Loading...
Ana Sayfa / Tutan Altılı Kuponları / 2 NİSAN 2017 İZMİR ALTILIMIZ TUTTU (BOMBACI)

2 NİSAN 2017 İZMİR ALTILIMIZ TUTTU (BOMBACI)

2 Nisan 2017 Pazar günü yapılan İzmir at yarışlarında başarılı yazarımız Bombacı, bir önceki gün olduğu gibi yine altılı ganyanı başarıyla bildi. Takipçilerine 218,16 TL daha kazandıran yazarımızı ve kazanan takipçilerini tebrik ederiz.

3.AYAK: Muhtamel Turkiye'nin tek ayağı olacaktır. İlk yarışında Barış'la geldi. Sonrasında hemen hatırlı abiler, menejerler, antin-kuntin işler ve safkan Sihirbaz'a emanet. Öyle ya illa ki Sihirbaz'ın koltuğunun altından geçecek. Ve safkan sihirbazla ikinci. Üçüncü yarışında ağzının payını alan birileri safkanı yine Barış'a emanet ediyor ve safkan yine içeride. Dördüncü yarışında yine Barış'la safkan yine içeride. Şimdi ise beşinci yarışı. İşte olay bu helal sana Barış Kurdu. (1) WIN THE WEST ilk safkanim. (3) PEPITO ile ilgili bilgi geldiginde safkan üçüncü olmuştu iyi hatırlayın zaten sonrasında 2 defa photaladı. O zaman acil koduyla tahmin vermeden yayımlamıştım:) Burada gülüyorum neden güldüğümü yazımı okuyan yazar arkadaşlar anlayacaktır :)))) yarın yine ince bir dirsek teması olacak. Şimdi ben bazı şeylere dikkat ederim. Bu safkan la İzmir'de Mustafa'ya birincilik yakışır abi. İnanın Özcan binse (1) WIN THE WEST i tek atardım. Böyle takıntılı adamım. Bu yarışta bu iki safkana şans vereceğim.

4.AYAK: Bu öyle bir avans ki GÜMBÜR GÜMBÜR arkası ikinciliği ile en az 5 yarış AGF çıkması garanti eee ismide (1) GARANTİ o zaman bulunsun :) rakip (4) SELDANIN OĞLU supriz safkanim (3) EYVAH UZUN MEHMET.

5.AYAK: Yani yapacak birşey yok 3 bilinmeyenli denklem. Safkan yine startta kalacak biz yine safkanın kulaklarını çınlatacağız sonrasın da gelirse vay be diyeceğiz, gelmezse bu defa da ben Onur'un kulaklarını çınlatacağım, siz benim kulaklarımı çınlatacaksınız yanı kim kimin kulağını çınlatacak bende bilmiyorum :):):) Son metrelerin büyük heyecana sahne olacağı yarışta son sözü çok özel bir ismin söylemesini bekliyorum. Ve bu isim sıradan bir safkana verilemez. Ben güveniyorum (3) PRENSES DI BANKOM dur. Devam

7 - POWER KING 2.03.05 1,05 7
4 - GÖNÜL AVCISI 2.26.46 2,65 2
3 - PEPITO 2.06.80 1,45 1
3 - EYVAH UZUN MEHMET 1.37.79 2,05 4
3 - PRINCESS DI 1.14.76 1,30 3
3 - BEĞ AĞA 1.42.84 4,20 5

6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 1.856.132 TL dir.
6'lı ganyan 218,16 TL vermiştir.

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.