izmir altili tahminleri bombaci

2 NİSAN 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Kimin geldiğinin veya kimin bu ayağı geçtiğinin pek önemi yok ama kimin bu ayağı kaç atla geçtiğinin büyük önemi var. Bence günün en zor yarışı yada bana zor geldi bilmiyorum. Şimdi böyle dedim ya garip nickli yazar arkadaşım kesin kafa tek verir :):) Verdiği aradan sonra gördüğü iki yarışla fit durumda olduğunu bildiğim (6) YEŞİLLİ BEY çok at yazan arkadaşlara tavsiye ederim. Yine verdiği ara sonrası hazır duruma gelen (4) CONEY ISLAND kendisine ön planda yer bulabilir. Son düzlüğe kesinlikle lider dönecek olan (7) POWER KING son 200 e kadar direnecektir. Ve özellikle söylüyorum bir an var gücü ile gruba da hâkim olup yarışı kopardı havasıda verecektir. son 200 de dayanırsa gelir ama ben yarışın nedense kafa burun bitmesini bekliyorum ve bu anlamda bu üç safkana sırası ile düşündüğüm rakipler şablonumda olacaktır.

2.AYAK: Tabi ki grubun ağası (1) MÖSYÖ SPARTAKÜS ancak öyle bir durum ki hatırlarsanız son yarisinda ağır kilosuna rağmen kafa atı olarak vermiştim verirkende satış koşusunda gördüğü 1.05 ganyanla ben farklıyım diyerek işareti çakmıştı demiştim. Bu safkan (2) SULTAN BATUR bu satış koşusunda ne varsa arkadaş burada yıldızı parlayan fırtına kesiliyor. Hazır formda ve 10 kilo hafiflemiş iken kesin bulunmalı. Son yarışını hiç kaile almadığım (4) GÖNÜL AVCISI grubu avlarsa kimse şaşırmasın son şans verdiğim isimdir. 

3.AYAK: Muhtamel Turkiye’nin tek ayağı olacaktır. İlk yarışında Barış’la geldi. Sonrasında hemen hatırlı abiler, menejerler, antin-kuntin işler ve safkan Sihirbaz’a emanet. Öyle ya illa ki Sihirbaz’ın koltuğunun altından geçecek. Ve safkan sihirbazla ikinci. Üçüncü yarışında ağzının payını alan birileri safkanı yine Barış’a emanet ediyor ve safkan yine içeride. Dördüncü yarışında yine Barış’la safkan yine içeride. Şimdi ise beşinci yarışı. İşte olay bu helal sana Barış Kurdu. (1) WIN THE WEST ilk safkanim. (3) PEPITO ile ilgili bilgi geldiginde safkan üçüncü olmuştu iyi hatırlayın zaten sonrasında 2 defa photaladı. O zaman acil koduyla tahmin vermeden yayımlamıştım:) Burada gülüyorum neden güldüğümü yazımı okuyan yazar arkadaşlar anlayacaktır :)))) yarın yine ince bir dirsek teması olacak. Şimdi ben bazı şeylere dikkat ederim. Bu safkan la İzmir’de Mustafa’ya birincilik yakışır abi. İnanın Özcan binse (1) WIN THE WEST i tek atardım. Böyle takıntılı adamım. Bu yarışta bu iki safkana şans vereceğim.

4.AYAK: Bu öyle bir avans ki GÜMBÜR GÜMBÜR arkası ikinciliği ile en az 5 yarış AGF çıkması garanti eee ismide (1) GARANTİ o zaman bulunsun :) rakip (4) SELDANIN OĞLU supriz safkanim (3) EYVAH UZUN MEHMET.

5.AYAK: Yani yapacak birşey yok 3 bilinmeyenli denklem. Safkan yine startta kalacak biz yine safkanın kulaklarını çınlatacağız sonrasın da gelirse vay be diyeceğiz, gelmezse bu defa da ben Onur’un kulaklarını çınlatacağım, siz benim kulaklarımı çınlatacaksınız yanı kim kimin kulağını çınlatacak bende bilmiyorum :):):) Son metrelerin büyük heyecana sahne olacağı yarışta son sözü çok özel bir ismin söylemesini bekliyorum. Ve bu isim sıradan bir safkana verilemez. Ben güveniyorum (3) PRENSES DI BANKOM dur.

6.AYAK: Supriz arayışında olacağım yarışta tercihim hepsi.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7-6-4-8-9-1

2.AYAK: 1-2-4

3.AYAK: 1-3

4.AYAK: 1-4-3

5.AYAK: 3 TEK

6.AYAK: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bodrumlu

Bolşanslar bombacı yazdığın ganyan olsun Teşekkürler

Ali

1) uyumlu binicisi ile 8,beyaz bayrak ayna yapabilecek 7, son koşusu olumlu 9, 3 ve 4 sigorta
2)sevdiği Pist Ve mesafede 4, 61 kg ile ikincilik yapan 2, grubun ağası 1 ve sigorta 3
3)win the west bankom
4)yoruma gerek duymadan 1,2,3,4 kapalı
5)senin princes di ye tek bi rakibim var 2/2 yapan aprantisiyle 2 numara
6) 5,10,3,13 derim burayada bol şanslar…

silivrili

Hem bol şanslar
Hem de tebrikler Bombacı bey:)
Devamını dileriz.

Utk

Dün için önce tebrikler sonra teşekkürler

admin

Kulaklar çınlamasın :) Bol şanslar

inspector34

Bol şanslar bombaci

goko78

herkese selam
1-6,7,1,2
2-1.2.3.5
3-1.3
4.1.4.3
5-2
6-2.5.7.10.13
bol sanslar

ATÇI

İZMİR ALTILI TAHMİNLERİM

ALTILI GANYAN

1.ayak:9.8.7.4.1

2.ayak:1.2.3.5.4

3.ayak:1

4.ayak:3.4

5.ayak:3.4//2.1

6.ayak:5.2.10.9//3.13.1.6

resat

Ben bugün çok umutlu olduğum koponumu sizlere sergiliyorum.
ilk ayak Nureda
1 tek
3 tek
1 tek
3_4
1_2_3
5 tek misli altilim 60 misli

resat

1 tek
3 tek
1 tek
3_ 4
1_2_3
5 tek 60 misli

Öğretmen

Tebrikler

ATÇI

3. Ayakta ki aldığım risk tutmadı :( tebrikler

Adrian

Tebrikler Bombacı, süpersin

16
0
Tahmin paylaş.x
()
x