26 MART 2017 PAZAR İZMİR ALTILIMIZ TUTTU (CAN911)

Verdiği uzun bir aradan sonra güzel yazılarıyla geri dönen yazarımız Can911, 12 arayla 2. altılısını da başarı hanesine yazdırdı. Can911 takipçilerine tam 1.135.74 TL kazandırdı.

Başarılı yazarımızı ve kazanan takipçilerini tebrik ederiz.
2.Ayak: Yine araplara ait daha da uzayan mesafeli bir yarışı var. Son birinciliklerini bu bize yetmez dercesine Özcan’a teslim edilen 5 (KEREMCAN) ekonomik kuponlar için alternatif tek önerim olsun. Dediğim gibi mesafenin epey uzamasıyla devreye girebilecek başka isimler de olabilir. Bunlar 7 (HORASANGÜNEŞİ), 9 (ESRAR DEDE), 1 (KIZILHAN) ve startta takılsa da açığını uzunda kapatabilen 6 (AŞKARBEY) önerilerimdir.

3.Ayak: Özellikle bir önceki yarışında forum bölümümüzde yazar ve siz değerli takipçilerimizin teşvikiyle getirttiğimiz 5 (İLKAAN) artık favori apoletiyle yarışa çıkmayı hak ediyor. Mesafenin biraz uzaması ise 2 (RİGHT OR WRONG) ve 3 (TAHİRİ)’ nin işine yarar düşüncesiyle ilave ediyorum.

4.Ayak: An itibarıyla programa yorum yapan yazarımız SİLİVRİLİ kardeşim gibi ben de aynı düşüncedeyim. Yükselttiği formunu bu yarışta da sürdürecek olan 3 (BAYDÖKER) benim de BANKOM Devam

ALTILI SONUÇLARI
5 – KRONOS
7 – HORASANGÜNEŞİ
3 – TAHİRİ
3 – BAYDÖKER
5 – KARADAMAR
3 – MY SULTAN

6’lı ganyanda dağıtılacak tutar 2.151.107 TL dir.
6’lı ganyan 1.135,74 TL vermiştir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
ozay
Ziyaretçi
ozay

Sahol kardeş

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

Tebrikler 2. Ayak 7 3. Ayak 3 güzel oturdu sende demek benim düşüncem değil seninki gerçek oldu tebrikler

Aytunc
Ziyaretçi
Aytunc

Bugünkü yorumlarını bekliyoruz