izmir altili tahminleri can911

26 MART 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Dün itibarıyla start almaya başlayan çim yarışlarıyla birlikte daha değerli ve sürprizli programlar da başlıyor demektir. Bugün İzmir’de 5.ayakta 1700 mt. mesafeli Açık GR3 çim yarışı izleyeceğiz. Her zamanki gibi yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimin eşliğinde tahminlerime aşağıda yer veriyorum… can911

1.Ayak: Özellikle idman performansının da gayet yerinde olması 2 (VASEEM)‘ilk sıradan sunmamı gerektiriyor. Rakiplerine nazaran daha istikrarlı gördüğüm 1 (SULTANBATUR)‘u da ilave ediyorum. Bu iki ismin de kilo olarak etkilenme ihtimali alternatif isim aramama sebep oldu. Derece istikrarını bozmayan 8 (LİDERBATUR), son yarışlarını tabela yakınlarında dolaşan 5 (KRONOS), kilo avantajını değerlendirirse 10 (GAYEMSU) ve idmanda performansı tatminkar olan bir diğer isim 7 (LADY HATUN) yeterli olacaktır.

2.Ayak: Yine araplara ait daha da uzayan mesafeli bir yarışı var. Son birinciliklerini bu bize yetmez dercesine Özcan’a teslim edilen 5 (KEREMCAN) ekonomik kuponlar için alternatif tek önerim olsun. Dediğim gibi mesafenin epey uzamasıyla devreye girebilecek başka isimler de olabilir. Bunlar 7 (HORASANGÜNEŞİ), 9 (ESRAR DEDE), 1 (KIZILHAN) ve startta takılsa da açığını uzunda kapatabilen 6 (AŞKARBEY) önerilerimdir.

3.Ayak: Özellikle bir önceki yarışında forum bölümümüzde yazar ve siz değerli takipçilerimizin teşvikiyle getirttiğimiz 5 (İLKAAN) artık favori apoletiyle yarışa çıkmayı hak ediyor. Mesafenin biraz uzaması ise 2 (RİGHT OR WRONG) ve 3 (TAHİRİ)’ nin işine yarar düşüncesiyle ilave ediyorum.

4.Ayak: An itibarıyla programa yorum yapan yazarımız SİLİVRİLİ kardeşim gibi ben de aynı düşüncedeyim. Yükselttiği formunu bu yarışta da sürdürecek olan 3 (BAYDÖKER) benim de BANKOM

5.Ayak: Günün Açık GR3 mücadelesinde 12 (UTKUNBABA), 5 (KARADAMAR), 15 (PRECİOUS JEWEL) form durumlarıyla ayrımsız yazılmalı. Sürpriz katsayısını arttırabilecek çim performansı farklı bir kaç isim de önereyim. İdman görünümüyle 2 (BABADOĞAN), binici istikrarını kazandığı yarışla meyvesini alan 13 (ZARTAR) ve İstanbul’dan misafir olarak gelmedim demek isteyecek olan 6 (MY BABOŞ) devreye girebilir.

6.Ayak: Biraz fazla kilolu olmasına rağmen acaba dediğim ama çok rahat bir şekilde kazanan 3 (MY SULTAN) umarım yine yanıltmayacaktır. Sık pist değiştirse de idman formu ve jokey değişikliğiyle 2 (MARİSSA) devreye girebilir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 2-1-8-5-10-7

2.Ayak: 5-7-9-1-6

3.Ayak: 5-2-3

4.Ayak: 3

5.Ayak: 12-5-15-2-13-6

6.Ayak: 3-2

Kupon Tutarı: 64,80 TL (Kupon küçültmek isteyenler 2.Ayakta sondan itibaren eleme yapabilir)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Can bey

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

Güzel bir oyun fakat 3. Ayakta çekiliyoruz

1.ayak:1.2.5.6.10.4.8

2.ayak:1.5.4

3.ayak:4

4.ayak:1.2.3.4

5.ayak:15//17.3.5.12.16.5.14.13.11.10

6.ayak:2.3.4

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

Buda ekonomik kupon

hakkı
Ziyaretçi
hakkı

Selam abi

silivrili
Üye
silivrili

Oldu bu iş can abi Marissa gelir inşallah ben şimdiden tebrik edeyim:)
Başarılar.

admin
Yönetici
admin

Tebrik ederim Can Bey :)

silivrili
Üye
silivrili

My sultan daha güzel oldu
Tebrikler:))

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

tebrikler can bey :)

oktay
Ziyaretçi
oktay

abi adana yı bekliyoruz

Hikmet Naci cinar
Ziyaretçi
Hikmet Naci cinar

Tebrikler can bey oynayamadım ama bulduğunuza sevindim bizede nasip olur insallah

Morton34
Üye
Morton34

Tebrikler

Bombaci
Üye
Bombaci

Can-ı gönülden tebrik ederim