayak 3 güzel oturdu sende demek benim düşüncem değil seninki gerçek oldu tebrikler

Aytunc
Ziyaretçi
Aytunc

Bugünkü yorumlarını bekliyoruz

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.